• Spotkanie autorskie - Krzysztof Petek

Jak napisać superopowiadanie? Jak powstają książki? Czy każda przygoda nadaje się do opisania? Na te i inne pytania odpowiadał gość biblioteki – pan Krzysztof Petek, autor niemal 40 powieści sensacyjno-przygodowych dla młodych czytelników, dziennikarz, podróżnik, organizator wypraw i szkół przetrwania.

• Międzyklasowy Turniej Zbijaka na poziomie klas drugich

W kwietniu odbył się długo wyczekiwany przez uczniów „Wiosenny Turniej Zbijaka”. Wszystkie dzieci z klas drugich miały możliwość pokazać swoje sportowe talenty. Rozgrywki odbywały się w ramach projektu "W każdym z nas drzemie talent, trzeba go tylko odkryć”.

• Nauczyciele i uczniowie klas I-III uczestniczyli w miesiącach luty-marzec br. w ogólnopolskiej inicjatywie "Dzień Bezpiecznego Internetu". Końcowym efektem naszych działań jest film nagrany z udziałem uczniów klasy III B który zostanie wysłany na konkurs dla najciekawszych inicjatyw "Dnia Bezpiecznego Internetu"

Elzbieta Rybak
    Katarzyna Bieżuńska-Bylinka

• W marcu dzieci z grupy Biedronek szykowały się do powitania wiosny.
    Powitanie w naszej grupie jest pewnym rytuałem, który ćwiczy podejmowanie decyzji oraz realizację potrzeb.

• Marzec w grupie 0c

Marzec w grupie 0 c był bardzo kolorowy. Obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny połączony ze wspólnymi zabawami. Byliśmy w kinie na filmie „Kung-fu Panda 4”. Śpiewaliśmy wiosenne piosenki, rozwiązywaliśmy wiosenne łamigłówki i zagadki.

• Wiosenny czas w grupie Pandy

Podczas marcowych spacerów dzieci z grupy Pandy wyszukiwały pierwszych oznak wiosny oraz obserwowały zmiany, jakie ona ze sobą przynosi. Podczas zajęć przygotowywaliśmy się do Świąt Wielkanocnych poznając ich zwyczaje i tradycje.

• Zajęcia w szkolnej szklarni dla klas 4

Zajęcia w szklarni dla klas 4 były pełne zieleni i radości!
    Nasi uczniowie nie tylko posadzili warzywa i kwiaty w samodzielnie skręconych skrzynkach, ale także przygotowali rozsadę, która za jakiś czas ozdobi nasze skrzynki swoim pięknem. To był prawdziwy festiwal natury i pracy zespołowej!

• Wizyta uczniów w Sejmie RP

Cieszymy się, że możemy ogłosić niesamowitą wiadomość! Nasza szkoła została wyróżniona przez władze dzielnicy Dzielnica Bemowo, które zaprosiły dziesięciu uczniów do odwiedzenia Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej na specjalnej lekcji parlamentaryzmu!

• Warsztaty kulinarna w „Pracowni na Kole”

Klasa 5f miała niezwykłą przygodę kulinarną podczas warsztatów w „Pracowni Na Kole”! Dzieciaki nie tylko zapoznały się z zasadami bezpieczeństwa w kuchni, ale również miały okazję eksperymentować z różnymi przepisami i tworzyć wyjątkowe dania.

• Wiosna zawitała do klas pierwszych

W miesiącu marcu, uczniowie klas pierwszych mieli zorganizowanych wiele atrakcji na terenie szkoły oraz poza nią. Dzieci uczestniczyły w warsztatach archeologicznych, przyrodniczych z p.M.Kostrzyńskim, bezpiecznego zachowania się w wodzie oraz nad zbiornikami wodnymi.

• Świetlica - marzec 2024 r.

Tematy realizowane w marcu:

Wiosna w poezji i piosence. Przemocy i agresji mówię STOP!

Łamigłówki mądrej główki. Zwyczaje wielkanocne.

• Szkolny Mam Talent

25 marca to dzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci! Finałowe występy podczas Szkolnego Mam Talent były niezwykłą ucztą dla wszystkich miłośników sztuki i talentu. Uczniowie naszej szkoły pokazali nie tylko swoje umiejętności w tańcu, śpiewie i grze na instrumentach, ale także ogromną determinację i pasję, które naprawdę robiły wrażenie!

• Paczka dla podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Bemowo

🎁🌟Oto przepiękne, kolorowe paczki, które już niedługo trafią do podopiecznych Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy 🎁🌟
    Te wyjątkowe paczki są efektem zbiórki przeprowadzonej na terenie naszej szkoły przez naszych uczniów, rodziców i nauczycieli . Ich zaangażowanie i życzliwość sprawiły, że możemy przynieść uśmiech na twarze wielu osób potrzebujących, szczególnie w okresie świątecznym.

• Wyjście klas 2a, 2d, 2f do Teatru Capitol

11 marca uczniowie klas drugich obejrzeli spektakl pt.  „Legendy warszawskie”. Drugoklasiści mieli możliwość zapoznać się z „Legendą o Bazyliszku”, „Legendą o Złotej Kaczce” i „Jak Maćko Kwasiżur Diabła Chmielorza przechytrzył”.

strona: