Nawigacja

 • Wystawa klasyków

  1 października klasa 6g wybrała się na wycieczkę do Fabryki Samochodów Osobowych (FSO), która znajduje się w Warszawie przy ulicy Jagiellońskiej. Uczniowie mieli okazję zobaczyć wystawę samochodów – klasyczne WARSZAWY, SYRENY, MALUCHY, FIATY 125p, POLONEZY, ŻUKI I WIELE INNYCH. W FSO można z bliska przyjrzeć się ponad 140 autom z „dawnych” lat. Polecamy zwiedzanie wystawy!

 • Wybory do SAMORZĄDU SZKOLNEGO

  30 września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Młodzież z klas 4-8 miała możliwość oddać swój głos na jedną z kandydatek – Oliwię Rowicką, Maję Wołoszyn, Aleksandrę Sztyk oraz Zofię Tomaszewską. Wybór nie był łatwy, wszystkie dziewczyny to uczennice pełne zapału, chętne do działania i angażowania się w sprawy szkoły.

 • „Duchem Spartanie – w 80 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej oraz polskiej wojny obronnej 1939” - podsumowanie

  Konkurs  wpisuje się w cały zespół wydarzeń organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 341 z okazji 80 rocznicy rozpoczęcia II wojny Światowej w Polsce pt. „Duchem Spartanie – w 80 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej oraz polskiej wojny obronnej 1939”.

 • Pomóż się przytulić - wielka zbiórka pluszaków - finał

  Pomóż się przytulić - wielka zbiórka pluszaków dla dzieci z sali wybudzeń. Dziękujemy!

 • Moduł Świetlica został zmodyfikowany

 • Serdecznie zapraszam wszystkich Uczniów wraz z Rodzicami do wzięcia udziału w Pikniku Ekologicznym i Akcji Sprzątanie Świata 2019 organizowanych przez Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy w dniu 21 września 2019 roku w godzinach 10.00 — 13.00 na terenie Parku Górczewska.
   

 • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

  2 września 2019 roku odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego.  Dzień ten był szczególnie ważny dla pierwszoklasistów, którzy zostali włączeni w poczet uczniów naszej szkoły. W obecności władz Dzielnicy Bemowo Miasta  Stołecznego Warszawy, przedstawicieli parafii, grona pedagogicznego oraz starszych kolegów i koleżanek odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Dyrekcja szkoły oraz zaproszeni goście dokonali aktu pasowania na ucznia, a wychowawcy klas wręczyli uczniom pamiątkowe dyplomy z tarczą szkoły.

 • Szanowni Państwo,
  informujemy, iż Bemowskie Centrum Kultury oferuje szereg zajęć dodatkowychdla dzieci.
  Link do oferty - https://bemowskie.pl/oferta-zajec/

 • Szanowni Państwo,
  zakup mundurków w szkole odbywa się codziennie w pok. nr 4 w godz. 8:00 - 16:00.
  (w dniach 5, 6, 9 i 10 września w godz. 8:00 - 17:00)
 • 29 sierpnia (czwartek)  o godzinie 17.30 odbędzie się spotkanie rodziców klas "0", sale 12,13.

  Próby do ślubowania klas I odbędą się 29 i 30 sierpnia w godzinach 8.00-9.00. Zbiórka uczniów w auli szkolnej.

   

  Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020:

  Kasa I, IV - godzina 8.00 - sala gimnastyczna

  Klasa II, III - godzina 11.00 w salach lekcyjnych

  Klasa VII, VIII - godzina 10.15 - sala gimnastyczna

  Klasa V, VI - godzina 11.15 - sala gimnastyczna

 • Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice i Opiekunowie Uczniów -

  spełniając oczekiwania Rady Rodziców oraz za zgodą Dyrekcji szkoły operator stołówki szkolnej firma SZWAJCARKA Marcin Sikorski będzie od września 2019 roku realizować żywienie w oparciu o aplikację zamowposilek.pl - elektroniczny system do zamawiania, opłacania i odwoływania posiłków.

