Wrzesień w grupie Pandy

Przyszedł wrzesień, a wraz z nim w grupie Pandy znów zrobiło się gwarno i wesoło. Był to czas, w którym poznawaliśmy siebie, zasady panujące w naszej grupie oraz okolicę. Pogoda sprzyjała spacerom i zabawom na placu zabaw.

Robiliśmy pierwsze prace plastyczne, doskonaliliśmy bardzo ważną umiejętność, czyli sprawność ręki poprzez rysowanie, wycinanie, wyklejanie plasteliną, przyklejanie. Świętowaliśmy Dzień Kropki, poznając swoje talenty i zainteresowania. Dzieci wykonały piękną Panią Jesień oraz przyniosły do naszej sali skarby jesieni. Poznaliśmy zasady ruchu drogowego, które wykorzystywaliśmy w praktyce na naszych spacerach. Wrzesień minął nam  bardzo miło i przyjemnie.