Nawigacja

 • Odbiór zaświadczeń

  Informujemy, że odbiór zaświadczeń wyników egzaminu ósmoklasisty będzie w piątek 09.07.2021 oraz poniedziałek 12.07.2021 w godzinach 8.30 - 15.00.

 • Życzenia na wakacje

 • Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym możemy chociaż przez chwilę powspominać mijający rok szkolny.

  Drodzy Uczniowie, życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji.... Do zobaczenia we wrześniu !!! :)

   

  Samorząd Uczniowski

  Magdalena Fidura - Kowalczyk

 • Informacja dotycząca Bemowskiego Pikniku Naukowego, który odbędzie się w sobotę  10 lipca br. o godzinie 11:00 na terenie Bemowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
 • Metoda 6 klocków w edukacji przedszkolnej

  Grupa 0a przez cały rok szkolny 2020/21 uczestniczyła w programie „Raz, dwa, trzy liczysz i budujesz Ty!”. Głównym zamierzeniem programu było rozwijanie logicznego myślenia oraz  kompetencji matematycznych u dzieci 6-letnich.

 • W maju 2021 katecheci we współpracy z wolontariatem szkolnym

  zorganizowali zbiórkę pod hasłem “Opatrunek na ratunek”.

  W wyniku akcji, jako szkoła, zebraliśmy ponad 10 kg materiałów opatrunkowych i środków odkażających na doposażenie szpitali misyjnych w Afryce. Akcja prowadzona jest przez Fundację Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio.

   

  Dziękujemy wszystkim Ofiarodawcom!

 • „Program z Pandą WWF” - kl. 2a, 1a

  Klasa 2a wraz z wychowawcą oraz klasa 1a w ramach zajęć świetlicowych przystąpiły do projektu  pt. „PROGRAM Z PANDĄ WWF”. Celem Programu było zainteresowanie uczniów problemami ochrony przyrody i klimatu dla obecnych i przyszłych pokoleń. Spośród trzech ścieżek wybraliśmy ścieżkę niedźwiedzia polarnego - symbol gatunku zagrożonego wyginięciem w konsekwencji zmiany klimatu. Dzięki programowi  uczniowie poznali podstawowe informacje na temat zmieniającego się klimatu  na naszej planecie oraz dowiedzieli się jakie podejmować działania, by go chronić. Poniżej kilka zdjęć z realizacji naszego projektu.

 • Konkurs piosenki „Wesołe nutki” – klasy 3

  Uczniowie klas trzecich mieli możliwość wzięcia udziału w konkursie piosenki „Wesołe nutki” i zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych. Wybór repertuaru był bardzo zróżnicowany. Uczniowie śpiewali piosenki w różnych językach. Osoby biorące udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

 • Warsztaty kulinarne – klasa 2a

  Uczniowie klasy 2a uczestniczyli w warsztatach edukacyjno – kulinarnych w Pracowni na Kole.  Na zajęciach dzieci przygotowały frittatę, zdrowe batony energetyczne  oraz lemoniadę.  Na koniec zajęć każdy mógł spróbować przygotowane przez siebie dania.

 • Szanowni Państwo,

  pragniemy ogłosić, że opowiadanie Łucji Kossakowskiej uczennicy klasy 8 ze Szkoły Podstawowej nr 85 im. Benito Juareza, która zajęła 1 miejsce w organizowanym przez naszą szkołę Konkursie Literackim SWOIMI SŁOWAMI zostanie wydrukowane w numerze 8/2021 czasopisma Cogito.

  Gratulujemy wspaniałego debiutu na łamach prasy! A wszystkich zapraszamy na III edycję naszego konkursu już za rok!

 • Szanowni Państwo,

  od 7 czerwca rodzice mogą rejestrować na szczepienie dzieci, które ukończyły 12. rok życia. Wcześniej została uruchomiona rejestracja dla uczniów w wieku 16 i 17 lat. Aktualnie szczepienia odbywają się w punktach populacyjnych i powszechnych.

 • W dniu 08.06.2021r. uczniowie klasy VIII g wraz ze swoimi rodzicami przebywali w Korabiewicach pracując w schronisku dla zwierząt. Uprzątali tam klatki, stajnię dla kóz i koni, oczyścili teren z kamieni, aby zwierzęta nie raniły sobie racic. Relacja z ich działań poniżej. Gratulacje dla uczestników za pomysł i realizację!

  Akcja Społeczna wolontariuszy 8G.pptx

 • Najlepsze życzenia na Dzień Dziecka

 • Konkurs plastyczny "Kosmos"

  Uczniowie wykonali prace w technice kolażu prezentujące różne planety w kosmosie. Praca została podzielona na etapy, a jej celem było kreatywne poszukiwanie faktur w rysunku oraz malarstwie, zgłębienie techniki frotażu.

  Każdy uczeń wybierał, jakie fragmenty własnych prac są dla niego atrakcyjne, obrysowywał koła różnych średnic za pomocą cyrkla, szablonów, bądź różnych przedmiotów. Następnie wycinał koła nożyczkami oraz przyklejał na pracę decydując o kompozycji, układzie poszczególnych elementów. Prace zostały wykończone farbami plakatowymi, bądź pastelami, by oddać przestrzeń oraz nastrój.

 • Warsztaty kulinarne - klasa 1e

  20.05.2021 klasa 1E uczestniczyła w warsztatach kulinarnych w Pracowni na Kole. Dzieci lepiły zdrowe, owsiane ciasteczka, potem je jadły, a na końcu przygotowały w słoiczkach jadalne prezenty na Dzień Mamy.

  To była wspaniała, kulinarna przygoda!

  I. Gliniak
  M. Olejnik

 • Uczniowie klas drugich przez kilka ostatnich miesięcy ćwiczyli układ taneczny, by zrobić niespodziankę swoim kochanym Mamom w dniu ich święta. Zapraszamy do obejrzenia filmu przygotowanego specjalnie dla Was! :)

 • Wyniki dzielnicowego konkursu „Wiosna w obiektywie dziecka”
  Uczniowie klas 1-3 oraz uczniowie oddziałów przedszkolnych mieli możliwość wzięcia udziału w dzielnicowym konkursie fotograficznym pt.: „Wiosna w obiektywie dziecka”.  Zadaniem uczniów było wykonanie zdjęć przedstawiających wiosnę.  Nadesłane prace były ciekawe i ładne, a wybór był bardzo trudny.  Prace uczniów zostały wyeksponowane w auli szkoły. Laureaci pierwszych trzech miejsc oraz prac wyróżnionych otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy.
 • Wycieczka klas 2 do Słomczyna
  Klasy drugie wybrały się na wycieczkę do Ośrodka Edukacji Technicznej Pinokio w Słomczynie. Uczniowie w prostej i ciekawej formie dowiedzieli się jak powstają meble, jakich narzędzi używa stolarz, czym różnią się poszczególne gatunki drewna i do czego mogą być wykorzystane.
 • Powodzenia na egzaminach!

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"
  ul. Oławska 3
  01-494 Warszawa
 • 22 638 61 28
  22 638 61 28 (fax)

Galeria zdjęć