Nawigacja

 • Konkurs matematyczny „Super Trójka”

  16 stycznia w naszej szkole odbył się kolejny etap konkursu matematycznego „Super Trójka”. W konkursie uczestniczyli uczniowie z klas trzecich. Uczniowie z klasy 3b – Karolina Molęda, Mateusz Kudyba, Tymon Wądołowski,  zajęli pierwsze miejsce i będą reprezentować naszą szkołę w kolejnym etapie.

  Gratulujemy!

 • Dnia 22.01.2019r (wtorek), o godzinie 18.15, w auli szkolnej, odbędzie się zebranie Rodziców dzieci, które będą uczniami przyszłych klas I i oddziałów „0”, w roku szkolnym 2019/2020

 • Koncert kolęd i pastorałek klas 2

  18 grudnia w naszej szkole wszystkie klasy II przygotowały dla rodziców oraz gości, w tym pani Dyrektor Urszuli Lipki, Bożonarodzeniowy Koncert kolęd i pastorałek. Prowadzące uroczystość Panie: Aneta Podsiadlik i Katarzyna Ludwiniak wprowadziły gości w świąteczną, góralską atmosferą. Piękne wierszyki i pastorałki wypełniły dźwiękami całą szkołę. Publiczność miała przyjemność zobaczyć wspaniałe pokazy tańców śnieżynek oraz góralek i górali niczym z Zakopanego.

 • Bal karnawałowy klas 2

  We wtorek, 8 stycznia odbył się bal karnawałowy dla wszystkich uczniów klas II. Dzieci były przebrane za różne kolorowe postacie z bajek m.in. wróżki, królewny, smerfy, rycerze, pingwiny i wiele innych. Prowadzący przygotowali dla dzieci wspaniałą taneczną  muzykę, konkursy i ciekawe zabawy.

                                                                                                                        Katarzyna Ludwiniak

 • Bal karnawałowy klas 3
  Dnia 8 stycznia 2019 r. odbył się tak długo oczekiwany przez uczniów klas 3 bal karnawałowy. W tym dniu aula zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną księżniczek, wróżek, czarodziejów, kowbojów, smerfów i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek.
 • Moduł Świetlica został zmodyfikowany

 • Warsztaty zawodoznawczo – naukowe

  Dzieci z oddziałów zerowych uczestniczyły w warsztatach zawodoznawczo – naukowych . Miały okazję poznać zawód  weterynarza.  Zajęcia przeprowadziła Fundacja na rzecz Zdrowia i Edukacji „Perspektywa” w ramach projektu edukacyjnego : „Po co komu wiedzieć czy pingwinom marzną stopy”.

  Opracowała Magdalena Fidura

 • Warsztaty bożonarodzeniowe

  18 grudnia dzieci z grupy 0b uczestniczyły w warsztatach bożonarodzeniowych  zorganizowanych przez wychowawców. Dzieci razem z Rodzicami mogli wykonać różne ozdoby bożonarodzeniowe: renifery,  anioły i choinki. Wszystkie prace były kolorowe i piękne.

  Opracowała Magdalena Fidura

 • Bal Karnawałowy grup 0
  7 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy. Tego dnia od rana w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana i wiele innych bohaterów.
 • Konkurs plastyczno techniczny „Drzewko bożonarodzeniowe”

  Przed świętami dzieci z oddziałów zerowych mogły wziąć udział w konkursie dzielnicowym pt. „Drzewko bożonarodzeniowe”. Koordynatorem konkursu była  Pani  Magdalena Fidura.

 • Przedstawienie świąteczne „Zmartwienie śnieżynek”
  Dzieci z oddziałów zerowych przygotowały  przedstawienie świąteczne pt.: „Zmartwienie śnieżynek”.  Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji.
 • Koncert świąteczny w wykonaniu uczniów klas pierwszych

  18 grudnia uczniowie klas pierwszych wprowadzili przybyłych gości w cudowny klimat Świąt Bożego Narodzenia.

  Występy sceniczne wzbogacone były pięknymi strojami, klimatyczną dekoracją i prawdziwie świątecznym nastrojem.

 • Szlachetna Paczka – PODZIĘKOWANIA!

