Dyżury wakacyjne oddziałów przedszkolnych

Drodzy rodzice,

w naszej szkole dyżur wakacyjny odbywać się będzie w terminie
1.07.2024 r. - 19.07.2024 r.

Na pozostałe 6 tygodni będzie można zapisać dziecko do innej placówki

Zapisy na dyżur wakacyjny prowadzone będą za pomocą elektronicznego systemu dostępnego pod adresem: https://warszawa-dyzury.pzo.edu.pl/

Harmonogram zapisów na dyżur wakacyjny w roku szkolnym 2023/2024 dla rodziców.

Opieka wakacyjna w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych prowadzonych przez m.st. Warszawę w 2024 r.

harmonogram zapisów

Data: od - do

Etap zapisów/czynność rodzica

od godz. 12.00

do godz. 20.00

Wypełnienie wniosku w systemie.

Wniosek podpisany profilem zaufanym rodzice* przekazują za pośrednictwem elektronicznego systemu zapisów.

− dzieci, które uczestniczą w rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych lub kl. 1 szkół podstawowych korzystają z utworzonego przez rodziców hasła do systemu rekrutacyjnego;

− dzieci, które nie biorą udziału w rekrutacji korzystają z zakładki "Zarejestruj się"

od godz. 12.00

do godz. 16.00

Złożenie papierowej wersji wniosku w przedszkolu/szkole wskazanej na pierwszej pozycji w pierwszym z wybranych turnusów tzw. dyżurującym przedszkolu/szkole pierwszego wyboru.

UWAGA: dotyczy tylko wniosków, które nie zostały podpisane profilem zaufanym.

10 maja

godz. 14.00

Informacja o zakwalifikowaniu dziecka

Informacja będzie dostępna w elektronicznym systemie zapisów oraz przedszkolu/szkole, do której dziecko zostanie zakwalifikowane. Informacja zostanie również przesłana rodzicom na adresy e-mail.

10 maja

23 maja

Potwierdzenie korzystania z miejsca w przedszkolu /oddziale przedszkolnym, do którego dziecko zostało zakwalifikowane – wniesienie opłaty za żywienie w okresie dyżuru w terminie 14 dni od dnia opublikowania list dzieci zakwalifikowanych na dyżur wakacyjny.

28 maja

godz. 13.00

Informacja o przyjęciu dziecka

Informacja będzie dostępna w elektronicznym systemie zapisów oraz przedszkolu/szkole, do której dziecko zostanie przyjęte.

Zapisy na wolne miejsca

29 maja

godz. 14.00

Opublikowanie wykazu wolnych miejsc na stronie elektronicznego systemu zapisów.

Data: od - do

Etap zapisów/czynność rodzica

31 maja

godz. 9.00

5 czerwca

do 16.00

Składanie w przedszkolu/szkole wniosków o przyjęcie na dyżur wakacyjny.

6 czerwca

11 czerwca

Rozpatrywanie przez dyrektora wniosków o przyjęcie na dyżur wakacyjny w przedszkolu/szkole.

12 czerwca od 13.00

Informacja o zakwalifikowaniu dziecka na wolne miejsce. Potwierdzeniem zapisu jest wniesienie opłaty za żywienie.

13 czerwca

godz. 16.00

Aktualizacja wykazu wolnych miejsc na stronie elektronicznego systemu zapisów. Rodzice mogą bezpośrednio zgłosić się do dyżurującej placówki, która dysponuje wolnymi miejscami.

* przez rodziców rozumie się również opiekunów prawnych

Opłaty za żywienie dzieci - dyżur wakacyjny

Opłaty za żywienie dzieci w czasie dyżuru wakacyjnego należy wnosić w dniach od 10 maja do 23 maja 2024r.

- na konto:
SZWAJCARKA
NUMER KONTA 74 1050 1735 1000 0090 8313 5671
Dane do wpłaty: opieka wakacyjna, imię i nazwisko dziecka, turnus nr I,
terminy: od dnia - do dnia

Wniesienie opłaty za żywienie w w/w terminie jest potwierdzeniem przez rodziców woli zapisu dziecka na dyżur wakacyjny. Brak wpłaty równoznaczny jest z rezygnacją z miejsca podczas dyżuru wakacyjnego.

• Godziny pracy placówki, podczas dyżuru wakacyjnego:
  • Stawka żywieniowa za dzień wynosi:
  • Dodatkowe informacje o opłacie za wyżywienie:
    Odwoływanie obiadów oraz rezygnacja z żywienia musi być zgłoszona.
    Odwoływanie posiłków za pomocą sms pod numerem telefonu 511131109 (imię i nazwisko dziecka, numer szkoły, dni w których dziecko nie będzie obecne na turnusie) oraz drogą mailową na adres: latozima-2@szwajcarka.net w godzinach 8.00 - 9.00 na dzień bieżący.