Nawigacja

 • Świąteczna paka dla psiaka

  Szanowni Państwo,
  Drodzy Pedagodzy, Koleżanki i Koledzy!

  Zbliżają się mikołajki. Wszyscy w szkole cieszyliśmy się na możliwość obdarowania się prezentami. W tym roku chciałybyśmy Was zachęcić do świętowania w inny, szczególny sposób. Zapraszamy do udziału w zbiórce dla piesków z Fundacji Przyjaciele Braci Mniejszych w Nowym Dworze Mazowieckim.

 • Techni Schools, czyli Sztuka Nauczania

  Naszą misją jest kształcenie umiejętności w praktyczny sposób przygotowując do życia i pracy w czasach postępu technologicznego i cyfrowej transformacji.
  Pierwsze i jedyne Technikum Programistyczne w Polsce zapewnia praktyczne nauczanie i wartościowe doświadczenia zawodowe dla uczniów.

 • Już po raz kolejny zapraszamy dzieci i młodzież szkolną, a także kadrę pedagogiczną do wzięcia udziału w darmowych zajęciach online z programowania. Właśnie wystartowały zapisy na bezpłatne warsztaty edukacyjne “Szkoła z Gigantami” oraz “Nauczyciel Przyszłości”. W tej edycji każda szkoła biorąca udział w programie ma szansę na atrakcyjne nagrody!
 • Uczniowie klas VII stworzyli w czasie nauki zdalnej własne fraszki, a oto niektóre z nich:

 • „Szkoła do hymnu” w zerówkach
  10 listopada o godzinie 11.11 dzieci z grup zerowych wraz z nauczycielkami zaśpiewały czterozwrotkowy hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”. Uczciły w ten sposób Narodowe Święto Niepodległości oraz włączyły się do akcji "Szkoła do hymnu" zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.
 • Narodowe Święto Niepodległości

 • Październik w grupie 0b "Misie"

  W październiku w grupie "0" B "Misie" wiele się działo. Bawiliśmy się na świeżym powietrzu i w sali. Uczyliśmy się o tym, jak zwierzęta i ludzie przygotowują się do zimy. Obserwowaliśmy zmiany zachodzące w przyrodzie jesienią. Staraliśmy się przestrzegać zasad bezpieczeństwa oraz higieny w szkole i na placu zabaw.

 • Konkurs na zakładkę do książki

  Komisja konkursowa oceniając prace  i przyznając nagrody brała pod  uwagę estetykę, oryginalność, wkład pracy oraz funkcjonalność zakładki. Przyznano nagrody w dwóch kategoriach wiekowych:

 • Z wielką przyjemnością informujemy, że uczeń grupy 0a Jan Magiera zdobył I miejsce w Dzielnicowym Konkursie Fotograficznym „Warszawskie Barwy Jesieni”.

 • Zgodnie z Rozporządzeniem MEiN z dnia 5 listopada 2020 uprzejmie informuję, iż od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Tym samym, do 29 listopada br. przedłużone zostaje zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych. Oddziały przedszkolne będą funkcjonowały bez zmian.

 • 1 LISTOPADA

 • Przypominamy, że 2 listopada jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Nie odbywają się zajęcia stacjonarne ani online.
 • SP 341 Wicemistrzem Warszawy w mini piłce ręcznej dziewcząt

  Uczennice klasy 6h zajęły II miejsce w finałach 54 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

  w mini piłce ręcznej dziewcząt w kategorii: dzieci rocznik 2008 i młodsze. Jest to bardzo duży sukces dla szkoły oraz dzielnicy Bemowo.

  Dziewczęta pokazały ogromne umiejętności oraz zaangażowanie w meczach ze starszymi od siebie rywalkami z innych szkół.

 • Drodzy Uczniowie,

  25 października to Dzień Kundelka, a także Dzień Ustawy o Ochronie Zwierząt. Październik jest miesiącem dobroci dla zwierząt, ale pamiętajcie, by o swoje zwierzęta dbać każdego dnia.

  Dziękujemy za wszystkie nadesłane zdjęcia i zapraszamy do obejrzenia filmów 🙂

 • Piłkarze ręczni SP 341 Mistrzami Bemowa w piłce ręcznej

  W dniach 20 – 22 października 2020 w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Bemowo w piłce ręcznej chłopców w kategorii: Młodzież rocznik 2006 – 2007. W turnieju wzięły udział 4 zespoły: SP 341, SP 321, SP 357, SP 150.

 • Wrzesień w grupie 0b

  We wrześniu w grupie "0" B "Misie" było bardzo wesoło. Wspólnie bawiliśmy się  i uczyliśmy. Nawiązywaliśmy nowe znajomości i przyjaźnie. Spędzaliśmy miło czas w sali i na placu zabaw. Utworzyliśmy kodeks grupy "0" B, aby każdy z nas czuł się  naszej zerówce dobrze i bezpiecznie. Przeprowadziliśmy też próbne akcje ewakuacyjne, żeby nauczyć się właściwego zachowania w chwilach zagrożenia.

 • Na początku października rozpoczęliśmy na terenie naszej szkoły grę, w której uczestniczyli reprezentanci klas 4-8. Uczniowie wspólnie musieli wykonać różne zadania z zakresu matematyki, polskiego, angielskiego, historii czy biologii, były również pytania o pierwszą pomoc przedmedyczną czy zagadki psychologiczne. Wszystkie klasy w pełni się zaangażowały, współpracowały ze sobą i mamy nadzieję, że dobrze przy tym się bawiły. Grę przygotowali: pani  Elżbieta Kalita i pan Damian Kańczukowski. Bardzo pomocni okazali się wolontariusze z klas 7f i 7g.
 • Wycieczka do Zoo klasy „2 c” oraz klasy „2 f”

  W środę 23 września uczniowie klasy 2c i 2f wyruszyli na wycieczkę autokarową do ZOO. Zwiedzając Warszawski Ogród Zoologiczny  dzieci poznały wiele gatunków zwierząt pochodzących z różnych krańców świata.

 • Dzień Edukacji Narodowej

 • SP 341 Wice Mistrzem Warszawy w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt w kategorii: Młodzież

  W dn. 12.10.2020 roku na terenach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbyły się finały LIV Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w sztafetowych biegach przełajowych.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"
  ul. Oławska 3
  01-494 Warszawa
 • 22 638 61 28
  22 638 61 28 (fax)

Galeria zdjęć