Nawigacja

 • Serdecznie zapraszamy uczniów w wieku 10-16 lat na webinaria z wykorzystania Minecraft: Education Edition.

  Odbędą się one 6 i 8 grudnia br. w godzinach 18:00-19:30.

  Do obecności zachęcamy zarówno uczniów, rodziców, jak i nauczycieli.

  Żeby wziąć udział, kliknij w link.

 • Dołączamy do drużyny SZLACHETNEJ PACZKI! Zbiórka - do 7 grudnia.

  Szczegółowe informacje na kontach rodziców w Librusie.

  Szkolny Klub Wolontariatu

  Samorząd Uczniowski

 • Świetlica - listopad

  Dostrzeganie zmian zachodzących w przyrodzie. Określanie nastroju związanego z aktualną pogodą. Nasz kraj Polska – Narodowe Święto Niepodległości. Zapoznanie dzieci z pojęciami Ojczyzna i symbol narodowy. Kształcenie postaw patriotycznych. Wspólnie budujemy świat bez barier. Dlaczego warto pomagać innym? Kształtowanie życzliwych postaw wobec siebie i osób potrzebujących: „Szacunek, uczciwość, tolerancja”. Uroczystość z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia.

 • Zbieramy krew dla 3-letniej Mai, dziewczynki walczącej z rakiem.
  24 listopad, w godz. 9.00-14.00, parking przed Urzędem Dzielnicy Bemowo, ul. Powstańców Śląskich 70.
  Liczymy na Twoje wsparcie!

   

 • Pierwsze klasy – „Szkoła do hymnu”

  Pierwszaki uroczyście obchodziły Święto Odzyskania Niepodległości – w środę 10.11 o godz. 11.11, w strojach galowych, uroczyście odśpiewały hymn państwowy.

 • "Szkoła do hymnu" w grupach 0

  10 listopada dzieci z grup zerowych włączyły się do akcji "Szkoła do hymnu"

  O godzinie 11.11 dzieci wraz z nauczycielkami zaśpiewały Hymn Polski, uczciły w ten sposób Narodowe Święto Niepodległości. Dzień ten był uroczysty, dzieci zapoznały się z historią Święta Narodowego.

 • Październik w grupie „0” C
  W październiku w grupie „Misie” było bardzo miło. Obserwowaliśmy zmiany zachodzące w przyrodzie wczesną jesienią. Poznaliśmy nowe literki: „i”, „m”, „t”, „l” oraz liczby „1” i „2”. Wykonaliśmy wiele pięknych prac plastycznych w ciepłych barwach jesieni. Dowiedzieliśmy się, jak różne zwierzęta przygotowują się do zimy.
 • Wyniki konkursu dla gr.0 „Jesienna literka”

  09 listopada odbyło się rozdanie nagród za konkurs plastyczno-techniczny
  pt.: „Jesienna literka”. W konkursie wzięło udział 21 dzieci z trzech grup zerówkowych. Wszystkie dzieci stworzyły przepiękne i bardzo pomysłowe prace, dlatego też każdy uczestnik został nagrodzony.

 • Narodowe Święto Niepodległości

 • Świetlica - Szkoła do hymnu

  Przed Narodowym Świętem Niepodległości, 10 listopada 2021 r., o symbolicznej godzinie 11:11 uczniowie uczęszczający do świetlic szkolnych odśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”.

  W ten sposób uczniowie i nauczyciele chcieli włączyć się we wspólne świętowanie kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

 • Świetlica - październik

  Rozbudzenie zainteresowań światem zwierząt. Rozwijanie postawy empatycznej. Kształtowanie postawy bycia dobrym przyjacielem. Uświadomienie dzieciom znaczenia przyjaźni oraz dbania o dobre relacje w grupie, klasie. Zapoznanie uczniów z charakterystycznymi cechami jesieni i jej darami 

 • Świetlica - Pod kolorowym parasolem jesieni

  Jesień to czas, kiedy w przyrodzie zachodzi wiele ciekawych i fascynujących zjawisk. Jesień dostarcza nam wiele pomysłów i stanowi źródło inspiracji.
  Mając na uwadze ogromny potencjał możliwości tkwiący w dzieciach, zorganizowałyśmy w świetlicy jesienny konkurs "Pod kolorowym parasolem jesieni"

 • Świetlica - Aktywny powrót do szkoły

  Uczniowie klas 1a i 1d podjęli wyzwanie i wzięli udział w akcji „Aktywny powrót do szkoły”

 • Październik w grupie 0a

  Za oknem znów pojawia się jesień, która przywitała nas kolorowymi liśćmi i ciepłymi promieniami słońca. Dzieci z grupy Żabek już zaadoptowały się w naszej szkolnej zerówce. W październiku, oprócz zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, nasi zerówkowicze świetnie się bawili. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

 • Drodzy Uczniowie klas 4-8! W poniedziałek (8 listopada) odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Dzielnicy Bemowo. Kandydaci z naszej szkoły to Zofia Tomaszewska i Maciej Sulkowski. Zapoznajcie się z informacjami o nich, by móc niebawem wybrać swojego przedstawiciela w dzielnicy.

 • Pamięć

  W sobotnie przedpołudnia nasi uczniowie jako wolontariusze chodzą na Cmentarz Wojskowy Powązki. Tam odbywają specyficzną lekcję historii.

 • 25 października przypada Dzień Ustawy o Ochronie Zwierząt i jednocześnie Dzień Kundelka. Z tej okazji uczniowie naszej szkoły pokazali swoich pupili, którymi na co dzień mogą się opiekować i darzyć miłością.

 • Warsztaty „Fascynujący świat mrówek i pszczół”

   6 października klasa 2E uczestniczyła w warsztatach „Fascynujący świat mrówek i pszczół”. Dzieci poznały ciekawostki związane z pszczołami i mrówkami. Obejrzały prezentację, widziały prawdziwy ul i żywą kolonię mrówek. Na koniec wykonały woskowe świeczki.

 • Klasy drugie w Teatrze "Guliwer"

   12 października klasy drugie wybrały się do teatru „Guliwer” na przedstawienie: „Ale, kino!”, które poprzedziła lekcja teatralna. Sztuka przeniosła dzieci w świat kina widziany oczami reżysera Pana Soczewki. Była pełna humoru, bajkowych postaci, piosenek i wierszy J. Tuwima, J. Brzechwy i innych znanych twórców literatury dziecięcej. To była super zabawa!

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"
  ul. Oławska 3
  01-494 Warszawa
 • 22 638 61 28
  22 638 61 28 (fax)

Galeria zdjęć