Piknik klasy 5 f z okazji Dnia chłopaka

W ostatni wtorek września mieliśmy niezapomniany piknik, pełen uśmiechu i zabawy, który zorganizowaliśmy z okazji Dnia Chłopaka!
Nasza klasa spotkała się na świeżym powietrzu, by razem celebrować tę wyjątkową okazję. Rozpoczęliśmy od gier i zabaw na świeżym powietrzu - od sztafet po wyścigi i zręcznościowe konkurencje, każdy miał szansę się wykazać! Nie zabrakło także pysznego jedzenia i przekąsek, które wspólnie przygotowaliśmy.

Najważniejsze jednak było to, że mogliśmy spędzić ten dzień razem jako klasa. To niesamowite uczucie widzieć jak wszyscy się bawili i świętowali razem. To właśnie takie momenty tworzą więzi i wspomnienia, które zostaną z nami na zawsze. Dziękuję wszystkim za udział i wkład w organizację tego pikniku!

Jacek Owczarz
wychowawca 5f