Konkurs plastyczny „Najpiękniejszy jesienny liść”

„Ile wszędzie kolorów,
od barw aż oczy bolą!
Wietrzysko liście niesie.
Już przyszła pani Jesień.”

Wilhelm Przeczek

Konkurs plastyczny dla klas 1 „Najpiękniejszy jesienny liść”

Jesień to piękny czas, kiedy w przyrodzie zachodzi wiele ciekawych zjawisk. Ta piękna i kolorowa pora roku dostarcza nam wiele pomysłów i stanowi źródło inspiracji, dlatego też w naszej szkole dla uczniów klas 1 został zorganizowany konkurs plastyczny pt. ,,Najpiękniejszy jesienny liść”. Celem konkursu było zachęcenie najmłodszych uczniów do zwrócenia uwagi na zmiany, jakie zachodzą w przyrodzie jesienią.

Wszystkie dzieci bardzo chętnie wzięły udział w konkursie. W swoich klasach, pod okiem pań wychowawczyń przygotowały wspaniałe i pomysłowe prace. Powstałe dzieła zachwyciły komisję konkursową i dlatego tak wiele prac zostało wyróżnionych.