Nawigacja

Stowarzyszenie Rodziców SP 341


 

„Szanowni Państwo,

Dnia 12.12.2022 r. o godz. 18.00 w stołówce szkolnej odbędzie się zebranie przedstawicieli trójek klasowych.

Z wyrazami szacunku,

Stowarzyszenie Rodziców SP 341”

 


Ubezpieczenie ucznia w roku szkolnym 2022/2023

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym 2022/2023, (tak, jak ma to miejsce od kilku już lat, nie będzie zawierana polisa ubezpieczenia grupowego NNW dla dzieci i młodzieży – wariant do wykorzystania lub usunięcia) ze względu na obostrzenia sanitarne w placówkach oświatowych oraz bezpieczeństwo wszystkich uczniów, pracowników i Rodziców, nasza szkoła postanowiła zrezygnować z organizacji grupowego ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży, tzw. NNW szkolnego.

Nie są nam jednak obojętne kwestie zapewnienia uczniom maksymalnego bezpieczeństwa, dlatego  spośród ofert ubezpieczenia jakie otrzymaliśmy, za najbardziej korzystne uznaliśmy indywidualne ubezpieczenie NNW z oferty Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. dostępne wyłącznie na stronie www.bezpieczny.pl

Jako placówka otrzymaliśmy specjalny link do e-ulotki, umożliwiający Państwu zakup indywidualnego ubezpieczenia szkolnego z 10% zniżką.

https://bezpieczny.pl/ubezpieczenia-dzieci/06570

Ponieważ ubezpieczenie to zawiera się internetowo, całkowicie unikamy ryzyka bezpośredniego kontaktu, zbierania składek czy podpisów – jest to najbezpieczniejsza pod względem sanitarnym możliwa opcja zawarcia polisy dla dziecka.

Wszystkie warianty ubezpieczenia NNW dla dzieci rozszerzone są o świadczenie dotyczące pobytu w szpitalu w celu leczenia COVID-19 – zakres dotyczy wszystkich dzieci w wieku od ukończenia 4 miesiąca do 7 roku życia oraz dzieci i młodzieży uczącej się w wieku do 25 roku życia.

Na portalu bezpieczny.pl Rodzic samodzielnie wybiera zakres ubezpieczenia i składkę, które najbardziej odpowiadają jego oczekiwaniom, preferencjom i potrzebom. Co ważne, w ramach jednej polisy może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci.

Po wypełnieniu wniosku o zawarcie ubezpieczenia, polisa zostanie wysłana na adres e-mail wskazany przez Rodzica.

W przypadku trudności z zawarciem ubezpieczenia mogą Państwo skorzystać z technologii zdalnego wsparcia. Po przejściu na stronę bezpieczny.pl w e-ulotce wyświetlą się Państwu dane kontaktowe do lokalnego Pośrednika obsługującego naszą szkołę. Mogą Państwo skontaktować się z nim i otrzymać pomoc w zakupie ubezpieczenia i wypełnieniu wniosku, bez wychodzenia z domu i na ekranie Państwa komputera.

W sprawie wszelkich pytań czy wątpliwości odnośnie ubezpieczeń na portalu Bezpieczny.pl prosimy o kontakt z:

Tomasz Kołowrotkiewicz

Tel.: 533 670 281
E-mail: tkolowrotkiewicz@bezpieczny.pl

 


 

Witam Państwa i zapraszam do ubezpieczenia na rok szkolny 2022/2023, w załączeniu szczegółowa oferta, również na www.brokergold.pl

Do 30.09.2022 możecie Państwo zakupić ubezpieczenie z ochroną w okresie odpowiedzialności od 01.09.2022 do 31.08.2023.

Wpłaty składek po 01.10.2022 do 25.10.2022 -  kupicie Państwo ubezpieczenie z ochroną od 01.10.2022 do 30.09.2023.

Wyróżniki tegorocznej oferty grupowego ubezpieczenia NNW szkolne na kolejny rok szkolny 2022/2023 dla wszystkich dzieci od żłobka do studenta, obojętnie z jakiej szkoły i miejscowości:

 1. Pełna tabela uszczerbków – z najwyższymi z możliwych wypłatami za % uszczerbku po NW
 2. Zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji po NW do kwoty nawet 30 000 zł (wizyty lekarskie, badania, zabiegi, lekarstwa, operacje i zabiegi)
 3. Szpital po NW płatny od 1 dnia i szpital chorobowy płatny od 3 dnia (w tym również COVID19) bez wyłączenia chorób przewlekłych, do 200 zł/ dzień
 4. Pakiet bólowy po NW – wypłata jednorazowego świadczenia przy braku orzeczenia uszczerbku (dokumentacja medyczna, 3 wizyty) do 400 zł
 5. Zwrot kosztów leczenia stomatologicznego  po nieszczęśliwym wypadku – bez limitu na ząb, do pełnej sumy ubezpieczenia, nawet do 30 000 zł
 6. Pogryzienie przez zwierzęta – 1 doba pobytu w szpitalu, do 3 000 zł
 7. Poważne zachorowania – w zakresie również COVID19 i nowość – cukrzyca.
 8. Wypłata świadczenia za wstrząśnienie mózgu, do 2 000 zł.

Ważnym elementem oferty jest ubezpieczenia dla Rodzica. Tylko w mojej ofercie Rodzice mogą się również ubezpieczyć z roczną składką, bez badań lekarskich i ankiety medycznej. Jeśli rodzic wykupi ubezpieczenia dla dziecka – może również wybrać dowolny wariant dla siebie i małżonka.

