Udział w festiwalu "Muzyka łączy pokolenia"

6 listopada w Przedszkolu nr 435 w Warszawie, odbył się festiwal „Muzyka łączy pokolenia”. Honorowy Patronat objęła Pani Urszula Kierzkowska  Burmistrz Dzielnicy Bemowo.

Dzieci z bemowskich szkół oraz przedszkoli mogły zaprezentować swoje umiejętności wokalne, śpiewając piosenki artystów takich jak: Irena Santor, Andrzej Rybiński, Zbigniew Wodecki, Halina Kunicka, Irena Jarocka i wielu innych. Głównym gościem festiwalu była pani Irena Santor. Występy wszystkich dzieci zostały nagrodzone jednakowymi upominkami. Naszą szkołę reprezentował Maciej Wenda z grupy 0„a”. Wykonał utwór „Lato, lato”, który bardzo spodobał się publiczności. Maćkowi życzymy dalszych sukcesów muzycznych!

Anna Sosnowska