Październik w grupie Misie 0c

W październiku poznaliśmy pierwsze literki: O, A, M, E, I oraz cyferki: 1, 2, 3, 4 i 5. Poznaliśmy dary Pani Jesieni z sadu, parku i ogrodu. Dowiedzieliśmy się, jak zwierzęta przygotowują się jesienią do nadejścia zimy.

Gościliśmy w naszej grupie jeżyka albinosa – Śnieżynkę. Poświęciliśmy również czas na zapoznanie z relacjami panującymi w naszych rodzinach. Z zainteresowaniem śledziliśmy losy i zwyczaje naszych domowych ulubieńców: psów, kotów oraz innych zwierzątek. Spędzaliśmy miło czas przy zabawach integracyjnych. Śpiewaliśmy jesienne piosenki, tańczyliśmy przy muzyce i graliśmy na małych instrumentach perkusyjnych.