Zakończenie zajęć "Od zabawy do sportu" w klasach drugich i trzecich

W poprzednim tygodniu zakończył się kolejny cykl zajęć „Od zabawy do sportu” prowadzonych przez Annę Gajewską i Monikę Kwiecień. W drugim semestrze uczestniczyli w nich uczniowie klas: 2c, 2d, 2e, 3a, 3b, 3c, 3d, 3e.

Zajęcia miały na celu kształtowanie sprawności całego ciała, zmysłu równowagi, koordynacji ruchów i precyzji, ale także poczucia bezpieczeństwa dziecka.

Pokazywały, że z ruchu można czerpać radość i energię! Uczyły wytrwałości i systematyczności w dążeniu do celu, kształtowały poczucie współodpowiedzialności, umiejętności przegrywania i doskonalenia się, pokonywania własnej słabości i wiary w siebie!

Wszystkim uczestnikom zajęć gratulujemy zaangażowania i dziękujemy za wspólnie spędzony czas!