Uroczystość przy grobie Stefana Starzyńskiego

8 września 2017, członkowie Towarzystwa Przyjaciół Warszawy i uczniowie szkół Varsavianistycznych spotkali się na uroczystości przy symbolicznym grobie bohaterskiego prezydenta Warszawy Stefana Starzyńskiego na Cmentarzu Powązkowskim. Uroczystość zorganizowało Towarzystwo Przyjaciół Warszawy.

W spotkaniu brał udział p. Michał Olszewski Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy, członkowie TPW oraz delegacje dzieci i młodzieży warszawskich szkół, również delegacja z naszej szkoły.