Nawigacja

XIX Turniej Charytatywny o Puchar Dyrektora SP 341

W sobotę, 8 grudnia w godz. 9-17, w naszej szkole odbył się XIX Turniej Charytatywny o Puchar Dyrektora SP 341.

Siedem zespołów rywalizowało w siatkówce. Każda drużyna wpłacała minimum 200 złotych na rzecz wspierania młodych sportowców z ul. Oławskiej. Przekazane środki wspomogą starty uzdolnionych sportowo uczniów w turniejach i będą stanowić dofinansowanie wyjazdów na obozy sportowe.

Poziom sportowy zawodów był wysoki, gracze zaprezentowali wiele ciekawych akcji udowodniając, że nic co siatkarskie nie jest im obce.

Po raz kolejny zwyciężyła drużyna „Budowlani Warszawa”, pokonując w finale zespół „Orły Hauzera” oparty m.in. na nauczycielach SP 341. Trzecie miejsce przypadło studentom AWF pod nazwą „Cimcirimci”. Tuż za podium uplasowała się doświadczona drużyna „Padre Team”.

Wielkie słowa podziękowania należą się doborowej obsadzie sędziowskiej z MWZPS pod wodzą Pana Jacka Kociałkowskiego. Należy tu dodać, że główny arbiter pomagał w organizacji turnieju już po raz szesnasty.

Ważną rolę odegrali też sportowi wolontariusze z klas IV-VIII, którzy wspomagali pracę sędziów obsługując tablice świetlne.

Zapraszamy zawodników i kibiców za rok (na przełomie listopada i grudnia 2019), odbędzie się wówczas jubileuszowy XX Turniej o Puchar Dyrektora SP 341.

 

Ze sportowym pozdrowieniem,
Zespół nauczycieli wychowania fizycznego

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"
    ul. Oławska 3
    01-494 Warszawa
  • 22 638 61 28
    22 638 61 28 (fax)

Galeria zdjęć