Nawigacja

Klasy 4-7

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE KLAS IV – VII
rok szkolny 2017 – 2018

 PONIEDZIAŁEK

godz. lekcyjna

Zajęcia wyrównawcze

sala

osoba prowadząca

godz. lekcyjna

Zajęcia wyrównawcze

sala

Osoba prowadząca

7

przyroda – kl. 4-5

113

I. Montewka

7

matematyka – kl. 5

109

J. Kozioł

8

przyroda – kl. 4-5

113

I. Montewka

7

matematyka – kl. 5

111

B. Wójcik

 

WTOREK

Godz. lekcyjna

Zajęcia wyrównawcze

sala

Osoba prowadząca

Godz. lekcyjna

Zajęcia wyrównawcze

sala

Osoba prowadząca

3

j. polski – kl. 4

bibl.

K. Woińska

8

matematyka - kl. 6

111

A. Gajda

7

j. angielski i hiszpański – kl. 6-7

119

E. Pacocha

8

historia – kl. 4-7

114

D. Kosiór

7

j. polski – kl.4 i 7

118

E. Kalita

8

przyroda –kl. 6

113

B. Małłek

 

ŚRODA

Godz. lekcyjna

Zajęcia wyrównawcze

sala

Osoba prowadząca

Godz. lekcyjna

Zajęcia wyrównawcze

sala

Osoba prowadząca

1

matematyka – kl.  4

13

E. Sikora

7

matematyka – kl. 5

109

A. Kozłowska

7

j. polski – kl. 5

108

A. Gajewska

8

j. angielski – kl. 4

15

M. Węgrzyniak

7

matematyka – kl. 5

107

R. Rzechuła

9

matematyka – kl. 7

111

A.Gajda

 

CZWARTEK

Godz. lekcyjna

Zajęcia wyrównawcze

sala

Osoba prowadząca

Godz. lekcyjna

Zajęcia wyrównawcze

sala

Osoba prowadząca

1

matematyka – kl.6

120

D. Krasowska

8

chemia – kl. 7

13

M. Sawa-Wiśniewska

6

j.  polski – kl.5 - 6

119

M. Mrozowska

8

matematyka – kl. 4

108

E. Sikora

7

j. angielski – kl.6

5

P. Nowosielski

 

 

 

 

 

PIĄTEK

Godz. lekcyjna

Zajęcia wyrównawcze

sala

Osoba prowadząca

Godz. lekcyjna

Zajęcia wyrównawcze

sala

Osoba prowadząca

5

j. polski – kl.4

bibl.

R. Śmiałkowska-Budnicka

6

j. angielski

109

D. Krzpiet

7

j. angielski

33

A.Bańka

6

j. polski – kl.6

111

T. Latosiński

9

biologia i przyroda -

kl. 5-7

115

E. Rybicka

7

j. angielski

17

D. Krzpiet

 

 

PONIEDZIAŁEK

godz. lekcyjna

Zajęcia rozwijające

sala

osoba prowadząca

godz. lekcyjna

Zajęcia rozwijające

sala

Osoba prowadząca

7

Innowacja matematyczna – kl. 5

108

A. Kozłowska

7

Koło informatyczne – kl 4

(grupa świetlicowa)

7

J. Owczarz

9

Koło biologiczno-przyrodnicze – kl. 5-7

115

E. Rybicka

8

Innowacja matematyczna – kl. 4

14

E. Sikora

 

 

 

 

9

Koło „Mali programiści”

– kl. 4-5

107

J. Kania

 

WTOREK

Godz. lekcyjna

Zajęcia rozwijające

sala

Osoba prowadząca

Godz. lekcyjna

Zajęcia rozwijające

sala

Osoba prowadząca

7

Innowacja matematyczna– kl. 5

109

A. Kozłowska

8

Koło „Mali programiści”

– kl. 4-5

107

J. Kania

8

Innowacja matematyczna– kl. 4

14

E. Sikora

9

Zespół wokalny – kl. 5-7

16

A. Martko

8

Zespół wokalny – kl. 5-7

16

A. Martko

 

 

 

 

 

ŚRODA

Godz. lekcyjna

Zajęcia rozwijające

sala

Osoba prowadząca

Godz. lekcyjna

Zajęcia rozwijające

sala

Osoba prowadząca

6

Innowacje matematyczne

– kl. 6

119

R. Rzechuła

8

Koło –przyrodniczo-biologiczne  – kl. 5-7

109

B. Wójcik

8

Koło teatralne – kl. 4-6

18

E. Kalita

8

Koło dziennikarskie kl. 5-7

12

A. Gajewska

9

Koło teatralne – kl. 4-6

18

E. Kalita

9

Koło komputerowe kl. 6-7

7

A. Malczuk

 

CZWARTEK

Godz. lekcyjna

Zajęcia rozwijające

sala

Osoba prowadząca

Godz. lekcyjna

Zajęcia rozwijające

sala

Osoba prowadząca

1

Koło z j. angielskiego – kl. 4

17

M. Madziar

8

Kreska i kolor – koło plastyczne – kl. 4-5

14

A. Lasoń-Długosz

7

Koło techniczne

18

D. Marcinkowska

9

Zajęcia z Samorządem Uczniowskim i Szkolnym Kołem Wolontariatu

114

J. Kuk

B. Sokołowska-Babarowski

7

Koło teatralne – kl. 6

119

T. Latosiński

10

Zajęcia z Samorządem Uczniowskim i Szkolnym Kołem Wolontariatu

114

J. Kuk

B. Sokołowska-Babarowski

7

Koło gitarowe dla początkujących – kl. 4 -7

109

R. Rzechuła

8

Koło informatyczne – kl 4

107

J. Owczarz

 

PIĄTEK

Godz. lekcyjna

Zajęcia rozwijające

sala

Osoba prowadząca

 

Godz. lekcyjna

Zajęcia rozwijające

sala

Osoba prowadząca

1

Koło z j. angielskiego

17

D. Krzpiet

8

Koło gitarowe dla kontynuujących grę

107

R. Rzechuła

4

Zespół wokalny– kl. 4

bibl.

B. Tataj-Niedźwiadek

8

Zespół wokalny– kl. 4

16

B. Tataj-Niedźwiadek

4

Zajęcia szachowe – kl. 4

sala za kotarą

A. Krasnosielski

8

Zabawy z językiem hiszpańskim

108

A. Budynek

7

Innowacja matematyczna

– kl. 6

107

R. Rzechuła

9

Zabawy z językiem hiszpańskim

108

A. Budynek

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"
    ul. Oławska 3
    01-494 Warszawa
  • 22 638 61 28
    22 638 61 28 (fax)

Galeria zdjęć