• Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka 2024

22 lutego 2024  w naszej szkole odbyły się eliminacje do konkursu recytatorskiego „Warszawska Syrenka”. Uczniowie z klas 0– 3 dzielnie prezentowali swoje umiejętności artystyczne. Poziom tegorocznej recytacji był bardzo zadowalający.

• Wolontariusze z 3d

Uczniowie klasy 3b wybrali się z wizytą w Ośrodku Wsparcia dla Seniorów przy ul. Lazurowej. Wolontariat klas I-III stawia sobie za cel wspieranie społeczności lokalnej. Spotkania naszych uczniów z seniorami pełne są radości i pozytywnej energii.

• Rodzice uczniów zainteresowanych zdawaniem egzaminu na kartę rowerową składają u wychowawcy klasy zgodę na udział w egzaminie (arkusz zaliczeń - załącznik).
    Rodzic ucznia wyraża zgodę na udział w egzaminie poprzez złożenie podpisu (punkt drugi arkusza).
    Podpisane zgody (arkusze) mogą być przekazane wychowawcy klasy przez uczniów.
    Arkusze składamy do 5 kwietnia 2024 roku.

• Podsumowanie konkursu plastycznego  „JESTEM ARTYSTĄ” dla klas 2

W tym roku szkolnym konkurs plastyczny po raz pierwszy odbył się w naszej Szkole - dzieci wykonywały prace bezpośrednio pod kierunkiem i kontrolą nauczycieli. W ramach programu  „W każdym z nas drzemie talent, trzeba go tylko odkryć” doskonale bawiliśmy się, wykonując  różne prace.

• Szanowni Państwo
    Nasza szkoła od lat bierze udział w akcji pozyskiwania funduszy z 1,5 % podatku, organizowaną przez FUNDACJĘ ROSA pod nazwą „TWOJA SZKOŁA” na rzecz polskich szkół.
    Naszym celem jest przekonanie jak największej liczby Rodziców, opiekunów i członków lokalnej społeczności, aby przekazywali swój 1,5 % z podatku na wspieranie naszej placówki.
  • Walentynki świetlicowe 2024

Walentynki to święto zakochanych, które przypada 14 lutego. Nazwa pochodzi od św. Walentego, który jest patronem miłości.  Symbolami  tego dnia są: czerwone serca, róże, czekoladki. W tym roku uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej przygotowali walentynki dla swoich koleżanek i kolegów.

• W karnawale same bale…

Zabawa karnawałowa klas trzecich
    8 lutego uczniowie klas trzecich bawili się w rytm karnawałowych przebojów z Panem Kleksem, Adą i szpakiem Mateuszem. Tematem przewodnim była ”Akademia Pana Kleksa”, ale fantazja w tworzeniu strojów nie miała granic, więc gościliśmy przedstawicieli różnych narodowości, bajek, zawodów, sportowców, zwierząt.

• Bal karnawałowy w klasach II

8 lutego odbył się bal karnawałowy. W tym roku naszą szkołę odwiedził Pan Kleks, który wraz ze swoją pomocnicą Adą i szpakiem Mateuszem zabrał uczniów w magiczną podróż pełną tanecznych wrażeń. Były tańce, pokazy, a także konkurencje wymagające niezwykłej sprawności.

• Świetlica - styczeń 2024 r.

Zima wcale nie jest cicha.

W zimie wiele głosów słychać:

Dzwonią dzwonki, trzeszczą sanie -

To jest właśnie zimy granie.

• Moduł Rekrutacja został zmodyfikowany

• Zima w Pandach

Miesiąc grudzień to czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. W tym czasie  rozmawiamy o naszych rodzinach, przygotowaniach do świąt, o tradycjach związanych  z Wigilią.

• Witajcie bezpieczne ferie

12 stycznia odbył się apel podsumowujący pracę w pierwszym półroczu. Uczniowie klas 3b i 3c, wraz z paniami nauczycielkami, przygotowali krótką inscenizację o zimie, przedstawili osiągnięcia trzecioklasistów (konkursy, akcje charytatywne), zaprezentowali przygotowany przez siebie układ taneczny i przypomnieli najważniejsze zasady bezpiecznego zimowego wypoczynku.

strona: