Świąteczne akcje charytatywne

Zapraszamy do zapoznania się z okołoświątecznymi akcjami charytatywnymi organizowanymi przez społeczność naszej szkoły.

AKCJA CHARYTATYWNA

„ MIKOŁAJE SĄ WŚRÓD NAS ”

KLASY IV- VII

Po raz kolejny w historii Szkoły Podstawowej Nr 341 zapraszamy do wzięcia udziału w charytatywnej akcji pod nazwą „ Mikołaje są wśród nas ”, która stała się chlubną tradycją naszej szkoły.  Termin imprezy dla klas IV-VI został wyznaczony na środę 6 grudnia 2017 roku podczas  6 i 7 lekcji.

Cel - zbiórka słodyczy i artykułów szkolnych na rzecz uczniów naszej placówki, których sytuacja materialna lub rodzinna wymaga przynajmniej symbolicznego świątecznego wsparcia.  Ze wszystkich zebranych darów zostaną zrobione paczki świąteczne, które trafią do najbardziej potrzebujących dzieci z naszej szkoły.

Korzystając ze sprawdzonych wzorów, akcja „ Mikołaje są wśród nas” będzie miała w starszych klasach formę integracyjnej imprezy sportowej w postaci meczu uczniów przeciwko nauczycielom w dwa ognie usportowione.  Biletem na mecz od dziecka  jest upominek w postaci słodyczy lub artykułów szkolnych, który należy przynieść w dniu imprezy. Wśród uczniów rozlosujemy drobne prezenty (gadżety).

Dyrektor szkoły, Rada Rodziców i Samorząd Uczniowski wspólnie z nauczycielami wychowania fizycznego, licząc  na zrozumienie idei wolontariatu i gotowości dzielenia się z innymi, zwraca się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie naszej akcji.

Apelujemy do Rodziców o przekazywanie w miarę swoich możliwości, atrakcyjnych dla dzieci gadżetów reklamowych np.: długopisów, breloczków, kalendarzyków, itp. które zostaną rozlosowane wśród uczniów.

Prezenty do losowania przynosimy do sekretariatu szkoły lub do nauczycieli wychowania fizycznego  (pokój 23) do dnia  4 grudnia b.r.

AKCJA CHARYTATYWNA

Oddziały ” 0 „ i klasy I-III

Po raz kolejny w historii Szkoły Podstawowej Nr 341 zapraszamy do wzięcia udziału w charytatywnej akcji pod nazwą „MIKOŁAJE SĄ WŚRÓD NAS”, która stała się chlubną tradycją naszej szkoły.

Celem jest zbiórka słodyczy i artykułów szkolnych na rzecz uczniów naszej placówki, których sytuacja materialna lub rodzinna wymaga przynajmniej symbolicznego świątecznego wsparcia. Ze wszystkich zebranych darów zostaną zrobione paczki świąteczne, które trafią do najbardziej potrzebujących dzieci z naszej szkoły.

Dyrektor Szkoły, Rada Rodziców, Samorząd Uczniowski wspólnie z nauczycielami wychowania fizycznego, licząc  na zrozumienie idei wolontariatu i gotowości dzielenia się z innymi, zwraca się do Państwa z gorącą prośbą o wsparcie naszej akcji.

Dzieci dostarczają słodycze i artykuły szkolne  do wychowawcy w terminie do 04. 12. 2017r

Apelujemy również do Rodziców o przekazywanie w miarę swoich możliwości, atrakcyjnych dla dzieci gadżetów reklamowych np.: długopisów, breloczków, kalendarzyków, itp. które zostaną rozlosowane wśród uczniów na imprezie sportowej.

Prezenty do losowania przynosimy do sekretariatu szkoły lub do nauczycieli wychowania fizycznego  (pokój 23) do dnia 4 grudnia b.r.

Nauczyciele Wychowania Fizycznego po raz siedemnasty organizują w Szkole Podstawowej Nr 341

Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły

Celem jest popularyzacja zdrowej, sportowej zabawy a przede wszystkim pozyskanie funduszy dla najbiedniejszych dzieci z naszej szkoły.

Turniej odbędzie się 9 grudnia 2017 roku (sobota) w godzinach 9.00 - 17.00. Wpisowe dla drużyny wynosi 200zł (w zespole musi aktywnie grać na parkiecie przynajmniej jedna kobieta). Zapraszamy wszystkich miłośników piłki siatkowej na salę gimnastyczną (wejście od strony basenu). Szczególnie gorąco zapraszamy rodziców i dzieci naszej szkoły. Czekamy też na osoby, które chciałyby odkryć piękno tej dyscypliny sportowej, pokibicować wybranemu zespołowi wspierając w ten sposób potrzebujące dzieci.

Uczestnicy do gry w zawodach proszeni są o zgłaszanie się do Pana Tomasza Hauzera, tel. 602-26-24-12 lub mailowo: 6b341@wp.pl

Zapisy na turniej odbywają się do dnia 1 grudnia 2017r.

Przewidujemy, że finał imprezy, rozpocznie się około godziny 16.00.

nauczyciele wychowania fizycznego

Prezydium Rady Rodziców, wspierając akcje charytatywne organizowane przez Dyrektora  Szkoły Podstawowej Nr 341 i społeczność szkolną zwraca się z prośbą o dostarczenie minimum dwóch ciast od klasy w dniu 19 grudnia 2017r. do godziny 13.00.

Kiermasz ciast i ozdób świątecznych rozpocznie się

od godziny 15.30. 19 grudnia 2017r.

Zebrane środki Rada Rodziców przeznaczy na wsparcie dzieci potrzebujących pomocy.

W dniu 19 grudnia odbędzie się również  „Koncert kolęd i pastorałek”

na który serdecznie zapraszamy Rodziców

kl. I godz. 16.00,  kl. II  godz.17.00,  kl. III godz.18.00

W dniu 20 grudnia ( przed zebraniami )odbywać się będzie kiermasz ozdób świątecznych dla klas IV - VII