Nawigacja

Projekt - Aktywny powrót do szkoły

Plakat- aktywny powrót do szkoły

Drogi Uczniu!

Nie boisz się nowych wyzwań, uparcie dążysz do celu i jesteś nastawiony na sukces? A może nie lubisz brać udziału w szkolnych akcjach, wolisz ich unikać i uważasz, że takie rzeczy to nie dla Ciebie? Nasza Akcja „Aktywny powrót do szkoły” jest dla wszystkich! Tych bardziej i mniej przebojowych. Tych którzy chcą zrobić coś dla samych siebie, a przy okazji sprawić radość innym.

Pewnie myślisz, że będziesz musiał wykonywać ciężkie zadania, które będą od Ciebie wymagać dużo wysiłku i cennego czasu? Nic bardziej mylnego! Nasza akcja to czysta przyjemność i co najważniejsze dobra zabawa! To nic trudnego, a dzięki Twojej wytrwałości możesz osiągnąć wiele korzyści. Pewnie zapytasz jakich? Zadbasz o swoje zdrowe nawyki żywieniowe, zaprzyjaźnisz się ze sportem i popracujesz nad większą życzliwością dla drugiego człowieka, a to wszystko pomoże Ci w Twoim codziennym życiu.

Każdego dnia w specjalnie oznaczonych miejscach będą czekać na Ciebie ciekawe i proste wyzwania. Co, gdy w terminie nie uda Ci się wykonać danego zadania? Nie popadaj w panikę! Wyzwanie nie zginie a Ty wykonasz je na spokojnie, w innym dogodnym dla Ciebie dniu danego miesiąca. Wykonywanie poszczególnych wyzwań sprawi, że zwrócisz większą uwagę na swoje zdrowie, aktywność fizyczną i dobrostan. Realizacja nawet części wyzwań, stanie się Twoim osobistym sukcesem i sprawi, że poczujesz się wyjątkowo i nietuzinkowo. Dodatkowo realizując wszystkie wyzwania z danego miesiąca, możesz stać się szczęśliwym posiadaczem vouchera niespodzianki, który ułatwi Ci codzienne obowiązki szkolne i sprawi wiele radości, za ogrom Twojej pracy i chęci.

Przystępując do projektu samodzielnie na specjalnej kartce z kalendarza weryfikujesz swoje osiągnięcia. Jesteś sam dla siebie stróżem prawa. My obdarzamy Cię zaufaniem, licząc na Twoją szczerość i zabawę zgodną z zasadą ducha fair play. Wypełnioną kartę oddaj nauczycielowi, który koordynuje projekt w szkole 1 października.

Chyba przyznasz, że to nic trudnego? Serdecznie Cię zapraszamy! Do dzieła!

Twoi Nauczyciele

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"
    ul. Oławska 3
    01-494 Warszawa
  • 22 638 61 28
    22 638 61 28 (fax)

Galeria zdjęć