5f na „Akademii Pana Kleksa”

Zakończenie pierwszego półrocza w szkole to idealny moment na wyjątkowe wyjście z klasą do kina! Dzisiaj wybraliśmy się na film "Akademia Pana Kleksa”, pragnąc zobaczyć nową adaptację klasycznej historii Jana Brzechwy. Jednakże, nasze oczekiwania były bardzo duże, a film nie do końca spełnił wszystkie nasze nadzieje.

Mimo że przygody Pana Kleksa są nam dobrze znane z przeczytanej lektury oraz z wcześniejszych ekranizacji, ta wersja różniła się od tych, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Choć niektórzy z nas mieli mieszane uczucia, to i tak było to wyjątkowe przeżycie i czas spędzony razem z przyjaciółmi.