• Grudzień w grupie 0a Pandy
    W grudniu, w naszej grupie, trwały intensywne przygotowania do świąt. Dzieci robiły dużo prac zimowych i świątecznych. Na spacerach i placu zabaw obserwowaliśmy zmiany zachodzące w przyrodzie oraz lepiliśmy bałwany. 😊
    20.01.2023 13:30 | więcej »
  • Ozdoba bożonarodzeniowa anioł lub bombka
    W grudniu w grupach zerowych oraz klasach I-III odbył się konkurs plastyczno- techniczny „Ozdoba bożonarodzeniowa anioł lub bombka”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.
    19.01.2023 22:11 | więcej »
  • Mali archeolodzy
    16 stycznia br. zerówkowicze wzięli udział w niecodziennych warsztatach. Podczas ich trwania poznały zawód archeologa oraz sposób, w jaki odkrywa on bardzo dawną historię. Ponadto dzieci dowiedziały się, czym różni się zawód archeologa od zawodu paleontologa.
    18.01.2023 11:24 | więcej »
  • Grudzień w grupie 0 c Misie
    Grudzień upłynął nam w świątecznej atmosferze. Zima przyniosła nam również śnieg. Świetnie się bawiliśmy. Lepiliśmy bałwana, rzucaliśmy śnieżkami, robiliśmy aniołki na śniegu. W czasie zajęć skupiliśmy się na nowej porze roku – zimie.
    11.01.2023 18:44 | więcej »
  • Listopad w grupie Biedronek
    W listopadzie pojechaliśmy na wycieczkę do teatru.  Braliśmy udział w warsztatach hydrologicznych. Uczestniczyliśmy w akcji "Szkoła do hymnu"  Obchodziliśmy Światowy Dzień Misia.
    16.12.2022 12:51 | więcej »
  • Listopad w grupie Misie „0” c
    W listopadzie nasza grupa brała udział w ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”. 10 listopada, w przeddzień  Święta Niepodległości ubrani w biało-czerwone stroje śpiewaliśmy hymn narodowy. Dowiedzieliśmy się, jakie są najważniejsze symbole Polski. Wysłuchaliśmy legendy o powstaniu państwa polskiego, o Warszawie, Krakowie i Toruniu.
    12.12.2022 19:12 | więcej »
  • Jesień w grupie Pandy
    W październiku mieliśmy wielu gości oraz odwiedziła nas pani ze straży miejskiej, która opowiedziała nam o bezpieczeństwie.
    Wybraliśmy się również na swoją pierwszą wycieczkę komunikacją miejską do Muzeum Etnograficznego, gdzie spotkało nas wiele przygód, ale było nam jeszcze mało i w drodze powrotnej odwiedziliśmy Grób Nieznanego Żołnierza.
    02.12.2022 13:15 | więcej »
  • Czym zajmuje się hydrobiolog?- warsztaty przyrodniczo-naukowe dla gr.0
    W listopadzie, trenerki z Fundacji na rzecz Edukacji i Zdrowia "Perspektywa" przeprowadziły w grupach zerówkowych bezpłatne warsztaty na temat pracy hydrobiologa.
    24.11.2022 08:38 | więcej »
  • Październik w grupie „0” c
    W październiku w grupie „Misie” wiele się działo. Poznaliśmy literki: „o”, „a”, „e” i „m” oraz cyferki: 1, i 3. Braliśmy udział w bardzo ciekawych warsztatach pszczelarskich pt. „Czy można polubić pszczoły”.
    09.11.2022 00:32 | więcej »
  • Zabawka sensoryczna
    25 października w grupach zerówkowych rozstrzygnięty został konkurs pt., "Zabawka sensoryczna"
    Prace były pomysłowe, twórcze i kolorowe. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki i podziękowania z zaangażowanie.
    03.11.2022 12:57 | więcej »
  • Czy można polubić pszczoły? - warsztaty przyrodnicze dla grup zerówkowych
    20 października Królowa Pszczół odwiedziła grupy zerówkowe. Pani Agnieszka opowiadała dzieciom o życiu, budowie i zwyczajach pszczół, a także uświadomiła im jak ważną rolę w przyrodzie oraz naszym codziennym życiu pełnią te niezwykle inteligentne i pracowite owady.
    25.10.2022 13:44 | więcej »
  • Wrzesień w grupie Misie „0” C
    We wrześniu w grupie „Misie” wiele się działo. Poznawaliśmy nasze imiona i  zainteresowania. Zwiedzaliśmy naszą szkołę i jej okolice. Uchwaliliśmy Kodeks grupowy. Dowiedzieliśmy się również, jak zachować się w trudnych sytuacjach. Obserwowaliśmy zmiany zachodzące w pogodzie wczesną jesienią.
    06.10.2022 12:45 | więcej »
  • Wrzesień w grupie 0b
    Pierwszy miesiąc w Szkolnej Zerówce w Biedronkach dobiegł końca. Dzieci rozpoczęły roczne przygotowanie przedszkolne. Wrzesień to był przede wszystkim czas poznawania kolegów i koleżanek, topografii szkoły w tym nowej sali, stołówki czy placu zabaw. Był to również czas ustalenia Kodeksu Grupowego Biedronek.
    30.09.2022 13:30 | więcej »
  • Warsztaty przyrodnicze- jeże
    16września grupy zerowe odwiedziły dwa urocze zwierzątka. Były to jeże: Balbinka i Śnieżynka. Dzieci były zachwycone warsztatami. Dowiedziały się na nich jak żyją jeże, co jedzą, jaki tryb życia prowadzą. Mogły dotknąć jeżyki oraz je nakarmić. Na koniec warsztatów wykonały pracę plastyczną dotyczącą tematu spotkania.

30.09.2022 13:19 | więcej »
  • Wrzesień w grupie Pandy
    We wrześniu grupa Pandy pracowała nad integracją i poznaniem najbliższego otoczenia. Było wiele zabaw i zajęć, w których wzajemnie się poznawaliśmy. Ustaliliśmy nasz kodeks najważniejszych zasad i norm. Dużo rozmawialiśmy na temat bezpieczeństwa w szkole oraz na terenie placu zabaw.

30.09.2022 13:08 | więcej »