Wyjście do biblioteki publicznej

Dzieci z grup zerowych wybrały się na wycieczkę do Biblioteki Publicznej. Na miejscu czekała na nas pani bibliotekarka, która w ciekawy sposób opowiedziała o swojej pracy, zasadach funkcjonowania biblioteki, a dzieci mogły dowiedzieć się co to jest karta biblioteczna i co trzeba zrobić, żeby móc wypożyczyć książkę. W trakcie lekcji bibliotecznej dzieci miały czas na oglądanie książek  oraz okazję do wysłuchania fragmentu książki czytanej przez panią w bibliotece.

Opracowała: Magdalena Fidura