Nawigacja

Dostępność nauczycieli

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI KLAS I – III

ROK SZKOLNY 2022-2023

 

Klasa

Nazwisko i imię nauczyciela

Termin konsultacji

Sala

  1.  

IA

Fidura - Kowalczyk Magdalena

czwartek, godz. 12.30 - 13.30

209

  1.  

IB

Kwiecień Monika

czwartek, godz. 12.30 - 13.30

207

  1.  

IC

Racińska Małgorzata

czwartek, godz. 12.30 - 13.30

206

  1.  

ID

Pisińska Magdalena

czwartek, godz. 12.30 - 13.30

204

  1.  

IE

Kopka Dominika

czwartek, godz. 12.30 - 13.30

203

  1.  

IE

Bałtroczyk Dorota

czwartek, godz. 12.30 - 13.30

203

  1.  

IF

Gajewska Anna

czwartek, godz. 12.30 - 13.30

201

  1.  

IF

Nec Anna

czwartek, godz. 12.30 - 13.30

201

  1.  

IIA

Wójcik Magdalena

poniedziałek, godz. 11.30 - 12.30

212

  1.  

IIB

Szulich Ewa

poniedziałek, godz. 11.30 - 12.30

210

  1.  

IIC

Tułaza - Nowakowska Ewa

poniedziałek, godz. 11.30 - 12.30

110

  1.  

IID

Fronczak Anna

poniedziałek, godz. 11.30 - 12.30

112

  1.  

IIE

Simniszko - Karkowska Izabela

poniedziałek, godz. 11.30 - 12.30

109

  1.  

II E

Katarzyna Cieślik

poniedziałek, godz. 11.30 - 12.30

109

  1.  

IIIA

Chrzanowska Magdalena

środa, godz. 12.30 - 13.30

104

  1.  

IIIB

Lewandowska Małgorzata

środa, godz. 12.30 - 13.30

107

  1.  

IIIB

Stępień Karolina

środa, godz. 12.30 - 13.30

107

  1.  

IIIC

Sawicka Elżbieta

środa, godz. 12.30 - 13.30

103

  1.  

IIID

Laskowska Elżbieta

środa, godz. 12.30 - 13.30

101

  1.  

IIIE

Olejnik Małgorzata

środa, godz. 12.30 - 13.30

106

  1.  

IIIE

Gliniak Iwona

środa, godz. 12.30 - 13.30

106

  1.  

 

Nadziejko - Malec Gabriela

środa, godz. 12.30 - 13.30

101

  1.  

 

Świderska Monika

wtorek, godz. 12.30 - 13.30

213

  1.  

 

Kowalczyk Wanda

czwartek, godz. 13.30 – 14.30

112

  1.  

 

Sakowska Paula

czwartek, godz. 12.30 – 13.30

207

 

GODZINY DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI KLAS IV – VIII

ROK SZKOLNY 2022-2023

Nazwisko i imię nauczyciela

Przedmiot

Dzień konsultacji

Godzina

Nr sali

Andryszczyk Iwona

matematyka

wtorek

13.35 - 14.35

108

Andrzejuk Grzegorz

psycholog

środa

16.30  - 17.30

35

Bańka-Zapalska Agnieszka

język angielski

środa

14.20 - 15.20

117

Białkowska Grażyna

socjoterapia

wtorek

11.30 - 12.30

116

Brzozowski Patryk

wychowanie fizyczne

poniedziałek

13.35 - 14.35

pokój nauczycieli WF

Ciesielski Krzysztof

fizyka, matematyka

poniedziałek

7.00 - 8.00

14

Dąbrowska Liliana

język polski

wtorek

7.00 - 8.00

16

Dowgiel Anna

nauczyciel wspomagający

środa

7.45 - 8.45

9

Dzierzkowska Agnieszka

pedagog specjalny

czwartek

17.00 - 18.00

34

Fabisiak Iwona

matematyka

czwartek

14.30 - 15.30

107

Fechner-Miczuga Magdalena

geografia, chemia  

środa

14.20 - 15.20

113

Gajda Anna               

matematyka

piątek

13.40 - 14.40

109

Gajewska Agata

język polski

środa

13.35 - 14.35

22

Gordon Marta

planowania przyszłości
(doradztwo zawodowe)

