• Pomoc dla schroniska „Znajdki”

13 i 14 maja Samorząd Uczniowski i Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował akcję charytatywną. Zbieraliśmy karmę, środki czystości i inne potrzebne rzeczy dla schroniska „Znajdki”. Potrzeby w tym przytulisku są ogromne, psiaki i kociaki czekają w tym miejscu na nowych właścicieli, dochodzą do siebie po wcześniejszych, trudnych, a czasem nawet tragicznych przeżyciach. Dzięki uczniom naszej szkoły udało się zebrać naprawdę wiele produktów, które zostały dostarczone do schroniska 15 maja.

• Niespodzianka dla św. Jana Pawła II

Dziś (18 maja 2020) obchodzimy 100-lecie urodzin wielkiego Polaka, którego poznał świat – św. Jana Pawła II. Ze względu na to, iż nasza szkoła znajduje się na terenie parafii pod jego wezwaniem, dzieci z klas I – III miały możliwośc przygotowania „Niespodzianki urodzinowej" dla naszego wielkiego Rodaka i Patrona.

• Bardzo serdecznie dziękujemy naszym uczestnikom za nadesłanie prac w ramach I Edycji Warszawskiego Konkursu Literackiego SWOIMI SŁOWAMI. Ilość wspaniałych opowiadań przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.
    W  związku z tym, że przedłużyliśmy na Waszą prośbę czas nadsyłania prac o dwa tygodnie, przedłużamy także termin ogłoszenia wyników. Werdykt Jury ogłoszony zostanie 25 maja.

• Zapraszamy do obejrzenia filmiku „Sposób na nudę… w czasie pandemii (Corona Team;))”.

• W piątek 22 maja br. w przedszkolach i szkołach podstawowych  (również na stronach internetowych tych placówek) zostaną wywieszone listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych. Informacja ta będzie również dostępna w systemie rekrutacyjnym, po zalogowaniu się na koncie dziecka.

• Przytulisko ZNAJDKI potrzebuje wsparcia… - Obrazek 1
    Drodzy Uczniowie! Rodzice! Pracownicy Szkoły!

Przytulisko ZNAJDKI potrzebuje wsparcia…

• Na podstawie § 18 ust. 3 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz. U. z 2003 r. poz. 69, z późn. zm.) informuję, że w

Szkoła Podstawowa  z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 w Warszawie

za zgodą organu prowadzącego, zostały zawieszone zajęcia w oddziałach przedszkolnych w okresie od 6 maja 2020 r.  do 15 maja 2020 r.

Dyrektor Szkoły SP 341

Krystyna Gawrjołek

• Szanowni Państwo

Nasza szkoła od lat bierze udział w akcji pozyskiwania funduszy z 1 % podatku, organizowaną przez FUNDACJĘ ROSA  pod nazwą  „TWOJA SZKOŁA” na rzecz polskich szkół.

Naszym celem jest przekonanie jak największej liczby rodziców, opiekunów i członków lokalnej społeczności, aby przekazywali swój 1% z podatku na wspieranie naszej placówki.

• „W imieniu Wydziału Sportu i Rekreacji serdecznie zapraszamy na wirtualne treningi z trenerami i gwiazdami sportu – „Rusz się po Świętach ze Sportowcami!”

W związku z obecną sytuacją, nie możemy się spotkać na sali sportowej i poćwiczyć wspólnie z naszymi wspaniałymi sportowcami. Ale nie przejmujcie się, mamy dla Was niespodziankę i już od czwartku  23 kwietnia rozpoczynamy cykl treningów Rusz się po Świętach ze Sportowcami.

• Szanowni Państwo, w odpowiedzi na prośby, które do nas docierają, przedłużamy czas przyjmowania utworów na Konkurs Literacki SWOIMI SŁOWAMI do końca kwietnia.

Serdecznie dziękujemy tym, którzy nadesłali do nas swoje utwory i czekamy na więcej.  Życzymy zdrowia i natchnienia.

• Pragniemy poinformować, że nasze przedsięwzięcie z okazji 80. Rocznicy Zbrodni Katyńskiej pt." I tylko pamięć pozostała po tej katyńskiej nocy", w związku z zaistniałą sytuacją spowodowaną koronawirusem SARS-CoV-2, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zostaje przesunięte na czas bardziej sprzyjający takim wydarzeniom. Jednocześnie prosimy o nadsyłanie prac przez uczniów do końca maja.

• Urząd Ochrony Danych Osobowych, we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej, przygotował poradnik Dane osobowe bezpieczne podczas zdalnego nauczania. To materiał, który zawiera najważniejsze informacje na temat bezpiecznego przetwarzania danych podczas kształcenia na odległość. Z poradnika mogą korzystać dyrektorzy szkół, nauczyciele, a także rodzice i uczniowie.

• Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce rząd wprowadził nowe, ostrzejsze zasady bezpieczeństwa publicznego, w tym kolejne ograniczenia w przemieszczaniu się!

Od 1 kwietnia do odwołania, osoby do 18. roku życia nie mogą wyjść z domu bez opieki dorosłego opiekuna.

Tylko obecność rodzica, opiekuna prawnego lub kogoś dorosłego, usprawiedliwia obecność dzieci i młodzieży na ulicach i innych miejscach publicznych.

• Przedłużenie rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych (ogólnodostępnych i integracyjnych) w szkołach podstawowych.
    Rodzice, którzy nie zarejestrowali wniosków w systemie i nie przesłali ich do przedszkola/szkoły pierwszego wyboru będą mogli to zrobić w terminie do 23 kwietnia br.
  • KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 341

im. Twórców Literatury Dziecięcej

z dnia 25 marca 2020 r. w sprawie rozwiązań dotyczących organizacji i realizacji zadań przez Szkołę Podstawową  nr 341 w Warszawie, w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

• Szanowni Państwo
    Prosimy o zapoznanie się z komunikatami Mazowieckiej Policji skierowanymi do rodziców, opiekunów i uczniów związanymi z sytuacją epidemiologiczną.

Komunikaty Policji
  • Zmiany w organizacji funkcjonowania Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 20 w Warszawie w okresie zagrożenia epidemicznego

strona: