Nawigacja

Klasy 1-3

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE KLAS I

 

KOŁA ROZWIJAJĄCE (SPOŁECZNE) KLASY I

L.P.

Nazwa zajęć

Klasa

Nauczyciel prowadzący

Termin zajęć

Sala

1

Zajęcia rozwijające

„Spotkanie z bohaterami utworów Danuty Wawiłow”

I a

Magdalena Chrzanowska

Środa

13.25 – 14.10

13

2

Zajęcia rozwijające

„Muzyczne podróże”

I b

Aneta Wiśniewska

 

Poniedziałek

12.30 – 13.15

16

 

3

Zajęcia rozwijające

„Spotkanie z bohaterami utworów Danuty Wawiłow”

I c

Elżbieta Laskowska

Środa

13.25 – 14.10

17

4

Zajęcia rozwijające

„Spotkanie z bohaterami utworów Danuty Wawiłow”

I d

Elżbieta Sawicka

Środa

13.25 – 14.10

118

5

Zajęcia rozwijające

„Spotkanie z bohaterami utworów Danuty Wawiłow”

I e

Małgorzata Lewandowska

Poniedziałek

11.30 – 12.15

117

6

Koło  języka angielskiego

I

Magdalena Nowak

Środa

12.30 – 13.15

126

 

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE KLAS II

 

ZAJĘCIA OPIEKUŃCZE  (SPOŁECZNE) KLASY II

L.P.

Nazwa zajęć

Klasa

Nauczyciel prowadzący

Termin zajęć

Sala

1

Zajęcia opiekuńcze na basenie

II a

Lidia Nejkauf

Środa

16.00 – 16.30

basen

 

2

Zajęcia opiekuńcze na basenie

II b

Dominika Kopka   

Czwartek

11.15 – 11.30

basen

 

3

Zajęcia opiekuńcze na basenie

II c

Małgorzata Olejnik

Środa

16.00 – 16.30

basen

4

Zajęcia opiekuńcze na basenie

II d

Anna Gajewska  

Środa

11.15 – 11.30

basen

 

KOŁA ROZWIJAJĄCE (SPOŁECZNE) KLASY II

L.P.

Nazwa zajęć

Klasa

Nauczyciel prowadzący

Termin zajęć

Sala

1

Zajęcia rozwijające

„Spotkanie z bohaterami utworów Juliana Tuwima ”

II b

Dominika Kopka  

Środa

11.45 – 12.15

13 świetlica

2

Zajęcia rozwijające

„Spotkanie z bohaterami utworów Juliana Tuwima ”

II d

Anna Gajewska  

 

Czwartek

15.10 – 15.40

 

23

3

Koło  języka angielskiego

II

Magdalena Nowak

Środa

10.35 – 11.20

23

4

Koło  języka angielskiego

II

Magdalena Nowak

Środa

10.35 – 11.20

23

 

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE KLAS III

 

KOŁA ROZWIJAJĄCE i OPIEKUŃCZE (SPOŁECZNE)  KLASY III

L.P.

Nazwa zajęć

Klasa

Nauczyciel prowadzący

Termin zajęć

Sala

1

Zajęcia z patronem

Małgorzatą Strzałkowską

III a

Monika Kwiecień

Poniedziałek

12.30 – 13.15

109

 

2

Zajęcia z patronem

Małgorzatą Strzałkowską

III b

Natalia Monastyrska

Środa

12.30 – 13.15

102

 

3

Poznajemy utwory Małgorzaty Strzałkowskiej

III c

Anna Sosnowska

Wtorek

8.50– 9.35

111

 

4

Poznajemy utwory Małgorzaty Strzałkowskiej

 III d

Magdalena Wójcik   

Środa

10.35 – 11.20

27

5

Zajęcia z patronem

Małgorzatą Strzałkowską

III e

Anna Fronczak

Wtorek

12.30 – 13.15

26

6

Zajęcia opiekuńcze na basenie

III f

Ewa Tułaza -Nowakowska

Poniedziałek 16.00- 16.30

basen

 

7

Zajęcia z patronem

Małgorzatą Strzałkowską

III g

Izabela Simniszko- Karkowska

Środa

12.30 – 13.15

13 świetlica

 

8

Zajęcia opiekuńcze na basenie

III h

Ewa Szulich

 

Czwartek

16.00- 16.30

basen

9

Zajęcia

plastyczne
z uczniem zdolnym

III i

Magdalena Pisińska

Wtorek

13.25 – 14.10

118

 

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE KLAS III

 

KOŁA ROZWIJAJĄCE

L.P.

