Zima w Pandach

Miesiąc grudzień to czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.
W tym czasie  rozmawiamy o naszych rodzinach, przygotowaniach do świąt, o tradycjach związanych  z Wigilią.

Odwołujemy się do wiedzy i doświadczeń dzieci, poznajemy opowiadania, wiersze i piosenki związane ze świętami, słuchamy i śpiewamy kolędy oraz pastorałki, wykonujemy ozdoby choinkowe, którymi przystroimy naszą salę.

6 grudnia, w Mikołajki, odwiedził nas Święty Mikołaj oraz Elf. Pandy były bardzo grzeczne, ponieważ każdy otrzymał prezent 😊

W naszej grupie po raz kolejny odbyły się bardzo ciekawe zajęcia z udzielania pierwszej pomocy, które poprowadziła Pani Beatka.

Pod koniec miesiąca, w naszej grupie odbyła się Wigilia, a także występ świąteczny dla Rodziców. Było to bardzo miłe i wzruszające spotkanie.

W Nowy Rok wszyscy wkroczyliśmy z uśmiechem i nową energią. Poznaliśmy kolejne litery oraz wykonaliśmy dużo prac plastycznych. W styczniu odbył się konkurs muzyczny, w którym wystąpiły również dzieci z naszej grupy. Wszyscy jesteśmy dumni z ich występu. Pandy przygotowały występ dla babć i dziadków z okazji ich święta oraz słodki upominek. Sto lat dla wszystkich!