wtorek

8.50 - 9.35

114

Harmas Ilona

język hiszpański

środa

14.20 - 15.20

120

Hauzer Tomasz

wychowanie fizyczne

środa

13.45 - 14.45

mała sala gimnastyczna lub korytarz lub boisko

Jabłońska Małgorzata

wychowanie fizyczne

wtorek

8.50 - 9.50

20

Jakubiak Gabriela

nauczyciel wspomagający

poniedziałek

14.30 - 15.30

biblioteka

Jaroszczyk Anna

plastyka

piątek

14.30 - 15.30

102

Kalita Elżbieta

język polski

wtorek

14.30 - 15.30

18

Kamińska Urszula

język polski
konsultacje czytelnicze

czwartek

7.45 - 8.45

biblioteka

Kańczukowski Damian

wychowanie fizyczne

wtorek

15.15 - 16.15

pokój nauczycieli WF

Karbowiak Anna

matematyka

środa

14.30 - 15.30

111

Karcz Aleksandra

nauczyciel wspomagający

poniedziałek

8.00 - 9.00

23

Korczak Kinga

język hiszpański

czwartek

15.15 - 15.45

19

Kosiór Dorota

historia

poniedziałek

15.15 - 16.15

126

Kotańska Marta

język angielski

środa

14.20 - 15.20

118

Kowalczuk Katarzyna

religia

czwartek

14.30 - 15.30

102

Krzpiet Genowefa

język angielski

środa

13.35 - 14.35

15

Ksepka Alina

język polski
konsultacje czytelnicze

czwartek

7.45 - 8.45

biblioteka

Kuk Jolanta

historia

poniedziałek

13.35 - 14.35

28

Kurczak Beata

matematyka
nauczyciel 
wspomagający

piątek

7.50- 8.50

114

Kuryś Krzysztof

wychowanie fizyczne

czwartek

9.45 - 10.45

pokój nauczycieli WF

Latosiński Tomasz

język polski

poniedziałek piątek

7.45 - 8.45
12.30 - 13.30

17

Lipnicki Michał

wychowanie fizyczne

piątek

11.35 - 12.35

23

Malczuk Artur

informatyka

środa

14.20 - 15.20

12

Marcinkowska Dorota

zajęcia techniczne plastyka

poniedziałek

14.35 - 15.35

26

Miś Marcin

wychowanie fizyczne

wtorek

14.20 - 15.20

pokój nauczycieli WF

Montewka Iwona

biologia

poniedziałek

14.30 - 15.30

114

Mrozowska Małgorzata

język polski

poniedziałek

13.35 - 14.35

23

Nadziejko-Malec Gabriela

język angielski

środa

12.35 - 13.35

nowy budynek, 101

Nowicka Agnieszka

nauczyciel wspomagający

poniedziałek

7.45 - 8.45

9

Nowosielski Paweł

język angielski

poniedziałek

7.45 - 8.45

19

Owczarz Jacek

informatyka

czwartek  

13.30 - 14.30

124

Pacocha Emilia

język angielski

poniedziałek

15.20 - 16.20

122

X Parol Marcin

religia

środa

15.20 - 16.20

24

Politowski Hubert

matematyka, fizyka

poniedziałek

15.15 - 16.15

119

Przybyłowicz Michał

pedagog

środa

14.30 - 15.30

34

Purzycka Dominika

terapia Integracji sensorycznej,
wychowanie fizyczne

środa

8.00 - 9.00

nowy budynek, 28

Rybicka Elżbieta

biologia

wtorek

14.00 - 15.00

115

Ryczkowska Magdalena

historia

środa

14.20 - 15.20

125

Rzechuła Renata

matematyka

wtorek

13.35 - 14.35

107

Sawa-Wiśniewska Marzanna

chemia  

czwartek

7.00 - 8.00

13

Sokołowska-Babarowski Beata

nauczyciel wspomagający

środa

15.15 - 16.15

8

Stasiakowska Izabella

terapia pedagogiczna (zajęcia korekcyjno - kompensacyjne).

