Nawigacja

 • Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice/Opiekunowie i Uczniowie -

  w roku szkolnym 2021/2022 organizatorem i operatorem żywienia w naszej szkole będzie firma SZWAJCARKA Marcin Sikorski.

  W celu zapoznania się ze wszystkimi szczegółowymi informacjami dotyczącymi żywienia zapraszamy na stronę ajenta - www.szwajcarka.net

 • 77. rocznica Powstania Warszawskiego

 • Odbiór zaświadczeń

  Informujemy, że odbiór zaświadczeń wyników egzaminu ósmoklasisty będzie w piątek 09.07.2021 oraz poniedziałek 12.07.2021 w godzinach 8.30 - 15.00.

 • Życzenia na wakacje

 • Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym możemy chociaż przez chwilę powspominać mijający rok szkolny.

  Drodzy Uczniowie, życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji.... Do zobaczenia we wrześniu !!! :)

   

  Samorząd Uczniowski

  Magdalena Fidura - Kowalczyk

 • Informacja dotycząca Bemowskiego Pikniku Naukowego, który odbędzie się w sobotę  10 lipca br. o godzinie 11:00 na terenie Bemowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
 • Metoda 6 klocków w edukacji przedszkolnej

  Grupa 0a przez cały rok szkolny 2020/21 uczestniczyła w programie „Raz, dwa, trzy liczysz i budujesz Ty!”. Głównym zamierzeniem programu było rozwijanie logicznego myślenia oraz  kompetencji matematycznych u dzieci 6-letnich.

 • W maju 2021 katecheci we współpracy z wolontariatem szkolnym

  zorganizowali zbiórkę pod hasłem “Opatrunek na ratunek”.

  W wyniku akcji, jako szkoła, zebraliśmy ponad 10 kg materiałów opatrunkowych i środków odkażających na doposażenie szpitali misyjnych w Afryce. Akcja prowadzona jest przez Fundację Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio.

   

  Dziękujemy wszystkim Ofiarodawcom!

 • „Program z Pandą WWF” - kl. 2a, 1a

  Klasa 2a wraz z wychowawcą oraz klasa 1a w ramach zajęć świetlicowych przystąpiły do projektu  pt. „PROGRAM Z PANDĄ WWF”. Celem Programu było zainteresowanie uczniów problemami ochrony przyrody i klimatu dla obecnych i przyszłych pokoleń. Spośród trzech ścieżek wybraliśmy ścieżkę niedźwiedzia polarnego - symbol gatunku zagrożonego wyginięciem w konsekwencji zmiany klimatu. Dzięki programowi  uczniowie poznali podstawowe informacje na temat zmieniającego się klimatu  na naszej planecie oraz dowiedzieli się jakie podejmować działania, by go chronić. Poniżej kilka zdjęć z realizacji naszego projektu.

 • Konkurs piosenki „Wesołe nutki” – klasy 3

  Uczniowie klas trzecich mieli możliwość wzięcia udziału w konkursie piosenki „Wesołe nutki” i zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych. Wybór repertuaru był bardzo zróżnicowany. Uczniowie śpiewali piosenki w różnych językach. Osoby biorące udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

 • Warsztaty kulinarne – klasa 2a

  Uczniowie klasy 2a uczestniczyli w warsztatach edukacyjno – kulinarnych w Pracowni na Kole.  Na zajęciach dzieci przygotowały frittatę, zdrowe batony energetyczne  oraz lemoniadę.  Na koniec zajęć każdy mógł spróbować przygotowane przez siebie dania.

 • Szanowni Państwo,

  pragniemy ogłosić, że opowiadanie Łucji Kossakowskiej uczennicy klasy 8 ze Szkoły Podstawowej nr 85 im. Benito Juareza, która zajęła 1 miejsce w organizowanym przez naszą szkołę Konkursie Literackim SWOIMI SŁOWAMI zostanie wydrukowane w numerze 8/2021 czasopisma Cogito.

  Gratulujemy wspaniałego debiutu na łamach prasy! A wszystkich zapraszamy na III edycję naszego konkursu już za rok!

 • Szanowni Państwo,

  od 7 czerwca rodzice mogą rejestrować na szczepienie dzieci, które ukończyły 12. rok życia. Wcześniej została uruchomiona rejestracja dla uczniów w wieku 16 i 17 lat. Aktualnie szczepienia odbywają się w punktach populacyjnych i powszechnych.

 • W dniu 08.06.2021r. uczniowie klasy VIII g wraz ze swoimi rodzicami przebywali w Korabiewicach pracując w schronisku dla zwierząt. Uprzątali tam klatki, stajnię dla kóz i koni, oczyścili teren z kamieni, aby zwierzęta nie raniły sobie racic. Relacja z ich działań poniżej. Gratulacje dla uczestników za pomysł i realizację!

  Akcja Społeczna wolontariuszy 8G.pptx

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"
  ul. Oławska 3
  01-494 Warszawa
 • 22 638 61 28
  22 638 61 28 (fax)

Galeria zdjęć