Nawigacja

Piknik Ekologiczny

Serdecznie zapraszam wszystkich Uczniów wraz z Rodzicami do wzięcia udziału w Pikniku Ekologicznym i Akcji Sprzątanie Świata 2019 organizowanych przez Urząd Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy w dniu 21 września 2019 roku w godzinach 10.00 — 13.00 na terenie Parku Górczewska.
 

W trakcie imprez przewidziano szereg atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych m.in. akcję wymiany surowców wtómych na sadzonki krzewów, kwiatów i cebulek, warsztaty edukacyjne i quizy dot. spalania śmieci i wpływu na zdrowie, eko gry dla dzieci związane z ochroną środowiska i prawidłową segregacją odpadów, malowanie buziek, bańki mydlane, warsztaty dla całej rodziny „Miodowa lemoniada", nieodpłatne porady weterynaryjne.


Udział uczniów wraz z rodzicami w Pikniku Ekologicznym i Akcji Sprzątanie Świata 2019, w trakcie których zaprezentują się m.in. organizacje i stowarzyszenia działające w ramach Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego, Lasy Miejskie Warszawa, Kampinoski Park Narodowy, Straż Miejska m.st. Warszawy, OPS i Rada Seniorów umożliwi przede wszystkim pogłębienie wiedzy na tematy ekologiczne i ochrony środowiska oraz pozwoli na rodzinną zabawę na świeżym powietrzu. Zapraszam i do zobaczenia!

Zastępca Burmistrza
Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy

Aleksandra Zięba

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"
    ul. Oławska 3
    01-494 Warszawa
  • 22 638 61 28
    22 638 61 28 (fax)

Galeria zdjęć