Wrzesień w grupie Pandy

We wrześniu grupa Pandy pracowała nad integracją i poznaniem najbliższego otoczenia. Było wiele zabaw i zajęć, w których wzajemnie się poznawaliśmy. Ustaliliśmy nasz kodeks najważniejszych zasad i norm. Dużo rozmawialiśmy na temat bezpieczeństwa w szkole oraz na terenie placu zabaw.

Ćwiczyliśmy głoskowanie, podział wyrazów na sylaby, rozpoznawanie położenia przedmiotów w przestrzeni, orientacje własnego ciała, poznaliśmy własności zbiorów, utrwaliliśmy kształty figur geometrycznych. Zrobiliśmy dużo pięknych prac plastycznych. Nauczyliśmy się piosenki pt. „Jesienny kujawiaczek”.

Gościliśmy na warsztatach Panią z jeżami oraz Panią z zajęciami ceramiki. Pierwszy miesiąc w szkole spędziliśmy miło i ciekawie.

Wychowawczynie grupy 0 a

Jolanta Rozbicka i Beata Janeczek