Warsztaty kulinarna w „Pracowni na Kole”

Klasa 5f miała niezwykłą przygodę kulinarną podczas warsztatów w „Pracowni Na Kole”! Dzieciaki nie tylko zapoznały się z zasadami bezpieczeństwa w kuchni, ale również miały okazję eksperymentować z różnymi przepisami i tworzyć wyjątkowe dania.

Poranna frittata z różnymi zdrowymi dodatkami, takimi jak warzywa, owoce i polskie zioła, była prawdziwym mistrzostwem smaku i kreatywności. A babeczki cytrynowe i czekoladowe rozbudziły zmysły wszystkich uczestników swoim aromatem i smakiem.

Aby podkreślić te wyjątkowe smaki, wszyscy razem stworzyliśmy przepyszną lemoniadę, idealną na wiosenne śniadanie.

To było nie tylko uczenie się gotowania, ale także fantastyczna zabawa i wspólny czas spędzony przy stole.