Konkurs recytatorski 2018 – „Warszawska Syrenka”

22 i 23 lutego 2018 r.  odbyły się szkolny etap konkursu recytatorskiego dla klas 0-III - „Warszawska Syrenka”.

Do konkursu zgłosiło się 43 uczniów a  40 z nich zaprezentowało się przed szkolną komisją konkursową. Komisja w składzie p. Dorota Majewska, p. Magdalena Pisińska, p. Anna Gajewska i p. Dominika Kopka wyłoniła pięciu kandydatów do etapu dzielnicowego. Oceniano dobór repertuaru, interpretacje utworu, kulturę mowy oraz ogólny wyraz artystyczny.

WYKAZ UCZNIÓW DO ETAPU DZIELNICOWEGO

Alicja Kalicka

1 e

J. Brzechwa

„Leń”

Lena Lorens

2 c

St. Jachowicz

„Chory kotek”

Milena Siarkiewicz

2 c

M. Strzałkowska

„Gwałtu rety co się dzieje”

Maria Paplińska

3 a

T. Śliwiak

„Pani żyrafa

Agata Podlach

3 i

L. J. Kern

„Wiersz w którym syczy przez cały czas”

W 41. Edycji Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka został nagrodzona i wyróżniona  Lena Lorens (klasa 2 c).
10 kwietnia o godzinie 16.00 w Urzędzie odbędzie się oficjalne spotkanie wszystkich uczestników konkursu (z rodzicami) i oficjalne ogłoszenie wyników.