Jak zadbać o siebie i dziecko w świecie pełnym stresu?

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach pt. "Jak zadbać o siebie i dziecko w świecie pełnym stresu? " organizowane w ramach projektu "Szkoła z Dobrym Klimatem" współfinansowany przez m.st. Warszawa:)
Dla kogo?
Dla rodziców uczniów tej szkoły :)

Kiedy?

21.10.2023 (sobota) w godzinach 10:30-16:30

Gdzie?

Stacjonarnie w biurze "Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Pomocy "Q Zmianom"
przy ul. Kawęczyńskiej 16, lok. 40/41/42.

O czym warsztaty?

W trakcie warsztatów będziemy odkrywać:

• jakie sygnały stresu i stresory występują w życiu rodzica i dziecka,
  • co się kryje się pod trudnym zachowaniem dziecka,
  • podstawowe założenia teorii i wybranych metod samoregulacji,
  • odpowiadać sobie na pytanie: Jak zadbać o swoje zdrowie psychiczne i dziecka oraz jak lepiej zrozumieć swoje dzieci i siebie?

Kto prowadzi warsztaty?

Agnieszka Nowak oraz Emilia Grabowska- psycholożki i trenerki ze Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom.

WAŻNE :
Zostało jeszcze 5 miejsc na warsztaty, jeśli chcą Państwo zgłosić chęć swojego uczestnictwa na warsztaty, proszę wypełnić formularz zgłoszeniowy:

Termin zgłoszenia jest do tego piątku (20.10). Liczba uczestników jest ograniczona.
W razie pytań -   mail: a.nowak@qzmianom.org