Nawigacja

Kadra

ZESPÓŁ KIEROWNICZY

Dyrektor szkoły - Krystyna Małgorzata GAWRJOŁEK

Zastępca dyrektora - Ewa MIKA

Zastępca dyrektora - Agnieszka TARASIUK

Zastępca dyrektora - Urszula LIPKA

Zastępca dyrektora - Małgorzata JABŁOŃSKA

Kierownik świetlicy - Urszula FRIESKE

JĘZYK POLSKI

Dąbrowska Liliana

Gajewska Agata

Kalita Elżbieta

Kseka Alina

Latosiński Tomasz

Mrozowska Małgorzata

Tarasiuk Agnieszka

Woińska Katarzyna

JĘZYK ANGIELSKI

 

Bańka-Zapalska Agnieszka

Kotańska Marta

Krzpiet Danuta

Nadziejko-Malec Gabriela

Nowosielski Paweł

Pacocha Emilia

Świderska Monika

Wachowiak-Wojtczak Agnieszka

JĘZYK HISZPAŃSKI     

Harmas Ilona

Korczak Kinga

MATEMATYKA

 

Andryszczyk Iwona

Ciesielski Krzysztof

Fabisiak Iwona

Gajda Anna

Karbowiak Anna

Politowski Hubert

Rzechuła Renata

FIZYKA   

Ciesielski Krzysztof

Politowski Hubert

CHEMIA   

 

Fechner-Miczuga Magdalena

Sawa-Wiśniewska Marzanna

PRZYRODA

BIOLOGIA     


GEOGRAFIA                            

Rybicka Elżbieta


Montewka Iwona

Rybicka Elżbieta


Fechner-Miczuga Magdalena

Kosiór Dorota

Ryczkowska Magdalena

HISTORIA 

Kosiór Dorota

Kuk Jolanta

Ryczkowska Magdalena

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE Kosiór Dorota

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE / 
INFORMATYKA        

Malczuk Artur

Owczarz Jacek

PLASTYKA

Jaroszczyk Anna

ZAJĘCIA TECHNICZNE

Marcinkowska Dorota

MUZYKA       

Tataj-Niedźwiadek Bożena

WYCHOWANIE FIZYCZNE

 

 

Brzozowski Patryk

Hauzer Tomasz

Jabłońska Małgorzata

Kańczukowski Damian

Kuryś Krzysztof

Lipnicki Michał

Miś Marcin

Purzycka Dominika

Walczak Sylwia

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA Witkowski Bogdan

RELIGIA

         

Kowalczuk Katarzyna

Kowalczyk Wanda

Parol Marcin

Sakowska Paula

Wojutyński Michał

Wszoła Katarzyna

WDŻ

Gordon Marta

NAUCZYCIELE ZERÓWKI

Janeczek Beata

Kulesza Beata

Niedziałek Magdalena

Rozbicka Jolanta

Sosnowska Anna

Zawrot Magdalena

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

 

 

Chrzanowska Magdalena

Fidura-Kowalczyk Magdalena

Fronczak Anna

Gajewska Anna

Kopka Dominika

Kubrak Beata

Kwiecień Monika

Laskowska Elżbieta

Lewandowska Małgorzata

Olejnik Małgorzata

Pisińska Magdalena

Racińska Małgorzata

Sawicka Elżbieta

Simniszko-Karkowska Izabela

Szulich Ewa

Tułaza-Nowakowska Ewa

Wójcik Magdalena

WYCHOWAWCY ŚWIETLICY

 

 

Bieżuńska-Bylinka Katarzyna

Błaszczykiewicz Aneta

Duch Renata

Gajewska Anna

Kobyłecka Alicja

Kotowicz Katarzyna

Łysik Małgorzata

Madziar Małgorzata

Romanik Dorota

Sosnowska Anna

Steć Emilia

Wiklak Sylwia

Wójcik Magdalena

Żmijewska Wiesława

PRACOWNICY BIBLIOTEKI

Kamińska Urszula

Ksepka Alina

PEDAGODZY 

                 

Bieżuńska-Bylinka Katarzyna - klasy 0-3 (nowy budynek)

Dzierzkowska Agnieszka - klasy 4-8 (stary budynek)

Sieradzan-Przybyłowicz Michał - klasy 4-8 (stary budynek)

LOGOPEDA

Malczuk Beata

Wojda-Michałkiewicz Beata

NAUCZYCIELE WSPÓŁORGANIZUJĄCY

KSZTAŁCENIE

 

Bałtroczyk Dorota

Cieślik Katarzyna

Dowgiel Anna

Duliasz Milena

Gliniak Iwona

Jakubiak Gabriela

Karcz Aleksandra

Kurczak Beata

Nec Anna

Nowicka Agnieszka

Sokołowska-Babarowski Beata

Stępień Karolina

Węgrzyniak Monika

Wysocka Tatiana

TERAPEUCI PEDAGOGICZNI

Białkowska Grażyna

Guzik Jolanta

Kasprowicz Aleksandra

Otocka-Chrustny Agata

Pawlak Kinga

Purzycka Dominika

Stasiakowska Izabella

PSYCHOLOG

Andrzejuk Grzegorz - klasy 4-8 (starybudynek)

Rybak Elżbieta - klasy 0-3 (nowy budynek)

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"
    ul. Oławska 3
    01-494 Warszawa
  • 22 638 61 28
    22 638 61 28 (fax)

Galeria zdjęć