Znakomite wyniki naszych uczniów w mistrzostwach Bemowa w indywidualnych biegach przełajowych.
W poniedziałek 28 września w Parku Górczewska odbyły się indywidualne biegi przełajowe o Mistrzostwo Dzielnicy Bemowo w ramach LIV Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.
Nasi wspaniali sportowcy świetnie się spisali i zdobyli aż 10 medali w tym 5 złotych, 4 srebrne oraz 1 brązowy, oprócz tego wielu uczniów z SP 341 uzyskało wysokie wyniki.
Bieg na 800 metrów dziewcząt – rocznik 2009
1 miejsce - Gabriela Plucińska kl. 6h
2 miejsce – Maja Śnieżewska kl. 6h
3 miejsce – Ewa Warecka kl. 6h
5 miejsce – Gabriela Warecka kl. 6h
W biegu startowało 39 dziewcząt
Bieg na 1000 metrów chłopców – rocznik 2009
1 miejsce – Stanisław Czachor kl. 6h
9 miejsce – Bartosz Cieślik kl. 6h
11 miejsce – Nikodem Gmaj kl. 6h
12 miejsce – Jerzy Mierzejewski kl. 6h
W biegu startowało 35 chłopców
Bieg na 800 metrów dziewcząt – rocznik 2008
1 miejsce – Pola Rama kl. 7c
5 miejsce – Iga Napiórkowska kl. 6b
6 miejsce – Maria Chrabąszcz kl. 6g
13 miejsce – Oliwia Pokora kl. 6f
W biegu startowało 34 dziewcząt
Bieg na 1000 metrów chłopców – rocznik 2008
2 miejsce – Maximilian Łysakowski kl. 6h
8 miejsce – Kajetan Młynarski kl. 7c
19 miejsce – Jakub Krysztoforski kl. 6
23 miejsce – Szymon Rzepka kl. 6h
W biegu Startowało 32 chłopców
Bieg na 1000 metrów dziewcząt – rocznik 2007
1 miejsce – Blanka Zając kl. 8a
2 miejsce – Marta Czachor kl. 7f
5 miejsce – Martyna Kuryś kl. 7f
8 miejsce – Amelia Narożniak kl. 7f
W biegu startowało 35 dziewcząt
Bieg na 1000 metrów chłopców– rocznik 2007
11 miejsce – Oskar Błoński kl. 7d
18 miejsce – Tomasz Ciupak kl. 8a
21 miejsce – Jan Zatorski kl. 8c
28 miejsce – Antoni Kryński kl. 8a
W biegu startowało 36 chłopców
Bieg na 1000 metrów dziewcząt – rocznik 2006
1 miejsce – Amelia Ludwiniak kl. 8g
8 miejsce – Martyna Ludwiniak kl. 8b
9 miejsce – Karolina Wągrowska kl. 8b
11 miejsce – Julia Kawka kl. 8g
W biegu startowało 34 dziewcząt
Bieg na 1000 metrów chłopców– rocznik 2006
2 miejsce – Jan Krzyżanowski kl. 8f
6 miejsce – Aleksander Łysakowski kl. 8e
13 miejsce – Piotr Kolasa kl. 8f
20 miejsce – Szymon Księżopolski kl. 8d
W biegu startowało 26 chłopców
W punktacji łącznej szkół indywidualnych biegów przełajowych SP 341 zwyciężyła w 3 kategoriach:
oraz zajęła 2 miejsce w kategorii chłopców starszych(rocznik 2006-2007)
Punktacja łączna szkół w kategorii dziewcząt młodszych(rocznik 2008-2009)
Rocznik 2009 |
Rocznik 2008 |
RAZEM |
MIEJSCE |
|
SP 341 |
45pkt |
37pkt |
82pkt |
I |
SP 82 |
15 |
30 |
45 |
II |
SP 301 |
21 |
23 |
44 |
III |
SP 321 |
20 |
24 |
44 |
III |
SP 306 |
20 |
14 |
34 |
IV |
SP 364 |
20 |
12 |
32 |
V |
SP 350 |
12 |
17 |
29 |
VI |
SP 363 |
16 |
13 |
29 |
VI |
SP 316 |
16 |
9 |
25 |
VIII |
SP 150 |
20 |
0 |
20 |
IX |
SP 357 |
6 |
9 |
15 |
X |
Punktacja łączna szkół w kategorii chłopców młodszych(rocznik 2008-2009)
Rocznik 2009 |
Rocznik 2008 |
RAZEM |
MIEJSCE |
|
SP 341 |
35pkt |
28pkt |
63pkt |
I |
SP 321 |
33 |
23 |
56 |
II |
SP 301 |
25 |
30 |
55 |
III |
SP 357 |
19 |
23 |
42 |
IV |
SP 364 |
7 |
20 |
27 |
V |
SP 350 |
16 |
19 |
35 |
V |
SP 316 |
11 |
21 |
32 |
VI |
SP 82 |
14 |
16 |
30 |
VII |
SP 363 |
21 |
4 |
25 |
VIII |
SP 306 |
11 |
4 |
15 |
IX |
SP 150 |
11 |
0 |
11 |
X |
Punktacja łączna szkół w kategorii dziewcząt starszych(rocznik 2006-2007)
Rocznik 2007 |
Rocznik 2006 |
RAZEM |
MIEJSCE |
|
SP 341 |
42pkt |
35pkt |
77 |
I |
SP 150 |
24 |
26 |
50 |
II |
SP 321 |
20 |
28 |
48 |
III |
SP 350 |
18 |
28 |
46 |
IV |
SP 306 |
19 |
22 |
41 |
V |
SP 316 |
20 |
20 |
40 |
VI |
SP 82 |
25 |
14 |
39 |
VII |
SP 364 |
16 |
7 |
23 |
VIII |
SP 301 |
11 |
12 |
23 |
VIII |
SP 363 |
4 |
- |
4 |
IX |
Punktacja łączna szkół w kategorii chłopców starszych(rocznik 2006-2007)
Rocznik 2007 |
Rocznik 2006 |
RAZEM |
MIEJSCE |
|
SP 82 |
30 |
25 |
55 |
I |
SP 341 |
19 |
31 |
50 |
II |
SP 321 |
28 |
19 |
47 |
III |
SP 357 |
21 |
24 |
45 |
IV |
SP 316 |
21 |
21 |
42 |
V |
SP 350 |
17 |
21 |
38 |
VI |
SP 150 |
21 |
12 |
33 |
VII |
SP 364 |
25 |
- |
25 |
VIII |
SP 301 |
14 |
8 |
22 |
IX |
SP 306 |
6 |
7 |
13 |
X |
SP 363 |
- |
- |
0 |
- |