Nawigacja

 • Zajęcia pt. „Czym zajmuje się fryzjer?” w grupie 0 „a”

  18 listopada 2019 r. dzieci z grupy 0 „a” wzięły udział w zajęciach zorganizowanych przez mamę Karolinki. Pani Ania opowiedziała grupie czym charakteryzuje się zawód fryzjera oraz pokazała podstawowe narzędzia fryzjerskie. Uczniowie mieli też okazję odegrać krótkie scenki. Zajęcia  pozwoliły lepiej poznać zawód fryzjera, a proponowane aktywności wzbudziły wiele pozytywnych emocji.

 • Ozoboty w grupie 0a

  Dzieci z grupy 0a w formie zabawy, w przyjazny sposób wprowadzone zostały w świat programowania. Podopieczni przystąpili do tworzenia tras i kodowania ruchów robota. Robot podążał za śladem linii i odczytywał odpowiednie sekwencje. Dzięki robotowi dzieci przekonały się o tym, że programowanie jest niezwykle praktyczną dziedziną, która wykorzystywana jest w każdym obszarze naszego życia.

 • II miejsce w konkursie fotograficznym

  19 listopada odbyło się wręczenie nagród w Dzielnicowym Konkursie Fotograficznym „Jesienne Bemowo”. Laureatką w kategorii 5-6 lat została Zuzanna Wójcikowska z grupy 0b, która zajęła II miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 • Dzień Misia w 0a i 0b

  25 listopada grupy 0a oraz 0b obchodziły Dzień Misia. Każde dziecko przyniosło do szkoły ulubionego misia. Dzieci zapoznały się z historią powstania maskotki, a także wykonały prace plastyczne o tej tematyce.

 • Święto Integracji 2019

  W dniu 21 listopada 2019 r. po raz kolejny w naszej szkole obchodziliśmy „Święto Integracji”. Z tej okazji uczniowie klas V-VII uczestniczyli w uroczystym spotkaniu w auli szkolnej. Hasłem przewodnim tegorocznego projektu było „Porozumiewanie bez słów”, a tematem ”Komunikacja wspomagająca i alternatywna”. Na program spotkania złożyły się prezentacje multimedialne przygotowane przez uczniów z klas: 5b, 6g i 8f, jak również fragmenty wywiadów, filmów i reportaży.

 • Na prośbę Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego umieszczamy informację  dot. sezonu grypowego.
  Ulotka informacyjna

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • Udział grupy 0 „a” w warsztatach pt. „Wynalazki, które zmieniły świat”

  5 listopada grupa 0 „a” miała okazję uczestniczyć w ciekawych zajęciach pt. „Wynalazki, które zmieniły świat”. Warsztaty poprowadziła pani Monika – mama Jędrka z naszej grupy, które na co dzień pracuje w Centrum Edukacji Obywatelskiej – organizacji, która od lat wspiera polskie szkoły.

 • Udział w festiwalu "Muzyka łączy pokolenia"

  6 listopada w Przedszkolu nr 435 w Warszawie, odbył się festiwal „Muzyka łączy pokolenia”. Honorowy Patronat objęła Pani Urszula Kierzkowska  Burmistrz Dzielnicy Bemowo.

 • 11 listopada

 • Złoty medal w Finale Ogólnopolskich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych

  Z przyjemnością informujemy, że uczennice naszej szkoły zostały złotymi medalistkami w Finale Ogólnopolskich Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się 29.10.2019 r. w Olszynie (woj. Dolnośląskie). W zawodach wystartowało 85 sztafet z  15 województw. Dziewczęta z zacięciem rywalizowały na trudnej trasie, na dystansie 10X800 metrów. Ten znakomity wynik to efekt pracy i wytrwałości utalentowanych dziewcząt. Mistrzynie szkoły trenują pod okiem Pana Krzysztofa Kurysia.  Jest to pierwszy taki sukces w historii szkoły SP 341 i Bemowa! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 • Szkoła Podstawowa nr 341 najlepsza w szachach drużynowych na Bemowie!

  Uczniowie naszej szkoły wygrali dzielnicowe eliminacje do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. 

  Nasi szachiści zdobyli złote medale zarówno w kategorii młodzieży (roczniki 2005 i 2006), jak i dzieci (roczniki 2007 i młodsi).

 • Projekt dogoterapeutyczny pt. „Profilaktyka pogryzień”

  25 października w klasach „0” ruszył projekt dogoterapeutyczny pt. „Profilaktyka pogryzień”. Projekt ten ma na celu uświadomienie dzieci ,że nie każdy pies jest przyjaźnie nastawiony na kontakt z człowiekiem oraz zapobieganie pogryzień . W tym dniu odwiedził nas pies o imieniu Śnieżka. Dzieci dowiedziały się o właściwym zachowaniu przy psie oraz nauczyły  się właściwego głaskania psa. Nie zabrakło przytulania się i częstowania smakołykami.

 • Wycieczka do Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa

  Dzieci z grup zerowych wybrały się na wycieczkę do Muzeum Łowiectwa i Jeździectwa. Grupa 0a miała zajęcia o ptakach występujących w Polsce, zaś grupa 0b o zwierzętach małych i dużych, które zamieszkują polskie lasy. Po zajęciach -korzystając z przepięknej jesiennej pogody – zerówkowicze spacerowali po Łazienkach Królewskich oraz wspólnie bawili się w parku.

 • Warsztaty zoologiczne - Dokąd tupta nocą jeż?

  Dzieci z oddziałów zerowych uczestniczyły w zajęciach, których głównymi bohaterami były dwa jeże- Balbinka i Okruszek. Dzieci dowiedziały się jakie są codzienne potrzeby zwierząt, jak się nimi zajmować i co najbardziej lubią jeść. (Wbrew obiegowej opinii nie gustują one w jabłkach czy innych owocach, natomiast smakołykami są dla nich dżdżownice, ślimaki lub chrząszcze).

 • Nauka przez zabawę w grupie 0 „b”

  Dzieci z grupy 0b od początku roku szkolnego uczą się przez: zabawę, ruch i muzykę. Do zajęć umuzykalniających nie tylko wykorzystujemy instrumenty muzyczne, ale również chińskie pałeczki, czy chociażby jajka po Kinder Niespodziankach. Na ćwiczeniach gimnastycznych dzieci są stymulowane wielozmysłowo, i tak oprócz ćwiczeń z hula-hop, woreczkami, skakankami, piłkami używamy foli bąbelkowej!

 • Warsztaty z ceramiki

  Dzieci z oddziałów zerowych uczestniczyły w warsztatach z ceramiki, która prowadziła p. Agnieszka z „Glinianego Zakątka”. Na zajęciach wykonały piękne serduszka i samodzielnie je ozdobiły.

 • Wyjście oddziałów zerowych do Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Bemowo

  Dzieci z oddziałów zerowych wybrały się  na zajęcia edukacyjne do Biblioteki Publicznej. Na miejscu zobaczyły jak wygląda biblioteka, dowiedziały się na czym polega praca Pani bibliotekarki oraz co trzeba zrobić, aby móc wypożyczyć książkę.

 • Paczka dla Rodaków z Wileńszczyzny

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"
  ul. Oławska 3
  01-494 Warszawa
 • 22 638 61 28
  22 638 61 28 (fax)

Galeria zdjęć