Prezydium Rady Rodziców - 2017/2018

Nr konta Rady Rodziców
95 2030 0045 1110 0000 0080 1070

Działalność
Rada rodziców jest organem szkoły podstawowej i reprezentuje ogół rodziców uczniów szkoły.
Rada rodziców ma prawo występować do dyrektora i innych organów szkoły, organu prowadzącego szkołę, oraz organu sprawującego nadzór pedagogiczny z wnioskami i opiniami we wszystkich sprawach szkoły.
W celu wspierania działalności statutowej szkoły, rada rodziców gromadzi fundusze z dobrowolnych składek rodziców oraz innych źródeł.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Radą Rodziców, w sprawach naszych dzieci i szkoły:

• za pomocą poczty e-mail rrsp341@wp.pl
  • poprzez przedstawicieli klas wybranych do Rady Rodziców.

Rada Rodziców zwraca się z prośbą do wszystkich rodziców o zgłaszanie propozycji co chcielibyśmy kupić, zmienić w naszej szkole. Wszystkie propozycje rozważymy. Propozycje proszę kierować na adres mailowy szkoły z dopiskiem "Rada Rodziców".

Rada Rodziców zwraca się z prośbą o przekazywanie informacji dotyczących obiadów (uwag, a także pozytywnych wiadomości) bezpośrednio na maila firmy Szwajcarka lub do sekretariatu szkoły.