Moto Orkiestra 2022

plakat Moto Orkiestra 2022

SIEMA!

30 stycznia 2022 r. Moto Orkiestra zagra już po raz 18 dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W niedzielę w godz. 12:00-18:00 na terenie Autodromu Automobilklubu Polski odbędzie się prawdopodobnie najgorętsza, zimowa impreza motoryzacyjna w kraju!

Z okazji 30. Finału WOŚP będziecie mogli wylicytować przejazdy na fotelu pilota z fantastycznymi kierowcami, m.in. Łukaszem Byśkiniewiczem, Mikołajem Marczykiem, Michałem Ratajczykiem, Jakubem „Colin” Brzezińskim, Jędrzejem Szcześniakiem, Wojciechem Chuchałą, Adamem Sroką, Jarkiem Frydrychem, Olą Fijał i wieloma innymi.

W licytacjach będziecie mogli także zgarnąć m.in. całodzienną wyprawę off-roadową, weekend z motocyklami legendarnych marek, koszulki z autografami cenionych sportowców, vouchery na usługi serwisowe, zabiegi kosmetyczne, a nawet rękawice bokserskie z podpisem Mariusza Pudzianowskiego!

W Parku Maszyn spotkacie perełki rajdowej, off-roadowej i nietuzinkowej motoryzacji! Dla najmłodszych fanów Moto Orkiestry przygotujemy Kącik dla Dzieci, w którym pod okiem doświadczonych instruktorów jazdy sportowej zajmą prawy fotel rajdówki na specjalnie przygotowanej trasie. Nie zabraknie również loterii z atrakcyjnymi nagrodami, fantastycznych pokazów oraz strefy gastronomicznej!

Przez cały dzień na terenie dzielnicy Bemowo będziecie mogli spotkać naszych wolontariuszy i pomóc im wypełnić puszki po brzegi w szczytnym celu. Przypominamy, że WOŚP zagra w tym roku dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Start o godz. 12.00 na terenie Autodromu przy ul. Powstańców Śląskich 127. Czeka nas fantastyczna niedziela pełna gorących wrażeń!

Dołączcie do wydarzenia Moto Orkiestra 2022.  Śledźcie aktualności na wydarzeniu na Facebooku i bądźcie na bieżąco! https://www.facebook.com/bemowowarszawa/photos/a.271895679487282/5290629254280541/?type=3&theater

Zachęcamy Was także gorąco do wpłat na bemowską eSkarbonkę: https://eskarbonka.wosp.org.pl/9jdmey. Pobijmy rekord z ubiegłego roku!

Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!