Narodowe Święto Niepodległości

W trakcie szkolnego apelu uroczyście uczciliśmy Święto Niepodległości. Nasza dumna społeczność szkolna, zjednoczona w patriotycznym duchu, prezentowała się niezwykle podniośle. Cała szkoła była odświętnie przybrana, a brzozowe krzyże stanowiły piękną dekorację, podkreślającą naszą pamięć o bohaterach przeszłości.

Dzieci, ubrane w sposób uroczysty, emanowały duchem patriotyzmu, a melodie niosły ze sobą nie tylko piękno, lecz także głębokie przesłanie wierzące w wartość wolności. Święto Niepodległości w SP341 stało się momentem, w którym pamięć o bohaterach narodowych przeniknęła każde serce, kształtując naszą wspólną tożsamość. Wspólnie oddaliśmy hołd tym, którzy poświęcili życie dla niepodległej Polski, a apel stał się wyjątkową okazją do przekazania przyszłym pokoleniom wartości patriotyzmu i szacunku dla historii naszego kraju.