Wycieczka 8d do ZOO

Po egzaminach ósmoklasistów klasa 8d wybrała się na wycieczkę do warszawskiego ZOO, gdzie można było wypocząć pośród pięknej przyrody i obserwować wspaniałe zwierzęta.

Uczniowie uczestniczyli w lekcji, podczas której poznawali niezwykły i różnorodny świat bezkręgowców oraz przedstawicieli gadów. W czasie zajęć oglądali m.in. karaczany, patyczaki, straszyki, wije, afrykańskie ślimaki, węże i jaszczurkę. Największa atrakcją zajęć była możliwość bezpośredniego kontaktu z żywymi zwierzętami.

Pani Żaneta opowiadała o zwyczajach poszczególnych gatunków, ich diecie i wymaganiach, jakie należy spełnić, aby zapewnić im odpowiednie warunki do życia.

Odwaga ósmoklasistów została uwieczniona na zdjęciach. Zapraszamy do naszej galerii.