Marzec w grupie 0 B był bardzo kolorowy. Obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny połączony ze wspólnymi zabawami. Śpiewaliśmy wiosenne piosenki, rozwiązywaliśmy wiosenne łamigłówki i zagadki.
W marcu w grupie 0a odbyły się warsztaty z wykorzystaniem metody UWAŻNOŚCI / MINDFULNESS
Temat - LAS
Zajęcia z uważności (mindfulness) to praktyka oparta na kontakcie z naturą, która wycisza, redukuje stres i poprawia koncentrację poprzez zmysłowe doświadczanie.
W grudniu mieliśmy wiele atrakcji. Ustroiliśmy żywą choinkę własnoręcznie zrobionymi ozdobami. Udekorowaliśmy pięknie salę. Wykonaliśmy wiele prac plastycznych oraz technicznych. Byliśmy na seansie filmowym w kinie.
Luty w grupie Biedronek był czasem twórczej zabawy i radości . Dzieci uczestniczyły w zajęciach rozwijających kompetencje społeczne, matematyczne i językowe. Szczególnym wydarzeniem w lutym był bal karnawałowy, na który dzieci czekały z ogromną radością.
15 grudnia 2025 r. odbył się finał Konkursu Piosenki w grupach zerowych. Wychowawcy wybrali reprezentantów z każdej grupy do konkursu głównego. Dzieci śpiewały piosenki zimowe oraz kolędy i pastorałki.
W miesiącu listopadzie dzieci z grupy 0a aktywnie uczestniczyły w różnorodnych zajęciach dydaktycznych i artystycznych. W grupie realizowano treści związane z jesienią, bezpieczeństwem oraz zdrowiem. Dzieci doskonaliły kompetencje matematyczne podczas zabaw z liczeniem, klasyfikowaniem i porównywaniem. Grupa świętowała Dzień Pluszowego Misia.
We wrześniu w grupie „Misie” wiele się działo. Poznawaliśmy nasze imiona i zainteresowania. Zwiedzaliśmy naszą szkołę i jej okolice. Uchwaliliśmy kodeks grupowy. Dowiedzieliśmy się również, jak zachować się w trudnych sytuacjach. Obserwowaliśmy zmiany zachodzące w pogodzie wczesną jesienią.
Październik w grupie 0a obfitował w wydarzenia. Sówki spotkały się ze Strażniczką Miejską i omawiały zasady bezpieczeństwa. Wykorzystywały dary jesienni do wykonania różnorodnych, ciekawych i kolorowanych prac plastycznych.
We wrześniu dzieci rozpoczęły edukację w oddziale zerowym. Pierwsze dni były czasem poznawania nowego miejsca, nauczycieli, kolegów i koleżanek z grupy. Grupa chętnie integrowała się poprzez wspólne zabawy oraz zajęcia dydaktyczne.