Nawigacja

Kadra

ZESPÓŁ KIEROWNICZY

Dyrektor szkoły - Krystyna Małgorzata GAWRJOŁEK

Zastępca dyrektora - Ewa MIKA

Zastępca dyrektora - Agnieszka TARASIUK

Zastępca dyrektora - Urszula LIPKA

Zastępca dyrektora - Małgorzata JABŁOŃSKA

Kierownik świetlicy - Urszula FRIESKE

JĘZYK POLSKI

Dąbrowska Liliana

Gajewska Agata

Kalita Elżbieta

Latosiński Tomasz

Mrozowska Małgorzata

Woińska Katarzyna

Ziemska Zofia

JĘZYK ANGIELSKI

 

Bańka-Zapalska Agnieszka

Kotańska Marta

Krzpiet Danuta

Nadziejko-Malec Gabriela

Nowosielski Paweł

Pacocha Emilia

Świderska Monika

Wachowiak-Wojtczak Agnieszka

JĘZYK HISZPAŃSKI     

Harmas Ilona

Korczak Kinga

MATEMATYKA

 

Andryszczyk Iwona

Fabisiak Iwona

Gajda Anna

Kania Jolanta

Karbowiak Anna

Kozioł Jolanta

Politowski Hubert

Rzechuła Renata

FIZYKA   

Bednarek Ewa

Ciesielski Krzysztof

CHEMIA   

 

Fechner-Miczuga Magdalena

Sawa-Wiśniewska Marzanna

PRZYRODA

BIOLOGIA     

GEOGRAFIA                            

Montewka Iwona

 

Rybicka Elżbieta

 

Fechner-Miczuga Magdalena

Małłek Bogusława

HISTORIA 

Kosiór Dorota

Kuk Jolanta

Ryczkowska Magdalena

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE /

INFORMATYKA 

                                           

Kania Jolanta

Malczuk Artur

Owczarz Jacek

PLASTYKA

Jaroszczyk Anna

Marcinkowska Dorota

ZAJĘCIA TECHNICZNE

Marcinkowska Dorota

MUZYKA       

Tataj-Niedźwiadek Bożena

Zarzycki Dawid

WYCHOWANIE FIZYCZNE

 

 

Adamski Piotr

Hauzer Tomasz

Kańczukowski Damian

Kuryś Krzysztof

Lipnicki Michał

Miś Marcin

Przybysławska Elżbieta

Walczak Sylwia

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA Adamska Justyna

RELIGIA

         

Kowalczuk Katarzyna

Kowalczyk Wanda

Parol Marcin

Rodriguez Pena Manuel

Rypina Paula

Wszoła Katarzyna

ETYKA

Ryczkowska Magdalena

NAUCZYCIELE ZERÓWKI

Kulesza Beata

Niedziałek Magdalena

Rozbicka Jolanta

Wysocka Tatiana

Zawrot Magdalena

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

 

 

Chrzanowska Magdalena

Fidura-Kowalczyk Magdalena

Fronczak Anna

Gajewska Anna

Kopka Dominika

Kubrak Beata

Kwiecień Monika

Laskowska Elżbieta

Lewandowska Małgorzata

Olejnik Małgorzata

Pisińska Magdalena

Racińska Małgorzata

Sawicka Elżbieta

Simniszko-Karkowska Izabela

Szulich Ewa

Tułaza-Nowakowska Ewa

Wójcik Magdalena

WYCHOWAWCY ŚWIETLICY

 

 

Adamska Justyna

Błaszczykiewicz Aneta

Dowgiel Anna

Duch Renata

Gołębiewska Urszula

Kaczmarczyk Anna

Kobyłecka Alicja

Łysik Małgorzata

Madziar Małgorzata

Owczarz Jacek

Romanik Dorota

Steć Emilia

Wiklak Sylwia

Żmijewska Wiesława

PRACOWNICY BIBLIOTEKI

Kamińska Urszula

Ksepka Alina

PEDAGODZY

Bieżuńska-Bylinka Katarzyna

Dzierzkowska Agnieszka

LOGOPEDA

Malczuk Beata

Wojda-Michałkiewicz Beata

NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY

 

Bałtroczyk Dorota

Cieślik Katarzyna

Dębczak-Biernacik Marzena

Gliniak Iwona

Jakubiak Gabriela

Karcz Aleksandra

Kurczak Beata

Nec Anna

Roczniak Aleksandra

Sokołowska-Babarowski Beata

Węgrzyniak Monika

TERAPEUCI PEDAGOGICZNI

Guzik Jolanta

Kasprowicz Aleksandra

Marciś-Bugajna Dorota

Otocka-Chrustny Agata

Stasiakowska Izabella

PSYCHOLOG

Kowalczyk-Jamont Dominika

Rybak Elżbieta

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"
    ul. Oławska 3
    01-494 Warszawa
  • 22 638 61 28
    22 638 61 28 (fax)

Galeria zdjęć