„Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa” – wyniki konkursu dla dzieci z grup zerówkowych

W oddziałach zerowych odbył się konkurs świąteczny, polegający na wykonaniu bożonarodzeniowej ozdoby. Dzieci oraz rodzice wykazali się ogromną pomysłowością. W konkursie wzięło udział aż 36 prac wykonanych różnymi technikami. Celem konkursu było pielęgnowanie tradycji świątecznych, rozwijanie kreatywności i wyobraźni oraz łączenie pokoleń w tworzeniu ozdób świątecznych.

Pierwsze miejsce zajął Andrzej Jarząbek-Karlik z gr.0b, który wykonał przepiękną szopkę. Nagrody wyróżnienia otrzymały również Klaudia Kostrzewa z gr.0c i Julia Mamełka, Iga Ojczyk z gr.0a. Każde dziecko biorące udział w konkursie otrzymało pamiątkowy dyplom oraz nagrodę.