Nawigacja

Przytulisko ZNAJDKI potrzebuje wsparcia…


Drodzy Uczniowie! Rodzice! Pracownicy Szkoły!

Przytulisko ZNAJDKI potrzebuje wsparcia…

Fundacja ta zajmuje się pomocą przede wszystkim biednym, skrzywdzonym, porzuconym zwierzętom. Obecny, trudny czas doprowadził to tego, że psy i koty, czyli podopieczni fundacji, znalazły się w jeszcze gorszej sytuacji. Na stronie schroniska czytamy:

„Adopcje stanęły całkowicie, karma, którą kupiliśmy, zaraz się skończy. W kuchni w przytulisku nie ma gdzie postawić stopy, wszędzie zwierzęta, przerażone, powciskane w kąt, niemogące się odnaleźć i nierozumiejące, co zrobiły źle, że je wyrzucono. Liczba zwierząt przybywa z każdym dniem".
Serce się kraje… Nasza szkoła organizuje zatem zbiórkę. W jaki sposób możecie pomóc?

13 i 14 maja (i być może 15 maja, w zależności od tego, czy będzie taka potrzeba) – zatem w środę i czwartek po lewej stronie od wejścia do szkoły (boczne wejście) znajdziecie miejsce (skrzynie, pudła), w którym od godziny 8 do 16 będzie można przynosić i zostawiać potrzebne rzeczy.

Co jest niezbędne?

 1. Karma sucha i w puszkach – między innymi Bosch, Brit, ale też np. karmy Bozita Original, Purina Pro Plan Senior Original oraz Royal Canin Hepatic i Royal Canin Intestinal.
 2. Przysmaki dla piesków.
 3. Środki czystości (proszek do prania, płyny do sprzątania, ręczniki papierowe, ścierki) – te produkty są bardzo potrzebne, by pracownicy przytuliska mogli zadbać o warunki życia zwierząt.

ZNAJDKI liczą na Waszą pomoc!

Ewentualne pytania proszę kierować poprzez Librusa lub Teams do pani Elżbiety Kality.

 

Samorząd Uczniowski i Szkolny Klub Wolontariatu

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"
  ul. Oławska 3
  01-494 Warszawa
 • 22 638 61 28
  22 638 61 28 (fax)

Galeria zdjęć