• W marcu dzieci z grupy Biedronek szykowały się do powitania wiosny.
    Powitanie w naszej grupie jest pewnym rytuałem, który ćwiczy podejmowanie decyzji oraz realizację potrzeb.
    11.04.2024 13:35 | więcej »
  • Marzec w grupie 0c
    Marzec w grupie 0 c był bardzo kolorowy. Obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny połączony ze wspólnymi zabawami. Byliśmy w kinie na filmie „Kung-fu Panda 4”. Śpiewaliśmy wiosenne piosenki, rozwiązywaliśmy wiosenne łamigłówki i zagadki.
    10.04.2024 14:54 | więcej »
  • Wiosenny czas w grupie Pandy
    Podczas marcowych spacerów dzieci z grupy Pandy wyszukiwały pierwszych oznak wiosny oraz obserwowały zmiany, jakie ona ze sobą przynosi. Podczas zajęć przygotowywaliśmy się do Świąt Wielkanocnych poznając ich zwyczaje i tradycje.
    05.04.2024 22:44 | więcej »
  • Luty w grupie Biedronek
    Krótkie opowiadania poświęcone wartościom zawarte w książce G. Kasdepke "Drużyna pani Miłki, czyli o szacunku, odwadze i innych wartościach", umożliwiły dzieciom przeżycie w raz z bohaterami zabawnych historii.  Ich owocem było stworzenie wspólnego plakatu "W świecie wartości".
    11.03.2024 14:15 | więcej »
  • Styczeń i luty w grupie 0c
    W styczniu obchodziliśmy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej okazji nagraliśmy piosenkę i zrobiliśmy okolicznościowe laurki. Misie wykonały także wiele ciekawych prac plastycznych i technicznych. Poznaliśmy litery: S, N, B, G,W,P oraz cyfry 8 i 9.
    07.03.2024 22:53 | więcej »
  • Luty w grupie Pandy
    Już pierwszego dnia lutego odbyły się warsztaty Lego. Poza fajną zabawą klockami, poruszony został bardzo ważny temat czyli bezpieczeństwo na placu zabaw. Drugie warsztaty w tym miesiącu to spotkanie z ratownikiem i kurs pierwszej pomocy oraz zwiedzanie karetki pogotowia. Było to bardzo ciekawe doświadczenie dla nas wszystkich.
    23.02.2024 17:07 | więcej »
  • Zima w Pandach
    Miesiąc grudzień to czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.
    W tym czasie  rozmawiamy o naszych rodzinach, przygotowaniach do świąt, o tradycjach związanych  z Wigilią.
    31.01.2024 16:01 | więcej »
  • Grudzień w grupie Biedronki
    Grudniowy czas w naszej grupie był pełen ciekawych wydarzeń.
    6 grudnia odbył się teatrzyk oraz odwiedził nas Święty Mikołaj z ogromną ilością prezentów.
    Dzieci czekały na tę wizytę już od dawna i dla miłego gościa zaśpiewały piosenkę.
    08.01.2024 16:58 | więcej »
  • KONKURS  PIOSENKI  „ŚWIEĆ GWIAZDECZKO”
    3 stycznia 2024 r. odbył się finał Konkursu Piosenki w grupach zerowych. Wychowawcy wybrali z każdej grupy po 3 reprezentantów do konkursu głównego. Dzieci śpiewały piosenki zimowe oraz kolędy i pastorałki.
    06.01.2024 14:07 | więcej »
  • Grudzień w grupie 0 c Misie
    Grudzień upłynął nam w świątecznej atmosferze. Zima przyniosła nam również śnieg. Świetnie się bawiliśmy na śniegu. W czasie zajęć skupiliśmy się na nowej porze roku – zimie. Rozmawialiśmy o śniegu, sportach zimowych, zwierzętach zapadających w zimowy sen i tych, które wymagają naszej pomocy.
    29.12.2023 16:32 | więcej »
  • Listopad w grupie Misie „0” c
    W listopadzie nasza grupa brała udział w ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”. 10 listopada, w przeddzień  Święta Niepodległości ubrani w biało-czerwone stroje śpiewaliśmy hymn narodowy. Dowiedzieliśmy się, jakie są najważniejsze symbole Polski.
    08.12.2023 19:27 | więcej »
  • Listopad w grupie Pandy
    Listopad w Pandach był miesiącem wielu wydarzeń. W czasie zajęć i zabaw poznawaliśmy kolejne litery, cyfry, rozwijaliśmy swoją twórczość plastyczną oraz muzyczną.
    07.12.2023 18:12 | więcej »
  • Listopad w grupie Biedronki 0b
    W listopadzie dzieci miały okazję uczestniczyć w swojej pierwszej lekcji bibliotecznej, która odbyła się w Bibliotece Miejskiej w Galerii Bemowo.
    Dzieci dowiedziały się jakie są zasady korzystania z biblioteki i wypożyczania książek, jak należy się tu zachowywać i jak dbać o książki.
    04.12.2023 18:46 | więcej »
  • Październik w grupie Misie 0c
    W październiku poznaliśmy pierwsze literki: O, A, M, E, I oraz cyferki: 1, 2, 3, 4 i 5. Poznaliśmy dary Pani Jesieni z sadu, parku i ogrodu. Dowiedzieliśmy się, jak zwierzęta przygotowują się jesienią do nadejścia zimy.
    08.11.2023 15:54 | więcej »
  • Jesień w grupie 0b
    Do naszej grupy 0b zawitała jesień. W sali pojawiły się ozdoby związane z jesienią oraz prace dzieci przedstawiające symbole jesieni.
    25.10 odbyły się warsztaty z jeżami podczas których dzieci dowiedziały się ciekawych informacji na temat życia jeży oraz miały okazję z bliska zobaczyć i dotknąć jeża.
    07.11.2023 19:41 | więcej »
  • Październik w grupie Pandy
    Rozpoczął się październik, za oknami coraz bardziej kolorowo. W naszej grupie odkrywaliśmy na nowo tę bardzo piękną porę roku, która niejednokrotnie potrafi nas zaskoczyć niezwykłością zmian zachodzących w przyrodzie.
    03.11.2023 16:33 | więcej »
  • Wrzesień w grupie Pandy
     Przyszedł wrzesień, a wraz z nim w grupie Pandy znów zrobiło się gwarno i wesoło. Był to czas, w którym poznawaliśmy siebie, zasady panujące w naszej grupie oraz okolicę. Pogoda sprzyjała spacerom i zabawom na placu zabaw.
    14.10.2023 23:19 | więcej »
  • Wrzesień w grupie Misie „0” C
    We wrześniu w grupie „Misie” wiele się działo. Poznawaliśmy nasze imiona i zainteresowania. Zwiedzaliśmy naszą szkołę i jej okolice. Uchwaliliśmy Kodeks grupowy. Dowiedzieliśmy się również, jak zachować się w trudnych sytuacjach. Obserwowaliśmy zmiany zachodzące w pogodzie wczesną jesienią.
    10.10.2023 17:46 | więcej »
  • Wrzesień w grupie 0b
    Wrzesień w grupie Biedronek minął wesoło. Czas spędzony w sali i na placu zabaw zaowocował zawarciem nowych przyjaźni. Wspólnie spisaliśmy zasady które dają nam poczucie bezpieczeństwa.

03.10.2023 19:58 | więcej »