 • Według klasyfikacji ICD 10 (ang. International Statistical Classification of Diseases and Related Health Problems) Zespół Aspergera (F84.5). Klasyfikacja Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego DSM-V (Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders) zawiera kategorię spektrum autyzmu. W niniejszym opracowaniu powołujemy się na obowiązujące w Polsce kryteria (ICD-10). wchodzi w skład całościowych zaburzeń rozwoju, z powiazaniem do kryteriów diagnostycznych pokrywających się z autyzmem takich jak nieprawidłowości we wzajemnych interakcjach społecznych, a także ograniczony, stereotypowy, powtarzający się repertuar zachowań.

 • XXI Finały Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców

  W dniu 30 maja 2019 roku na stadionie MOSiR w Płocku przy ul. Sportowej 3 odbyły się XXI Finały Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.

 • Złoty medal Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w czwórboju lekkoatletycznym

  W dniu 20 maja 2019 roku na stadionie OSiR Targówek przy ulicy Łabiszyńskiej odbyły się Mistrzostwa Warszawy szkół podstawowych w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt. Dziewczęta rywalizujące w kategorii dzieci rocznik 2006-2007 zajęły 1 miejsce z wynikiem 1370 punktów.

 • W latach trzydziestych XX wieku przeprowadzono pierwsze badania wykazujące zależność miedzy wadami zgryzu a wadami wymowy. W piśmiennictwie przedmiotu można znaleźć opinie, że ten sam czynnik może być przyczyną zarówno wady zgryzu, jak i wady wymowy.

 • Szanowni  Państwo,

  z przyjemnością  informujemy, iż w Dzielnicowym  Konkursie Logopedyczno-Plastycznym organizowanym we współpracy z ZSP nr 316 w Warszawie nasi uczniowie zdobyli następujące miejsca i wyróżnienia:

 • Portal POLinfo - Politechnika Warszawska

  Na bazie najlepszych światowych rozwiązań e-learningowych, po wielu latach przygotowań, w oparciu o doświadczenie i infrastrukturę Politechniki Warszawskiej, powstał portal POLinfo.eu, którego celem jest zainspirowanie Juniora do szerszego poznania i lepszego zrozumienia przedmiotów ścisłych.

  Dysponujemy tysiącami materiałów lub linków do materiałów dotyczących przedmiotów ścisłych, które zostały przygotowane lub zweryfikowane przez ekspertów z wiedzą techniczną i są sukcesywnie umieszczane na portalu.

 • Metoda Ruchu Rozwijającego W.Sherborne - lekcja otwarta z udziałem rodziców

  23 maja 2019 roku odbyły się w naszej szkole zajęcia otwarte dla dzieci z gr.0 „B” i ich rodziców, prowadzone metodą Ruchu Rozwijającego W.Sherborne.

  Opracowany przez W.Sherborne system ćwiczeń wywodzi się z naturalnych potrzeb dziecka, zaspokajanych w kontakcie z dorosłymi. Metoda wyrasta z tak zwanego baraszkowania, które pojawia się u każdego dziecka we wczesnym dzieciństwie. Wspomaga ona prawidłowy rozwój psychoruchowy dziecka oraz koryguje jego zaburzenia. Dzięki ćwiczeniom dzieci uczą się poznawać przestrzeń i zachowywać w niej. Stają się mniej zahamowane i otwarte na sytuacje problemowe. Metoda ta pozwala dzieciom poznać swoje ciało i uczy kontrolować jego ruchy oraz ułatwia nawiązywanie kontaktów (ćwiczenia integracyjne).
 • Moduł Świetlica został zmodyfikowany

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"
  ul. Oławska 3
  01-494 Warszawa
 • 22 638 61 28
  22 638 61 28 (fax)

Galeria zdjęć