Szkoła wyposażona w defibrylator!

Mamy wspaniałą mikołajkową wiadomość, którą chcemy podzielić się z całym naszym środowiskiem szkolnym!
Dzięki niezwykłemu zaangażowaniu Pani Dyrektor, nasza szkoła została wyposażona w defibrylator! To kluczowe urządzenie, które może uratować życie w nagłych przypadkach.

Jest to niezwykle ważny krok w zapewnieniu bezpieczeństwa naszej społeczności szkolnej. Nie da się przecenić znaczenia posiadania defibrylatora w miejscach publicznych, takich jak szkoły. To urządzenie może być decydujące w sytuacjach nagłego zatrzymania krążenia, stanowiąc istotne wsparcie do udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej. Dzięki niemu zwiększamy szanse na ratowanie życia.

Dziękujemy Pani Dyrektor i wszystkim zaangażowanym osobom, które przyczyniły się do tego, że teraz, w naszej szkole, możemy czuć się jeszcze bezpieczniej!

defiblyrator 1

defiblyrator 2