Nawigacja

Klasy 4-7

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE (wspierające) KLAS IV - VIII

Rok szkolny 2019/2020

 

PONIEDZIAŁEK

godz.

lekcyjna

zajęcia wspierające

sala

osoba prowadząca

0

 Zajęcia wspierające z fizyki

13

 Krzysztof Ciesielski

1

 Zajęcia wspierające z j. angielskiego

33

 Agnieszka Bańka-Zapalska

9

 Zajęcia wspierające z matematyki

14

 Anita Gos

 

WTOREK

godz.

lekcyjna

zajęcia wspierające

sala

osoba prowadząca

0

 Zajęcia wspierające z fizyki

13

 Krzysztof Ciesielski

8

 Zajęcia wspierające z chemii

13

 Marzanna Sawa-Wiśniewska

8

 Zajęcia wspierające z chemii kl.7

115

 Magdalena Fechner-Miczuga

9

 Zajęcia wspierające z matematyki

108

 Iwona Fabisiak

10

 Zajęcia wspierające z matematyki

107

 Jolanta Kania

10

 Zajęcia wspierające z biologii kl. 5-6

113

 Iwona Montewka

 

ŚRODA

godz.

lekcyjna

zajęcia wspierające

sala

osoba prowadząca

7

 Zajęcia wspierające z matematyki

120

 Anna Karbowiak

7 i 8

 Zajęcia wspierające z matematyki

107

 Iwona Andryszczyk

  

CZWARTEK

godz.

lekcyjna

zajęcia wspierające

sala

osoba prowadząca

0

 Zajęcia wspierające z chemii

13

 Marzanna Sawa-Wiśniewska

 

PIĄTEK

godz.

lekcyjna

zajęcia wspierające

sala

osoba prowadząca

0

 Zajęcia wspierające z matematyki kl.8

109

 Jolanta Kozioł

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE (rozwijające) KLAS IV - VIII

Rok szkolny 2019/2020

 

PONIEDZIAŁEK

godz.

lekcyjna

zajęcia rozwijające

sala

osoba prowadząca

8

 Koło gitarowe

126

 Katarzyna Wszoła

9

 Świat konkursów biblijnych kl. 5-8

126

 Katarzyna Wszoła

9

 Koło fizyczne

13

 Krzysztof Ciesielski



 

  

WTOREK

godz.

lekcyjna

zajęcia rozwijające

sala

osoba prowadząca

5

 Wielokulturowość - koło

33

 Magdalena Ryczkowska

8 i 9

 Koło teatralne

16

 Elżbieta Kalita

8 i 9

 Koło dziennikarskie

7

 Agata Gajewska

9

 Koło chemiczne

13

 Marzanna Sawa-Wiśniewska

9

 Zajęcia informatyczne kl.6-7

12

 Jolanta Kania

9

 Koło ekologiczno-geograficzne kl. 5-6

115

 Magdalena Fechner-Miczuga

10

 Chór szkolny

15

 Bartosz Krajewski

 



 

 

 

 

  

ŚRODA

godz.

lekcyjna

zajęcia rozwijające

sala

osoba prowadząca

5

 Zespół wokalny kl.4

bibl.m

 Bożena Tataj-Niedźwiadek

6

 Zespół wokalny kl.5

33

 Bożena Tataj-Niedźwiadek

7

 Zespół wokalny kl.5

19

 Bożena Tataj-Niedźwiadek

8

 Koło matematyczne

120

 Anna Karbowiak

8 i 9

 Chór szkolny

16

 Bartosz Krajewski

9

 Koło informatyczne kl. 4-8 

7

 Artur Malczuk

 



 

 

 

 

 

  

CZWARTEK

godz.

lekcyjna

zajęcia rozwijające

sala

osoba prowadząca

8

 Koło techniczne

33

 Dorota Marcinkowska

8

 Koło biologiczne kl. 5-6

108

 Iwona Montewka

8

 Koło dziennikarskie

7

 Agata Gajewska

 





 

  

PIĄTEK

godz.

lekcyjna

zajęcia rozwijające

sala

osoba prowadząca

0

 Koło matematyczne

108

 Iwona Fabisiak

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"
    ul. Oławska 3
    01-494 Warszawa
  • 22 638 61 28
    22 638 61 28 (fax)

Galeria zdjęć