Nazwa zajęć

Nauczyciel prowadzący

Termin zajęć

Gabinet

1

Koło teatralne kl. III

 

Magdalena Wójcik

Środa

16.00 – 17.30

125

2

Koło matematyczne
kl.II

Małgorzata Olejnik   

Piątek

09.45-10.30

biblioteka

3

Koło matematyczne
kl. III c,d,f,h

Ewa Szulich 

Piątek

9.45-10.30

126

4

Koło matematyczne
kl. III a,b,e,g,i

Magdalena Pisińska 

Wtorek

12.30 – 13.15

24

5

Koło plastyczne „Origami” kl. II

Elżbieta Laskowska

 

Wtorek

8.55 – 9.35

23

6

Zespół wokalny kl.  III

„Śpiewaj razem z nami”

Bożena Tataj – Niedźwiadek

Poniedziałek

10.35 – 11.20

26

 

 

 

ZAJĘCIA WYRÓWNUJĄCE SZANSE EDUKACYJNE

 

KLASY I

L.P.

Nazwa zajęć

Klasa

Nauczyciel prowadzący

Termin zajęć

Sala

1

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

I a

Magdalena Chrzanowska

Czwartek

11.30 – 12.15

130

2

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

I b

Aneta Wiśniewska

 

Środa

11.30 – 12.15

130

3

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

I c

Elżbieta Laskowska

Poniedziałek

11.30 – 12.15

130

4

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

I d

Elżbieta Sawicka

Wtorek

11.30 – 12.15

130

5

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

I e

Małgorzata Lewandowska

Piątek

11.30 – 12.15

117

 

 

KLASY II

L.P.

Nazwa zajęć

Klasa

Nauczyciel prowadzący

Termin zajęć

Sala

1

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

II a

Lidia Nejkauf

Piątek

11.30 – 12.15

133A

 

2

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

II b

Dominika Kopka  

Piątek

11.30 – 12.15

103

 

3

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

II c

Małgorzata Olejnik

Wtorek

15.10 – 15.55

26

4

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

II d

Anna Gajewska  

Czwartek

10.35 – 11.20

stołówka

 

 

KLASY III

L.P.

Nazwa zajęć

Klasa

Nauczyciel prowadzący

Termin zajęć

Sala

1

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

III a

Monika Kwiecień

Czwartek

11.30 – 12.15

103

 

2

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

III b

Natalia Monastyrska

Czwartek

12.30 – 13.15

103

 

3

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

III c

Anna Sosnowska

Poniedziałek 11.30 – 12.15

103

 

4

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

 III d

Magdalena Wójcik  

Czwartek

11.30 – 12.15

133A

 

5

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

III e

Anna Fronczak

Czwartek

12.30 – 13.15

103

 

6

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

III f

Ewa Tułaza -Nowakowska

Piątek

11.30 – 12.15

130

 

7

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

III g

Izabela Simniszko- Karkowska

Poniedziałek 12.30 – 13.15

103

 

8

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

III h

Ewa Szulich

 

Piątek

10.35 – 11.20

130

9

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

III i

Magdalena Pisińska

Piątek

11.30 – 12.15

biblioteka

10

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

III

 c, d, f, h

Monika Świderska

Wtorek

9.45 – 10.30

130

11

Zajęcia wyrównujące szanse edukacyjne

III

 a, b, e, g, i

Monika Świderska

Czwartek

13.25 – 14.10

130

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"
    ul. Oławska 3
    01-494 Warszawa
  • 22 638 61 28
    22 638 61 28 (fax)

Galeria zdjęć