Konkurs z okazji Dnia Ziemi

Z okazji zbliżającego się Dnia Ziemi zapraszamy wszystkich uczniów klas 4-8 do udziału w konkursie promującym dbałość o naszą planetę, klimat i inne ekologiczne wartości!

Waszym zadaniem jest wykonanie plakatu dowolną techniką na formacie A2, który będzie inspiracją dla innych do działania na rzecz ochrony środowiska. Plakat należy przynieść do sali 126 do dnia 12.04.2024r. Pamiętajcie o podpisaniu swojego dzieła - imię, nazwisko i klasa.

To doskonała okazja, aby wyrazić swoje pomysły i zaangażowanie w dbanie o naszą planetę oraz aby podkreślić, jak ważne jest troszczenie się o środowisko naturalne dla przyszłych pokoleń.

Zapraszamy do udziału i wyrażenia swojej kreatywności w duchu ekologii!