Warsztat "Fast food inaczej"

11 października uczniowie klasy 8d uczestniczyli w warsztacie "Fast food inaczej" w Pracowni na Kole. Uczniowie samodzielnie przygotowali dla siebie wrapy naleśnikowe z nuggetsami, warzywami i sosami oraz brownie fasolowe i pyszną lemoniadę.

Warsztaty były okazją do integracji zespołu klasowego przy jednoczesnym odkrywaniu swoich umiejętności kulinarnych. Wszystko smakowało wyśmienicie. Pani Ania prowadziła zajęcia z ogromnym zaangażowaniem, wprowadzając młodzież w zasady bezpiecznej pracy w kuchni, ukazując sposoby na przygotowanie zdrowych posiłków i deserów z uwzględnieniem różnych ograniczeń w diecie.
Było pysznie! Klasa wróciła zachwycona z oczekiwaniem na kolejne wyjście.