Jak wykupić ubezpieczenie:

 1. Wybrać wariant ubezpieczenia i opłacić składkę na podany nr konta 35 1050 1012 1000 0092 3511 6416  – na każdą osobę osobny przelew Dziecko, Rodzic – każdy może mieć inny wariant ubezpieczenia   (potwierdzenie przelewu jest potwierdzeniem zawarcia ubezpieczenia, szkody Państwo zgłaszacie przeze mnie)
 2. Kliknąć w link i zgłosić dziecko do ubezpieczenia
 3. https://forms.gle/LPL1o4A3GfrTaTwj8

 

Dla szkół sportowych – oferta dostępna na stronie www.brokergold.pl

 

Zapraszam do skorzystania z oferty wraz z całoroczną brokerską opieką merytoryczną i techniczną przy obsłudze zgłaszania szkód ( wielokrotnie już wiele osób z Państwa się  przekonało, że taka pomoc bardzo się przydaje, nawet w bardzo prostych sprawach). Dlatego też proszę wszystkie szkody zgłaszać przeze mnie.

Oferta również dostępna online  – www.brokergol.pl

P.S. ze względu na dużą liczbę telefonów od Państwa, telefon może być często zajęty, proszę o przesyłanie pytań na adres: marzena.spanial@broker-gold.pl.

W sprawie zgłaszania szkód – zapraszam do kontaktu marzena.spanial@broker-gold.pl

Ubezpieczenie szkolne NNW dla dzieci i młodzieży - Gold


 

W imieniu spółki WAGAS SA I NEWIA SERWIS oraz partnera INTERRISK Towarzystwo Ubezpieczeń S.A., mam przyjemność Państwu przedstawić:
unikatowe warianty ubezpieczenia szkolnego NNW.

Nasza propozycja jest odpowiedzią na potrzeby placówek szkolnych, rodziców i opiekunów. Została stworzona w oparciu o analizę potrzeb, ale i własne rodzicielskie doświadczenie.

Jej atutem jest nie tylko szeroki pakiet korzyści, atrakcyjna cena, ale także dodatkowe bezpłatne świadczenia. Zaliczyć do nich można m.in. STOP HEJT, w ramach którego dziecko otrzyma pomoc informatyczną, psychologiczną lub prawną oraz PAKIET SPORT, który chroni dzieci wyczynowo uprawiające sport. Zaangażowanie spółki NEWIA SERWIS w szerzenie sportu wśród dzieci jest częścią naszej misji, dlatego wspieramy wydarzenia sportowe, m.in. Jubileusz 100-lecia GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki, które miało miejsce 3 lipca 2022 roku.

W załączeniu przekazuję list do Dyrektora szkoły oraz Rady Rodziców wraz z rekomendacją.

Zapraszam również na stronę https://ochronadladziecka.pl/, gdzie znajdują się wszystkie informacje w zakresie oferty ubezpieczeń. Sprzedaż ubezpieczeń jest dostępna z poziomu www oraz mobile.

Pakiety ubezpieczeń dzieci i nauczycieli 2022 WAGAS NEWIA


 

Członkowie Stowarzyszenia Rodziców SP 341 na obecny rok szkolny:

Przewodniczący Stowarzyszenia Rodziców SP 341 – Jarosław Sulkowski

Członkowie Stowarzyszenia Rodziców SP 341:

 • Krystyna Gawrjołek - dyr. szkoły,
 • Dagmara Raczyńska,
 • Magdalena Barańska,
 • Klaudia Kalinowska,
 • Jarosław Sulkowski.

 

Nr konta Stowarzyszenia Rodziców SP 341
 

Nest Bank S.A. : 12 1870 1045 2083 1072 6158 0001

STOWARZYSZENIE RODZICÓW SP341

OŁAWSKA 3, 01-494 WARSZAWA

REGON 521608280

NIP 5223223248

 

Działalność
Stowarzyszenie Rodziców SP 341 jest organem szkoły podstawowej i reprezentuje ogół rodziców uczniów szkoły.
Stowarzyszenie Rodziców SP 341 ma prawo występować do dyrektora i innych organów szkoły, organu prowadzącego szkołę, oraz organu sprawującego nadzór pedagogiczny z wnioskami i opiniami we wszystkich sprawach szkoły.
W celu wspierania działalności statutowej szkoły, rada rodziców gromadzi fundusze z dobrowolnych składek rodziców oraz innych źródeł.

Kontakt
Serdecznie zapraszamy do kontaktu ze Stowarzyszeniem Rodziców SP 341, w sprawach naszych dzieci i szkoły:

 • za pomocą poczty e-mail srsp341@wp.pl
 • poprzez przedstawicieli klas wybranych do Stowarzyszenia Rodziców SP 341.

 

Rada Rodziców zwraca się z prośbą do wszystkich rodziców o zgłaszanie propozycji co chcielibyśmy kupić, zmienić w naszej szkole. Wszystkie propozycje rozważymy. Propozycje proszę kierować na adres mailowy szkoły z dopiskiem "Stowarzyszenie Rodziców SP 341".

Stowarzyszenie Rodziców SP 341 zwraca się z prośbą o przekazywanie informacji dotyczących obiadów (uwag, a także pozytywnych wiadomości) bezpośrednio na maila firmy Szwajcarka lub do sekretariatu szkoły.

 


Regulamin Rady Rodziców

Regulamin SRSP341


 

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"
  ul. Oławska 3
  01-494 Warszawa
 • 22 638 61 28
  22 638 61 28 (fax)

Galeria zdjęć