Nawigacja

 • 100 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę

  9 listopada 2018 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji 100-tnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

  O godzinie 11.11 uczniowie klas 4-8 odśpiewywali Hymn Polski, uczestnicząc tym samym w ogólnopolskiej akcji zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

 • Paczka dla Kresowiaka

  „Paczka dla Rodaków z Wileńszczyzny i Obwodu Lwowskiego”

  Szanowni Państwo,

  Serdecznie dziękujemy za okazaną w zeszłym roku hojność w akcji zbierania paczek dla Polaków zamieszkujących dawne Kresy Rzeczypospolitej. Obecne trudności ekonomiczne oraz działania wojenne, jakie mają miejsce u naszych wschodnich sąsiadów pogarszają sytuację, w jakiej znaleźli się często starzy i schorowani już Kresowiacy. Otrzymane przez nich paczki z podstawowymi dla nas artykułami, są dla nich nieosiągalnym często luksusem. Możemy sprawić, aby przynajmniej w nadchodzące Święta w wielu polskich domach na wschodzie rozbłysło światełko radości i nadziei, na którą zasługują wszyscy ludzie dobrej woli.

 • Moduł Świetlica został zmodyfikowany

 • Przedstawienie pt. „Bądź ostrożny na drodze”
  08.11.2018

  Dzieci z oddziałów zerowych uczestniczyły w przedstawieniu pt. „Bądź bezpieczny na drodze” przygotowanym przez uczniów klasy 1c i 1e. Dzieci  obejrzały bardzo ciekawe przedstawienie, z którego  dowiedziały się jak należy zachować się na drodze oraz poznały znaki drogowe.

  Opracowała Magdalena Fidura

 • Wyjście oddziałów zerowych do Biblioteki Publicznej
  08.11.2018

  Dzieci z oddziałów zerowych wybrały się  na zajęcia edukacyjne do Biblioteki Publicznej. Na miejscu zobaczyły jak wygląda biblioteka, dowiedziały się na czym polega praca Pani bibliotekarki oraz co trzeba zrobić żeby móc wypożyczyć książkę. Pani bibliotekarka cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania dzieci.

  Opracowała Magdalena Fidura

 • W związku z tym, że dzień 12 listopada 2018 r. jest Świętem Narodowym z okazji Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej, w tym dniu szkoła nie pracuje.
 • Warsztaty kodowania - klasa 3b
  Dnia 9 października br. uczniowie klasy 3b wzięli udział w warsztatach z kodowania zorganizowanych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Poprzez doświadczanie i zabawę dzieci uczyły się podstaw programowania. Zaangażowanie dzieci było bardzo duże, a rozwiązywanie zadań sprawiało im ogromną przyjemność.
 • klasy 3b i 3 d odwiedziły Park Rozrywki Julinek

  Dnia 3 października 2018 roku klasy 3b i 3 d odwiedziły Park Rozrywki Julinek.

  W ramach Akademii Wiewiórki Julki dzieci wzięły udział w zajęciach z leśnikiem pt.: „Czy wszystkie lasy są takie same?”. Poprzez zabawę dzieci pogłębiły swoją wiedzę na temat rodzajów drzew i lasów.
 • Brązowy medal w Mistrzostwach Warszawy

  W dniu 9 października 2018 roku na terenie Akademii Wychowania Fizycznego odbyły się Mistrzostwa Warszawy szkół podstawowych w sztafetowych biegach przełajowych 10 x 800 metrów. Dziewczęta rywalizujące w kategorii dzieci rocznik 2006-2007 zajęły 3 miejsce. Uczniom naszej szkoły po raz pierwszy w historii udało się zdobyć medal Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w tej dyscyplinie.

