Wizyta uczniów w Sejmie RP

Cieszymy się, że możemy ogłosić niesamowitą wiadomość! Nasza szkoła została wyróżniona przez władze dzielnicy Dzielnica Bemowo, które zaprosiły dziesięciu uczniów do odwiedzenia Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej na specjalnej lekcji parlamentaryzmu!

To niezwykła okazja dla naszych młodych obywateli, aby z bliska przyjrzeć się pracy polskiego parlamentu i zrozumieć mechanizmy demokracji. Jest to również wyraz uznania dla naszej szkoły i naszych uczniów za zaangażowanie w edukację obywatelską.

Gratulujemy naszym reprezentantom i życzymy im niezapomnianego doświadczenia oraz owocnych refleksji nad przyszłością naszego kraju!

Podczas pobytu w Parlamencie, nasi uczniowie mieli niezwykłą przyjemność spotkać się z panią Moniką Wielichowską - Wicemarszałek Sejmu RP! To nie tylko wyjątkowe doświadczenie, ale także inspiracja dla naszej młodzieży, aby aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym i rozwijać swoje umiejętności obywatelskie. Dziękujemy Pani Wicemarszałek za poświęcony czas oraz za możliwość poszerzenia horyzontów naszych uczniów. To z pewnością spotkanie, które na długo pozostanie w ich wspomnieniach.

Na zakończenie wizyty uczniowie spotkali się z panem Grzegorzem Schetyną. Pan Senator w miłych słowach zachęcił młodzież do zainteresowania się parlamentarnym i wraził nadzieję, że niektórzy z nich w przyszłości będą decydować o naszym kraju.