  Relacja wolontariuszki ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

  Pan Zbyszek przywitał nas przed domem i zaprosił do środka. Był bardzo zaskoczony ilością paczek, które były wnoszone do jego domu. Był zmieszany tą sytuacją - on, niegdyś niezależny człowiek, teraz otrzymuje takie wsparcie od zupełnie obcych osób. Ania z jej cudownym uśmiechem mocno się do mnie przytulała - robiła to z taką siłą, jakby miała zaraz wstać z wózka. Cieszyła się ogromnie z pięknych skórzanych kozaczków, które dostała, z radioodtwarzacza CD i płyt. Kiedy do domu wniesiono już ostatnią paczkę, pomieszczenie było zapełnione podarunkami. Dwadzieścia siedem paczek pięknie zapakowanych robi wrażenie, Ania nie wytrzymała i zaczęła głośno płakać, a ja uspokajając ją, ocierałam swoje łzy. Pan Zbyszek wyciągał coraz to inne rzeczy: podkłady, maści, ubrania... Wzruszające jest to, że najbardziej ucieszył się z materaca przeciwodleżynowego dla żony. Środków czystości i żywności starczy im chyba na rok. Dodatkową niespodzianką była informacja, że kurier przywiezie nowy sedes i umywalkę, żeby odświeżyć łazienkę. Radości nie było końca. Pan Zbyszek uściskał darczyńców i nas wolontariuszy, serdecznie dziękując.

 • Paczka dla Kresowiaka

  Szanowni Państwo, Drogie Dzieci

  Minął już czas świąt Bożego Narodzenia.

  Państwa hojność i dobre serce przyniosły wiele radości osobom przez nas obdarowanych.

 • Przedstawienie jasełkowe

  21 grudnia odbyło się piękne przedstawienie jasełkowe, w którym wystąpiła grupa Spektakularni i uczniowie z klasy 8c, kolędy odśpiewali – chór szkolny i zespół gitarowy wraz z solistkami – Urszulą Szerszenowicz i Anną Bałdowską, wprowadzając widzów w świąteczny i uroczysty nastrój.

 • 02.01.2019

  Moduł Świetlica został zmodyfikowany

 • Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów klas III

  Koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów klas trzecich – 18 grudnia 2018 r.

  Koncert był wprowadzeniem,  Nas wszystkich,  w niepowtarzalny klimat Świąt Bożego Narodzenia. Znane polskie kolędy oraz zabawne pastorałki wypełniły swymi dźwiękami aulę naszej szkoły. Prowadząca koncert p. Anna Gajewska wraz z uczniami recytującymi piękne wiersze i śpiewającymi znane kolędy i pastorałki stworzyli serdeczną, świąteczną atmosferę, którą mogli odczuć wszyscy przybyli, zaproszeni goście wraz panią Dyrektor Urszulą Lipką.

 • Warsztaty piernikowe w klasach II

  W grudniu wszystkie klasy II brały udział w ciekawych warsztatach, wypiekania pierników. Uczniowie składali uroczystą  przysięgę, odciskali, ozdabiali. Na koniec  każde dziecko mogło zabrać upieczony pierniczek do domu.

 • Szlachetna Paczka
  W weekend, 8 i 9 grudnia, odbył się finał Szlachetnej Paczki. Nasza szkoła, wspólnie z rodzicami i uczniami, po raz kolejny dołączyła do tej niesamowitej DRUŻYNY! Razem pomogliśmy rodzinie pana Zbyszka. Zebraliśmy wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, udało się również zakupić upominki świąteczne.
 • Przedświąteczne prace w grupach 0

  Dzieci z oddziałów zerowych w okresie przedświątecznym wykonały wiele pięknych i korowych prac m.in. bombki, choinki, Mikołaje, bałwanki, które ozdobiły klasę. Dzień przed Mikołajkami wspólnie ubraliśmy choinkę. Śpiewaliśmy kolędy i pastorałki oraz poznaliśmy historię Świętego Mikołaja.

  Opracowała Magdalena Fidura

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 341 Im. "Twórców Literatury Dziecięcej"
  ul. Oławska 3
  01-494 Warszawa
 • 22 638 61 28
  22 638 61 28 (fax)

Galeria zdjęć