Nawigacja

 • „Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa” – wyniki konkursu dla dzieci z grup zerówkowych

  W oddziałach zerowych odbył się konkurs świąteczny, polegający na wykonaniu bożonarodzeniowej ozdoby. Dzieci oraz rodzice wykazali się ogromną pomysłowością. W konkursie wzięło udział aż 36 prac wykonanych różnymi technikami. Celem konkursu było pielęgnowanie tradycji świątecznych, rozwijanie kreatywności i wyobraźni oraz łączenie pokoleń w tworzeniu ozdób świątecznych.

 • Listopad w grupie "0" B "Misie"

  Listopad w grupie "0" B "Misie" obfitował w wiele wydarzeń. Uczyliśmy się o tym, jak działają urządzenia elektryczne w gospodarstwie domowym. Dowiedzieliśmy się o dawnych i współczesnych sposobach oświetlania pomieszczeń oraz o różnych metodach wytwarzania energii elektrycznej. Poznaliśmy historię życia i zagłady dinozaurów, ich różnych przedstawicieli - roślinożerców i drapieżniki. Obserwowaliśmy zmiany zachodzące w przyrodzie późną jesienią. Uczyliśmy się, jak rozpoznawać różne rodzaje opadów atmosferycznych

 • Dzień Pluszowego Misia w 0b i 0c

  25.11. dzieci z grup 0b i 0c obchodziły Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu podopieczni zapoznali się z historią powstania pierwszej maskotki w kształcie misia, a także przypomnieli wszystkie znane niedźwiadki z dziecięcych bajek. W swoich grupach dzieci wykonały prace plastyczne nawiązujące do bohatera omawiającego święta.

   

  opracowała N. Monastyrska

 • Mały czy duży miś, zawsze kojarzy się z ciepłem, radością i miłością. Chyba nie ma pokoju dziecięcego, w którym na półce, łóżku lub fotelu nie siedziałby miś.

 • 25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Wszystkim uczniom życzymy wiele radości i uśmiechu każdego dnia. Samorząd Uczniowski dziękuje za nadesłane zdjęcia i zaprasza do obejrzenia filmu, ale najpierw przeczytajcie historię powstania Pluszowego Misia.

 • Świąteczna paka dla psiaka

  Szanowni Państwo,
  Drodzy Pedagodzy, Koleżanki i Koledzy!

  Zbliżają się mikołajki. Wszyscy w szkole cieszyliśmy się na możliwość obdarowania się prezentami. W tym roku chciałybyśmy Was zachęcić do świętowania w inny, szczególny sposób. Zapraszamy do udziału w zbiórce dla piesków z Fundacji Przyjaciele Braci Mniejszych w Nowym Dworze Mazowieckim.

 • Techni Schools, czyli Sztuka Nauczania

  Naszą misją jest kształcenie umiejętności w praktyczny sposób przygotowując do życia i pracy w czasach postępu technologicznego i cyfrowej transformacji.
  Pierwsze i jedyne Technikum Programistyczne w Polsce zapewnia praktyczne nauczanie i wartościowe doświadczenia zawodowe dla uczniów.

 • Już po raz kolejny zapraszamy dzieci i młodzież szkolną, a także kadrę pedagogiczną do wzięcia udziału w darmowych zajęciach online z programowania. Właśnie wystartowały zapisy na bezpłatne warsztaty edukacyjne “Szkoła z Gigantami” oraz “Nauczyciel Przyszłości”. W tej edycji każda szkoła biorąca udział w programie ma szansę na atrakcyjne nagrody!
 • Uczniowie klas VII stworzyli w czasie nauki zdalnej własne fraszki, a oto niektóre z nich:

 • „Szkoła do hymnu” w zerówkach
  10 listopada o godzinie 11.11 dzieci z grup zerowych wraz z nauczycielkami zaśpiewały czterozwrotkowy hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”. Uczciły w ten sposób Narodowe Święto Niepodległości oraz włączyły się do akcji "Szkoła do hymnu" zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.
 • Narodowe Święto Niepodległości

 • Październik w grupie 0b "Misie"

  W październiku w grupie "0" B "Misie" wiele się działo. Bawiliśmy się na świeżym powietrzu i w sali. Uczyliśmy się o tym, jak zwierzęta i ludzie przygotowują się do zimy. Obserwowaliśmy zmiany zachodzące w przyrodzie jesienią. Staraliśmy się przestrzegać zasad bezpieczeństwa oraz higieny w szkole i na placu zabaw.

 • Konkurs na zakładkę do książki

  Komisja konkursowa oceniając prace  i przyznając nagrody brała pod  uwagę estetykę, oryginalność, wkład pracy oraz funkcjonalność zakładki. Przyznano nagrody w dwóch kategoriach wiekowych:

 • Z wielką przyjemnością informujemy, że uczeń grupy 0a Jan Magiera zdobył I miejsce w Dzielnicowym Konkursie Fotograficznym „Warszawskie Barwy Jesieni”.

 • Zgodnie z Rozporządzeniem MEiN z dnia 5 listopada 2020 uprzejmie informuję, iż od poniedziałku, 9 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Tym samym, do 29 listopada br. przedłużone zostaje zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych. Oddziały przedszkolne będą funkcjonowały bez zmian.

 • 1 LISTOPADA

 • Przypominamy, że 2 listopada jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Nie odbywają się zajęcia stacjonarne ani online.
 • SP 341 Wicemistrzem Warszawy w mini piłce ręcznej dziewcząt

  Uczennice klasy 6h zajęły II miejsce w finałach 54 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

  w mini piłce ręcznej dziewcząt w kategorii: dzieci rocznik 2008 i młodsze. Jest to bardzo duży sukces dla szkoły oraz dzielnicy Bemowo.

  Dziewczęta pokazały ogromne umiejętności oraz zaangażowanie w meczach ze starszymi od siebie rywalkami z innych szkół.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"
  ul. Oławska 3
  01-494 Warszawa
 • 22 638 61 28
  22 638 61 28 (fax)

Galeria zdjęć