Listopad w grupie Biedronki 0b

W listopadzie dzieci miały okazję uczestniczyć w swojej pierwszej lekcji bibliotecznej, która odbyła się w Bibliotece Miejskiej w Galerii Bemowo.
Dzieci dowiedziały się jakie są zasady korzystania z biblioteki i wypożyczania książek, jak należy się tu zachowywać i jak dbać o książki.

Wiele dzieci obiecało, że poprosi rodziców o zapisanie ich do biblioteki wypożyczenie książek, które były zaprezentowane na zajęciach.

Nasza grupa uczestniczyła również w obchodach Święta Niepodległości.

24 listopada dzieci uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach oraz bawiły się przy piosenkach ze swoimi misiami. Ten dzień był pełen uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy.