Nawigacja

 • Wakacyjne warsztaty online z programowania

  Drodzy uczniowie!

  W te wakacje możecie spróbować swoich sił w programowaniu! Jeśli lubicie spędzać czas przed komputerem i interesuje Was świat nowych technologii, weźcie udział w darmowych warsztatach online z programowania w języku Scratch lub Python! 

   

  Zapiszcie się na “Wakacje z Gigantami” i przekonajcie się czy drzemie w Was natura kodera! Na zajęcia zapraszają @Giganci Programowania.

 • Lato w Mieście 2020 – KARTY KWALIFIKACYJNE - Obrazek 1

  Rodzice/opiekunowie prawni uczniów zakwalifikowanych do Akcji Lato w Mieście 2020 składają kartę kwalifikacyjną oraz potwierdzenia wniesionych opłat za opiekę i wyżywienie (20 zł dziennie) w wersji papierowej. Dokumenty spakowane w zaklejoną kopertę należy przynosić do placówki i zostawiać w wyznaczonym miejscu przy sekretariacie.

 • Szkoła Podstawowa nr 341 im. Twórców Literatury Dziecięcej w Warszawie, ogłasza wyniki  konkursu zorganizowanego w 80. Rocznicę Zbrodni Katyńskiej,  „I tylko pamięć pozostała po tej katyńskiej nocy…”.

 • Lato w mieście 2020 - Obrazek 1

  Szanowni Państwo,

  zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą akcji LATO W MIEŚCIE 2020.

 • Szanowni Rodzice przyszłorocznych uczniów klas I

   

  Zarząd Transportu Miejskiego przygotował platformę umożliwiającą składanie wniosków drogą elektroniczną w zakresie wydawania Kart Ucznia dzieciom przyjętym do klas I w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2020/2021.

  Link dedykowany wyłącznie dla naszej placówki to:

  https://kartaucznia.ztm.waw.pl/f69db96c

   

   

  Wnioski elektronicznie możecie Państwo składać do dnia 21.06.2020r.

 • Czynnikami które mogą mieć wpływ na zaistnienie ośrodkowych zaburzeń przetwarzania słuchowego, są: wcześniactwo, niedotlenienie w trakcie porodu, zapalenie opon mózgowych, urazy głowy, predyspozycje genetyczne, nawracające zapalenie ucha, nowotwory oraz brak odpowiedniej stymulacji słuchowo-językowej we wczesnym dzieciństwie.

 • Boiska dla mieszkańców dzielnicy są czynne od 30 maja do 30 sierpnia 2020 r. w piątki, soboty, niedziele w godzinach 15.00 - 19.00.

  Zgodnie z regulaminem obowiązującym w czasie epidemii koronawirusa wejście punktualnie według następującego grafiku:

  15.00 - 15.45
  16.00 - 16.45
  17.00 - 17.45
  18.00 -18.45

 • Drodzy Uczniowie, specjalnie dla Was filmy przygotowane przez Samorząd Uczniowski klas z okazji Dnia Dziecka.

 • Dzień Matki to święto obchodzone jako wyraz szacunku dla wszystkich Matek.

  Zgodnie ze zwyczajem tego dnia dzieci obdarowują swoje mamy całusami, kwiatami, słodyczami i laurkami.

  Uczniowie klas czwartych napisali dla Mam krótkie wierszyki:

 • I Edycja Konkursu Literackiego  „SWOIMI SŁOWAMI”

   

  Szanowni Państwo!

  Nasze Jury ma zaszczyt  ogłosić wyniki I Edycji Konkursu Literackiego

  „SWOIMI SŁOWAMI”.

  Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom za nadesłanie prac, które zaskakiwały oryginalnością, znakomitym warsztatem i pomysłowością.

 • Szanowni Państwo,

  W załączeniu znajduje się informacja o bezpłatnym kursie dla rodziców dotyczącym umiejętności wychowawczych organizowanych przez Specjalistyczną Poradnię Rodzinną w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy.
  Informacja o warsztatatach

 • Pomoc dla schroniska „Znajdki”

  13 i 14 maja Samorząd Uczniowski i Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował akcję charytatywną. Zbieraliśmy karmę, środki czystości i inne potrzebne rzeczy dla schroniska „Znajdki”. Potrzeby w tym przytulisku są ogromne, psiaki i kociaki czekają w tym miejscu na nowych właścicieli, dochodzą do siebie po wcześniejszych, trudnych, a czasem nawet tragicznych przeżyciach. Dzięki uczniom naszej szkoły udało się zebrać naprawdę wiele produktów, które zostały dostarczone do schroniska 15 maja.

 • Niespodzianka dla św. Jana Pawła II

  Dziś (18 maja 2020) obchodzimy 100-lecie urodzin wielkiego Polaka, którego poznał świat – św. Jana Pawła II. Ze względu na to, iż nasza szkoła znajduje się na terenie parafii pod jego wezwaniem, dzieci z klas I – III miały możliwośc przygotowania „Niespodzianki urodzinowej" dla naszego wielkiego Rodaka i Patrona.

 • Bardzo serdecznie dziękujemy naszym uczestnikom za nadesłanie prac w ramach I Edycji Warszawskiego Konkursu Literackiego SWOIMI SŁOWAMI. Ilość wspaniałych opowiadań przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.
  W  związku z tym, że przedłużyliśmy na Waszą prośbę czas nadsyłania prac o dwa tygodnie, przedłużamy także termin ogłoszenia wyników. Werdykt Jury ogłoszony zostanie 25 maja.


   

 • Zapraszamy do obejrzenia filmiku „Sposób na nudę… w czasie pandemii (Corona Team;))”.
   

 • W piątek 22 maja br. w przedszkolach i szkołach podstawowych  (również na stronach internetowych tych placówek) zostaną wywieszone listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych. Informacja ta będzie również dostępna w systemie rekrutacyjnym, po zalogowaniu się na koncie dziecka.

 • Przytulisko ZNAJDKI potrzebuje wsparcia… - Obrazek 1
  Drodzy Uczniowie! Rodzice! Pracownicy Szkoły!

  Przytulisko ZNAJDKI potrzebuje wsparcia…

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"
  ul. Oławska 3
  01-494 Warszawa
 • 22 638 61 28
  22 638 61 28 (fax)

Galeria zdjęć