• Wakacyjne warsztaty online z programowania

Drodzy uczniowie!

W te wakacje możecie spróbować swoich sił w programowaniu! Jeśli lubicie spędzać czas przed komputerem i interesuje Was świat nowych technologii, weźcie udział w darmowych warsztatach online z programowania w języku Scratch lub Python!

Zapiszcie się na “Wakacje z Gigantami” i przekonajcie się czy drzemie w Was natura kodera! Na zajęcia zapraszają @Giganci Programowania.

• Lato w Mieście 2020 – KARTY KWALIFIKACYJNE - Obrazek 1

Rodzice/opiekunowie prawni uczniów zakwalifikowanych do Akcji Lato w Mieście 2020 składają kartę kwalifikacyjną oraz potwierdzenia wniesionych opłat za opiekę i wyżywienie (20 zł dziennie) w wersji papierowej. Dokumenty spakowane w zaklejoną kopertę należy przynosić do placówki i zostawiać w wyznaczonym miejscu przy sekretariacie.

• Szkoła Podstawowa nr 341 im. Twórców Literatury Dziecięcej w Warszawie, ogłasza wyniki  konkursu zorganizowanego w 80. Rocznicę Zbrodni Katyńskiej,  „I tylko pamięć pozostała po tej katyńskiej nocy…”.

• Lato w mieście 2020 - Obrazek 1

Szanowni Państwo,

zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą akcji LATO W MIEŚCIE 2020.

• Szanowni Rodzice przyszłorocznych uczniów klas I

Zarząd Transportu Miejskiego przygotował platformę umożliwiającą składanie wniosków drogą elektroniczną w zakresie wydawania Kart Ucznia dzieciom przyjętym do klas I w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2020/2021.

Link dedykowany wyłącznie dla naszej placówki to:

Wnioski elektronicznie możecie Państwo składać do dnia 21.06.2020r.

• Czynnikami które mogą mieć wpływ na zaistnienie ośrodkowych zaburzeń przetwarzania słuchowego, są: wcześniactwo, niedotlenienie w trakcie porodu, zapalenie opon mózgowych, urazy głowy, predyspozycje genetyczne, nawracające zapalenie ucha, nowotwory oraz brak odpowiedniej stymulacji słuchowo-językowej we wczesnym dzieciństwie.

• Boiska dla mieszkańców dzielnicy są czynne od 30 maja do 30 sierpnia 2020 r. w piątki, soboty, niedziele w godzinach 15.00 - 19.00.

Zgodnie z regulaminem obowiązującym w czasie epidemii koronawirusa wejście punktualnie według następującego grafiku:

18.00 -18.45

• Drodzy Uczniowie, specjalnie dla Was filmy przygotowane przez Samorząd Uczniowski klas z okazji Dnia Dziecka.

• Dzień Matki to święto obchodzone jako wyraz szacunku dla wszystkich Matek.

Zgodnie ze zwyczajem tego dnia dzieci obdarowują swoje mamy całusami, kwiatami, słodyczami i laurkami.

Uczniowie klas czwartych napisali dla Mam krótkie wierszyki:

• I Edycja Konkursu Literackiego  „SWOIMI SŁOWAMI”

Szanowni Państwo!

Nasze Jury ma zaszczyt  ogłosić wyniki I Edycji Konkursu Literackiego

„SWOIMI SŁOWAMI”.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom za nadesłanie prac, które zaskakiwały oryginalnością, znakomitym warsztatem i pomysłowością.

• Szanowni Państwo,

W załączeniu znajduje się informacja o bezpłatnym kursie dla rodziców dotyczącym umiejętności wychowawczych organizowanych przez Specjalistyczną Poradnię Rodzinną w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy.
    Informacja o warsztatatach

• Pomoc dla schroniska „Znajdki”

13 i 14 maja Samorząd Uczniowski i Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował akcję charytatywną. Zbieraliśmy karmę, środki czystości i inne potrzebne rzeczy dla schroniska „Znajdki”. Potrzeby w tym przytulisku są ogromne, psiaki i kociaki czekają w tym miejscu na nowych właścicieli, dochodzą do siebie po wcześniejszych, trudnych, a czasem nawet tragicznych przeżyciach. Dzięki uczniom naszej szkoły udało się zebrać naprawdę wiele produktów, które zostały dostarczone do schroniska 15 maja.

• Niespodzianka dla św. Jana Pawła II

Dziś (18 maja 2020) obchodzimy 100-lecie urodzin wielkiego Polaka, którego poznał świat – św. Jana Pawła II. Ze względu na to, iż nasza szkoła znajduje się na terenie parafii pod jego wezwaniem, dzieci z klas I – III miały możliwośc przygotowania „Niespodzianki urodzinowej" dla naszego wielkiego Rodaka i Patrona.

• Bardzo serdecznie dziękujemy naszym uczestnikom za nadesłanie prac w ramach I Edycji Warszawskiego Konkursu Literackiego SWOIMI SŁOWAMI. Ilość wspaniałych opowiadań przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.
    W  związku z tym, że przedłużyliśmy na Waszą prośbę czas nadsyłania prac o dwa tygodnie, przedłużamy także termin ogłoszenia wyników. Werdykt Jury ogłoszony zostanie 25 maja.

• Zapraszamy do obejrzenia filmiku „Sposób na nudę… w czasie pandemii (Corona Team;))”.

• W piątek 22 maja br. w przedszkolach i szkołach podstawowych  (również na stronach internetowych tych placówek) zostaną wywieszone listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych. Informacja ta będzie również dostępna w systemie rekrutacyjnym, po zalogowaniu się na koncie dziecka.

• Przytulisko ZNAJDKI potrzebuje wsparcia… - Obrazek 1
    Drodzy Uczniowie! Rodzice! Pracownicy Szkoły!

Przytulisko ZNAJDKI potrzebuje wsparcia…

strona: