Konkurs na Logo Rady Rodziców

Rada Rodziców SP341 pragnie ogłosić konkurs dla uczniów naszej szkoły  - zasady organizacji oraz rozstrzygania konkursu zawiera Regulamin konkursu plastycznego „LOGO RADY RODZICÓW SP341”REGULAMIN konkursu plastycznego RR SP 341.

Jest to konkurs plastyczny na znak graficzny, który będzie częścią identyfikacji wizualnej Rady Rodziców Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr.341 im. „Twórców Literatury Dziecięcej" w Warszawie.

Celem konkursu jest wyłonienie projektu znaku graficznego identyfikującego wizualnie Rade Rodziców SP 341.

Dodatkowym celem konkursu jest rozbudzenie w uczniach SP 341 świadomości zadań i obszarów działalności Rady Rodziców w ich szkole, ugruntowanie w uczniach SP 341 świadomości roli, jaką pełni Rada Rodziców w ich życiu szkolnym, uświadomienie uczniom możliwości współpracy z Radą Rodziców SP341 , rozbudzenie zaangażowania uczniów w pozalekcyjną (poza naukową) działalność SP341 we współpracy z rodzicami.

Prace mogą być tworzone indywidualnie przez uczniów naszej szkoły lub we współpracy z innymi członkami rodziny. Liczy się zaangażowanie, dobra zabawa ale oczywiście także zgodność pracy z tematem konkursu.

Termin składania prac: 30.11.2023

Miejsce dostarczania prac: forma papierowa (max arkusz A3) : sekretariat szkoły, a forma prac w zapisie cyfrowym na adres mailowy: prezydium341@googlegroups.com

Wyniki ogłoszone będą: 05.12.2023 na stronie internetowej szkoły oraz poprzez platformę Librus i na adresy mailowe wychowawców klas laureatów.

UWAGA! Bardzo ważne:

WARUNKIEM ZAKWALIFIKOWANIA PRACY DO KONKURSU JEST WYPEŁNIENIE I DOSTARCZENIE WRAZ Z PRACĄ FORMULARZA stanowiącego załącznik nr 1 do regulaminu konkursu wraz z podpisem klauzuli informacyjnej dotyczącej RODO.