ZESPÓŁ KIEROWNICZY |
Dyrektor szkoły - Krystyna Małgorzata GAWRJOŁEK Zastępca dyrektora - Małgorzata JABŁOŃSKA Zastępca dyrektora - Urszula LIPKA Zastępca dyrektora - Agnieszka TARASIUK Zastępca dyrektora - Sylwia WALCZAK Kierownik świetlicy - Urszula FRIESKE |
JĘZYK POLSKI |
Dąbrowska Liliana Gajewska Agata Kalita Elżbieta Latosiński Tomasz Mrozowska Małgorzata Tarasiuk Agnieszka Woińska Katarzyna |
JĘZYK ANGIELSKI |
Bańka-Zapalska Agnieszka Kotańska Marta Krzpiet Danuta Nadziejko-Malec Gabriela Nowosielski Paweł Pacocha Emilia Świderska Monika Wachowiak-Wojtczak Agnieszka |
JĘZYK HISZPAŃSKI |
Harmas Ilona |
MATEMATYKA |
Andryszczyk Iwona Ciesielski Krzysztof Fabisiak Iwona Gajda Anna Karbowiak Anna Politowski Hubert Rzechuła Renata |
FIZYKA |
Ciesielski Krzysztof Politowski Hubert |
CHEMIA
|
Fechner-Miczuga Magdalena Sawa-Wiśniewska Marzanna |
PRZYRODA BIOLOGIA
|
Stan-Głasek Katarzyna
Kosiór Dorota Ryczkowska Magdalena |
HISTORIA |
Kosiór Dorota Kuk Jolanta Ryczkowska Magdalena Zielecka Iwona |
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE | Zielecka Iwona |
ZAJĘCIA KOMPUTEROWE / |
Malczuk Artur Owczarz Jacek |
PLASTYKA
|
Zabłocka-Osial Agnieszka |
ZAJĘCIA TECHNICZNE |
Marcinkowska Dorota |
MUZYKA |
Drużna Małgorzata |
WYCHOWANIE FIZYCZNE
|
Brzozowski Patryk Hauzer Tomasz Jabłońska Małgorzata Kańczukowski Damian Kuryś Krzysztof Lipnicki Michał Miś Marcin Purzycka Dominika Walczak Sylwia |
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA | Witkowski Bogdan |
RELIGIA
|
Burzyński Wojciech Colella Marta Ważyński Krzysztof Wszoła Katarzyna |
WDŻ, DORADZTWO ZAWODOWE |
Gordon Marta |
NAUCZYCIELE ZERÓWKI |
Janeczek Beata Kulesza Beata Niedziałek Magdalena Rozbicka Jolanta Wiklak Sylwia Zawrot Magdalena |
EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA
|
Chrzanowska Magdalena Fronczak Anna Gajewska Anna Kopka Dominika Kwiecień Monika Laskowska Elżbieta Lewandowska Małgorzata Marczuk Monika Olejnik Małgorzata Pisińska Magdalena Racińska Małgorzata Simniszko-Karkowska Izabela Sosnowska Anna Szulich Ewa Tułaza-Nowakowska Ewa Wójcik Magdalena |
WYCHOWAWCY ŚWIETLICY |
Błaszczykiewicz Aneta Dorosławska Joanna Dróżna Paulina Duch Renata Kobyłecka Alicja Kotowicz Katarzyna Łysik Małgorzata Madziar Małgorzata Romanik Dorota Sawicka Elżbieta Tataj-Niedźwiadek Bożena Żmijewska Wiesława |
PRACOWNICY BIBLIOTEKI |
Kamińska Urszula Ksepka Alina |
PEDAGODZY
|
Bieżuńska-Bylinka Katarzyna - klasy 0-3 (nowy budynek) Dzierzkowska Agnieszka - klasy 4-8 (stary budynek) Teperek Adrianna |
LOGOPEDA |
Malczuk Beata Wojda-Michałkiewicz Beata |
NAUCZYCIELE WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE
|
Babarowski Beata Bałtroczyk Dorota Cieślik Katarzyna Falkiewicz Julia Gliniak Iwona Jakubiak Gabriela Karcz Aleksandra Kurczak Beata Masternak Natalia Nec Anna Nowicka Agnieszka Samsel-Kucharzewska Urszula Stępień Karolina Węgrzyniak Monika Wysocka Tatiana |
TERAPEUCI PEDAGOGICZNI |
Guzik Jolanta Otocka-Chrustny Agata Pawlak Kinga Purzycka Dominika Stasiakowska Izabella |
PSYCHOLOG |
Rybak Elżbieta - klasy 0-3 (nowy budynek) Tabor Monika |
SOCJOTERAPEUTA | Białkowska Grażyna |