Rok szkolny minął jak piękna chwila,
w świetlicy czas nam szybko mijał!
Były zabawy, klocki i prace,
czas na odpoczynek i na wakacje!
W naszej świetlicy odbyły się wyjątkowe spotkania z okazji Dnia Mamy i Taty. Był to czas pełen wzruszeń, uśmiechu i wspólnego świętowania. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem przygotowały program artystyczny, prezentując piosenkę wraz z układem tanecznym.
Marzec w grupie 0 B był bardzo kolorowy. Obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny połączony ze wspólnymi zabawami. Śpiewaliśmy wiosenne piosenki, rozwiązywaliśmy wiosenne łamigłówki i zagadki.
Sukces naszych uczniów w IV Żoliborskim Konkursie Recytatorskim im. Joanny Kulmowej. Z ogromną radością informujemy o sukcesie naszych uczniów podczas gali finałowej IV Żoliborskiego Konkursu Recytatorskiego im. Joanny Kulmowej, która odbyła się 3 czerwca 2026 roku.
W maju w naszej świetlicy odbył się konkurs plastyczny pt. „Mój ulubiony bohater książkowy”. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni oraz umiejętności plastycznych, a także rozbudzenie zainteresowań czytelniczych.
W marcu w grupie 0a odbyły się warsztaty z wykorzystaniem metody UWAŻNOŚCI / MINDFULNESS
Temat - LAS
Zajęcia z uważności (mindfulness) to praktyka oparta na kontakcie z naturą, która wycisza, redukuje stres i poprawia koncentrację poprzez zmysłowe doświadczanie.
W dniach 6-7 maja w naszej szkole odbyło się wyjątkowe wydarzenie, łączące edukację z fascynacją przyrodą i zabytkami naszego województwa, czyli finał, organizowanego przez naszą szkołę, Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego „Mazowsze moje. Płasko, daleko –pod potokami szumiących gwiazd pod sosen rzeką” dla uczniów szkół podstawowych.