• Czym zajmuje się hydrobiolog?- warsztaty przyrodniczo-naukowe dla gr.0
    W listopadzie, trenerki z Fundacji na rzecz Edukacji i Zdrowia "Perspektywa" przeprowadziły w grupach zerówkowych bezpłatne warsztaty na temat pracy hydrobiologa.
    24.11.2022 08:38 | więcej »
  • Październik w grupie „0” c
    W październiku w grupie „Misie” wiele się działo. Poznaliśmy literki: „o”, „a”, „e” i „m” oraz cyferki: 1, i 3. Braliśmy udział w bardzo ciekawych warsztatach pszczelarskich pt. „Czy można polubić pszczoły”.
    09.11.2022 00:32 | więcej »
  • Zabawka sensoryczna
    25 października w grupach zerówkowych rozstrzygnięty został konkurs pt., "Zabawka sensoryczna"
    Prace były pomysłowe, twórcze i kolorowe. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki i podziękowania z zaangażowanie.
    03.11.2022 12:57 | więcej »
  • Czy można polubić pszczoły? - warsztaty przyrodnicze dla grup zerówkowych
    20 października Królowa Pszczół odwiedziła grupy zerówkowe. Pani Agnieszka opowiadała dzieciom o życiu, budowie i zwyczajach pszczół, a także uświadomiła im jak ważną rolę w przyrodzie oraz naszym codziennym życiu pełnią te niezwykle inteligentne i pracowite owady.
    25.10.2022 13:44 | więcej »
  • Wrzesień w grupie Misie „0” C
    We wrześniu w grupie „Misie” wiele się działo. Poznawaliśmy nasze imiona i  zainteresowania. Zwiedzaliśmy naszą szkołę i jej okolice. Uchwaliliśmy Kodeks grupowy. Dowiedzieliśmy się również, jak zachować się w trudnych sytuacjach. Obserwowaliśmy zmiany zachodzące w pogodzie wczesną jesienią.
    06.10.2022 12:45 | więcej »
  • Wrzesień w grupie 0b
    Pierwszy miesiąc w Szkolnej Zerówce w Biedronkach dobiegł końca. Dzieci rozpoczęły roczne przygotowanie przedszkolne. Wrzesień to był przede wszystkim czas poznawania kolegów i koleżanek, topografii szkoły w tym nowej sali, stołówki czy placu zabaw. Był to również czas ustalenia Kodeksu Grupowego Biedronek.
    30.09.2022 13:30 | więcej »
  • Warsztaty przyrodnicze- jeże
    16września grupy zerowe odwiedziły dwa urocze zwierzątka. Były to jeże: Balbinka i Śnieżynka. Dzieci były zachwycone warsztatami. Dowiedziały się na nich jak żyją jeże, co jedzą, jaki tryb życia prowadzą. Mogły dotknąć jeżyki oraz je nakarmić. Na koniec warsztatów wykonały pracę plastyczną dotyczącą tematu spotkania.

30.09.2022 13:19 | więcej »
  • Wrzesień w grupie Pandy
    We wrześniu grupa Pandy pracowała nad integracją i poznaniem najbliższego otoczenia. Było wiele zabaw i zajęć, w których wzajemnie się poznawaliśmy. Ustaliliśmy nasz kodeks najważniejszych zasad i norm. Dużo rozmawialiśmy na temat bezpieczeństwa w szkole oraz na terenie placu zabaw.

30.09.2022 13:08 | więcej »