poniedziałek

10.00 – 11.00

6

Tarasiuk Agnieszka

język polski

środa

15.00 - 16.00

20

Tataj-Niedźwiadek Bożena

muzyka

środa

13.30 - 14.30

26

Wachowiak-Wojtczak Agnieszka

język angielski

poniedziałek

8.00 -9.00

27

Walczak Sylwia

wychowanie fizyczne

środa

16.00 - 17.00

sala gimnastyczna

Węgrzyniak Monika

nauczyciel wspomagający

środa

14.30 - 15.30

117

Witkowski Bogdan

EDB

poniedziałek

15.15 - 16.15

107

Woińska Katarzyna

język polski

piątek

13.35 - 14.35

24

Wszoła Katarzyna

religia

środa

14.30 - 15.30

27

x Wojutyński Michał

religia

piątek

15.20 - 15.50

parafia

 

GODZINY DOSTĘPNOŚCI SPECJALISTÓW ZESPOŁU PROFILAKTYCZNO-TERAPEUTYCZNEGO

ROK SZKOLNY 2022-2023

 

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień konsultacji

Godzina

Nr sali

1

Andrzejuk Grzegorz

środa

16.30 - 17.30

35

2

Bałtroczyk Dorota

czwartek

12.30 - 13.30

203

3

Białkowska Grażyna

wtorek

11.30 - 12.30

116

4

Bieżuńska-Bylinka  Katarzyna

wtorek

15.00 - 16.00

3

5

Cieślik Katarzyna

poniedziałek

11.30 - 12.30

109

6

Dowgiel Anna

środa

7.45 - 8.45

9

7

Duliasz Milena

poniedziałek, piątek

12.20 - 12.50

131

8

Dzierzkowska Agnieszka

środa

17.00 - 18.00

34

9

Gliniak  Iwona

środa

12.30 - 13.30

106

10

Guzik Jolanta

piątek

10.30 - 11.30

113

11

Jakubiak Gabriela

poniedziałek

14.30 - 15.30

biblioteka 4-8

12

Karcz Aleksandra

poniedziałek

8.00 - 9.00

23

13

Kasprowicz Aleksandra

wtorek

13.20 – 14.20

5

14

Kurczak Beata

wtorek

8.45 - 9.45

pokój nauczycielski

15

Malczuk Beata

czwartek

15.05 - 16.05

31

16

Nec Anna

czwartek

12.30 - 13.30

201

17

Nowicka Agnieszka

poniedziałek

7.45 - 8.45

9

18

Otocka- Chrustny  Agata

piątek

8.30 - 9.30

4

19

Przybyłowicz Michał

środa

14.30 - 15.30

34

20

Purzycka Dominika

piątek

7.45 - 8.45

28

21

Rybak Elżbieta

wtorek

16.00 – 17.00

3

22

Sokołowska-Babarowski Beata

środa

15.15 – 16.15

8

23

Stasiakowska  Izabella

poniedziałek

10.00 - 11.00

6

24

Stępień Karolina

środa

12.30 - 13.30

107

25

Wojda-Michałkiewicz Beata

piątek

10.30 - 11.30

30

26

Wysocka Tatiana

piątek

8.00 - 9.00

15

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"
    ul. Oławska 3
    01-494 Warszawa
  • 22 638 61 28
    22 638 61 28 (fax)

Galeria zdjęć