Mikołaj w SP341

Niezwykły dzień w naszej szkole! Dziś gościmy wyjątkowego gościa prosto z Laponii - samego Świętego Mikołaja 🎅✨! To niezwykła przyjemność móc przywitać Gościa z tak daleka w naszych progach. Będzie można Go spotkać nie tylko na lekcjach informatyki, ale także na korytarzach szkoły oraz podczas naszego Turnieju Charytatywnego.

To niecodzienne wydarzenie, które dodatkowo uświetni nasz dzień! Mamy nadzieję, że wizyta samego Mikołaja przyniesie wiele radości i uśmiechów zarówno uczniom, jak i wszystkim pracownikom szkoły. Będzie to również świetna okazja do wsparcia naszego Turnieju Charytatywnego!

Zapraszamy wszystkich do udziału i wspólnego spędzenia czasu z tak wyjątkowym Gościem!