 • Mistrzostwo Dzielnicy Bemowo w piłce ręcznej chłopców w kategorii: młodzież(rocznik 2003-2005)

  W dniach 16 - 23.10.2018 r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Bemowo w piłkę ręczną chłopców w kategorii: młodzież(rocznik 2003-2005). W zawodach wzięło udział 7 zespołów(SP 301, SP 321, SP 341, SP 362, SP 362, SP 363, SP 364). Nasi reprezentanci zajęli I miejsce pokonując w finale 16-9 drużynę Szkoły Podstawowej Nr 363 z ul. Rozłogi.

 • Bemowo Handball Cup 2018

  Dnia 14 października w Szkole Podstawowej nr 341 przy ul. Oławskiej 3 odbył się I Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt Bemowo Handball CupPatronat nad turniejem objął Burmistrz Dzielnicy Bemowo pan Grzegorz Kuca, a Wydział Sportu i Rekreacji ufundował nagrody. W zawodach wzięło udział 6 zespołów z rocznika 2007 i młodsze.

 • „Losy Polaków na drodze do niepodległości”

  Szkoła Podstawowa nr 341 im. Twórców Literatury Dziecięcej przygotowała konkurs pt. „Losy Polaków na drodze do niepodległości”.

  Konkurs ten wpisywał się w cały zespół wydarzeń organizowanych przez naszą Szkołę z okazji 100–lecia Odzyskania przez Polskę niepodległości.

 • Niespodzianka dla nauczycieli!
  Z okazji Święta Edukacji Narodowej uczniowie z klas 1-8 mieli za zadanie przygotować portret/karykaturę swojego wychowawcy oraz drugiego nauczyciela.
 • Święto Edukacji Narodowej
  15 października świętowaliśmy w szkole Dzień Nauczyciela. Z tej okazji szkolna grupa Spektakularni przygotowała kabaret zatytułowany „Obyś cudze dzieci uczył, czyli skąd wziął się nauczyciel na świecie...".
 • Moduł Świetlica został zmodyfikowany

 • Wycieczka oddziałów zerowych do teatru
  Dzieci z oddziałów zerowych wybrały się na wycieczkę do teatru Palladium na spektakl pt.: „Czarodziej”.
 • I miejsce chłopców w mini piłce ręcznej
  W dniach 15 - 17.10.2018 r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Bemowo w mini piłkę ręczną chłopców.  Nasi reprezentanci zdecydowanie wygrali swoje mecze a finale pokonali drużynę Szkoły Podstawowej Nr 82 wynikiem 25-3. Chłopcy będą reprezentować naszą dzielnice w Mistrzostwach Warszawy.
 • Uczennice naszej szkoły Mistrzyniami Bemowa w mini piłce ręcznej
  W dniach 10 - 11.10.2018 r. w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Bemowo w mini piłkę ręczną dziewcząt.  Nasze reprezentantki  wygrały wszystkie swoje mecze i zajęły I miejsce. Dziewczęta zapewniły sobie prawo udziału w Finałach LII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.
 • Warsztaty komunikacyjne dla klas pierwszych

  W dniu 11 października br. uczniowie klas pierwszych (1a, 1b, 1c, 1d, 1e) wzięli udział w zajęciach komunikacyjnych zorganizowanych we współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego. W ramach projektu „Nasza wspólna sprawa, ekologiczna Warszawa” pracownicy ZTM omówili z dziećmi podstawowe zasady bezpiecznego podróżowania transportem publicznym. Uczniowie poznali jego zalety, środki komunikacji miejskiej i informacje na temat właściwego zachowania w trakcie podróży. Z wyświetlanych w trakcie zajęć odcinków serialu „Pan Bilecik uczy” dowiedzieli się m.in. co można przeczytać na przystanku, po co maluje się na nich żółte linie, dlaczego warto trzymać się poręczy w czasie podróży, czy wolno jeść w autobusie i jak się zachować w sytuacjach nadzwyczajnych.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"
  ul. Oławska 3
  01-494 Warszawa
 • 22 638 61 28
  22 638 61 28 (fax)

Galeria zdjęć