Wrzesień w gr. 0a

We wrześniu wiele się działo w grupie 0a. Nawiązaliśmy nowe przyjaźnie i wspólnie spędzamy czas bawiąc się. Dzieci udały się na jesienny spacer, podczas którego poznały zasady prawidłowego poruszania się po drodze.

Zerówkowicze wykonywali różne prace plastyczne np. wiewiórkę, muchomora lub jesienne drzewo. Z plasteliny i kasztanów lepili jeże i wesołe ślimaki. Na zajęciach uczyły się czym różnią się owoce od warzyw oraz poznali pierwsze literki i cyferki. Podczas zajęć umuzykalniających, dzieci poznały instrumenty drewniane oraz próbowali grać akompaniament do „Deszczowej piosenki”. Wykorzystując pałeczki do suszi i pompony, ćwiczyli również swoją koncentrację uwagi i rączki.

oprac. T. Wysocka